Wypadek ojca Djokovicia. Trafił do szpitala

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Sebastien Nogier / Getty Images / Julian Finney/ / Novak Djoković i Srdan Djoković (w kółku)
PAP/EPA / Sebastien Nogier / Getty Images / Julian Finney/ / Novak Djoković i Srdan Djoković (w kółku)
zdjęcie autora artykułu

Fatalne informacje z Belgradu. Ojciec Novaka Djokovicia, lidera światowego rankingu ATP Novaka Djokovicia, trafił do szpitala. Wiadomo, że czeka go operacja.

W tym artykule dowiesz się o:

Srdjan Djoković może mówić o sporym pechu. 63-latek trafił do szpitala po tym, jak złamał kość ramienia przy okazji... karmienia ptaków. Szybko trafił na oddział ortopedii w Belgradzie.

Szczegóły urazu ojca Novaka Djokovicia przekazał portal republika.rs. Ten złamania kości ręki doznał spadając z krzesła. Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie.

Według najnowszych informacji "Sport Clubu", poszkodowanego czeka operacja i na chwilę obecną nie wiadomo, jak długo będzie musiał pozostać w szpitalu.

Srdan Djoković to bez dwóch zdań jeden z największych fanów swojego syna, lidera światowego rankingu ATP. Novak Djoković ma na swoim koncie m.in. 24 tytuły wielkoszlemowe.

Tenisista może liczyć na wsparcie swojego ojca w każdym zakamarku świata. Teraz los tak chciał, że Novak Djoković - odpuszczając zmagania w turnieju w Madrycie - przebywał w Belgradzie, gdzie przygotowuje formę na Roland Garros, Wimbledon i turniej olimpijski w Paryżu.

Zobacz także: "Świetny, gdy tego potrzebował". Eksperci skomentowali występ Hurkacza Była koszmarem Świątek. Ogłosiła, że kończy z tenisem

ZOBACZ WIDEO: 366 maratonów w ciągu roku. I to koniec! Ujawnił nowe plany

Źródło artykułu: WP SportoweFakty