To nie fotomontaż. Tak Sabalenka i jej rywalka ubrały się na mecz

W walce o 1/8 finału Indian Wells 2024 na korcie spotkały się Aryna Sabalenka i Emma Raducanu. Wszyscy obserwatorzy zwrócili uwagę na jeden szczegół. Mianowicie na garderobę obu zawodniczek.

Krzysztof Kaczmarczyk
Emma Raducanu i Aryna Sabalenka podczas Indian Wells Twitter / oficjalny profil WTA / Emma Raducanu i Aryna Sabalenka podczas Indian Wells
"Hej Barbie, hej Barbie" - napisano na oficjalnym koncie WTA na platformie X. Umieszczono tam nagranie z powitania obu tenisistek przed pojedynkiem.

Zarówno Aryna Sabalenka, jak i Emma Raducanu postawiły na róż, stąd oczywiście nawiązanie do "Barbie" w komentarzu na koncie WTA.

Co ciekawe fanom - tym przed telewizorami - nie do końca się to spodobało. "To okropne. Dwóch graczy ubranych dokładnie tak samo. Nieprzyjemne dla fanów przed telewizorami" - można przeczytać w jednym z komentarzy.

Spotkanie ostatecznie zakończyło się zwycięstwem Sabalenki, którą odprawiła rywalkę w dwóch setach 6:3, 7:5. Zwłaszcza w drugim secie Raducanu mocno postawiła się faworyzowanej rywalce.

Przed rokiem Białorusinka awansowała do finału, w którym musiała uznać wyższość Jeleny Rybakiny. Kazaszka wygrała 7:6(11), 6:4.