Ależ on wyglądał! Poznajesz?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Clive Mason / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Getty Images / Clive Mason / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
zdjęcie autora artykułu

Na Gali Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity 2024 pojawił się Hubert Hurkacz. Z tego powodu zmuszony był porzucić strój tenisowy. I trzeba przyznać, że postarał się, by w wyjątkowym dniu wyglądać bardzo elegancko.

W tym artykule dowiesz się o:

Po raz drugi w swojej karierze Hubert Hurkacz osiągnął najlepszy wynik w wielkoszlemowym Rolandzie Garrosie. Przypomnijmy, że w 2022 roku udało mu się dojść do czwartej rundy. Tym razem również został zatrzymany na tym etapie.

Nasz tenisista zmierzył się z Grigorem Dimitrowem i przed tym pojedynkiem jeszcze nigdy nie znalazł sposób na Bułgara, a rywalizowali ze sobą pięciokrotnie. Tym razem również Polak nie był w stanie zaskoczyć przeciwnika i przegrał po trzysetowym pojedynku.

Po zakończonym starcie w stolicy Francji wrocławianin przyleciał do naszego kraju. To właśnie pozwoliło mu z perspektywy trybun obserwować mecz towarzyski Polska - Ukraina (3:1). Nie była to jedyna aktywność, której dopuścił się w czasie pobytu w Warszawie.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: potężna kraksa. Upadali jeden po drugim

Oprócz tego mieszkający na co dzień w Monte Carlo Polak był między innymi gościem programu DDTVN. Jednak zdecydowanie najgłośniej zrobiło się po tym, jak wziął udział w Gali Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity 2024, która miała miejsce w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Hurkacz postanowił zaprezentować się w stroju, do którego żaden z jego fanów nie jest przyzwyczajony. Był bowiem ubrany w czarny smoking wraz z muchą, a do tego postawił jeszcze na okulary przeciwsłoneczne. Zdaniem internautów sprawiło to, że przypominał samego Jamesa Bonda!

8. tenisista światowego rankingu ATP zachwycił jednak nie tylko swoim ubiorem. Głośno zrobiło się także o samochodzie, który miał okazję wypróbować z uwagi na współpracę. Na wspomniane wydarzenie zawodnik wybrał się McLarenem 765 LE, który kosztuje blisko 2 milionach złotych.

"Życie w szybkim tempie" - napisał polski tenisista we wpisie w mediach społecznościowych, do którego dołączył swoje zdjęcie.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty