WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Cykl ITF: Domachowska pokonana nad Loarą

Chorwatka Ivana Lisjak (WTA 240) wyeliminowała Martę Domachowską w II rundzie z turnieju ITF o puli nagród 25 tys. dol. w Andrézieux Bouthéon (francuski departament Loara). W czwartek drugi mecz zagra Magda Linette.
Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak

Kwalifikantka Domachowska uległa Lisjak (2:6, 3:6 w 1h06') nie zdobywając nawet połowy punktów rozegranych po pierwszym serwisie i pięciokrotnie tracąc gemy serwisowe. Warszawianka (WTA 297) zaserwowała pięć asów, popełniając tyle samo podwójnych błędów.

Nie przed godz. 18:30 w hali klubu Andrézieux rywalką najwyżej - po raz pierwszy w karierze w zawodowym turnieju - rozstawionej Linette (WTA 176) będzie Gruzinka Margalita Czachnaszwili (WTA 257).

W turniejach o puli nagród 10 tys. dol.: w Walii pierwsze w karierze zwycięstwo "rowerkiem" Patrycji Sanduskiej, w Estonii także do 1/8 finału awansowała Natalia Kołat, a w Turcji w tej samej fazie Piotr Gadomski nie zdołał dołączyć do zakwalifikowanego już w środę Marcina Gawrona.

środa, 19 stycznia
wyniki turnieju cyklu ITF:

KOBIETY

Andrézieux Bouthéon (Francja), 25 tys. dol., kort twardy w hali:

1/8 finału gry pojedynczej:
Ivana Lisjak (Chorwacja) - Marta Domachowska (Polska, Q) 6:3, 6:2

Magda Linette (Polska, 1) - Margalita Czachnaszwili (Gruzja) *czwartek

ćwierćfinał gry podwójnej:
Emma Laine (Finlandia, 4) / Melanie South (Wielka Brytania, 4) - Magda Linette (Polska, WC) / Lenka Juriková (Słowacja, WC) 6:1, 7:6(2)

Elise Tamaela (Holandia) / Stephanie Vogt (Liechtenstein) - Marta Domachowska (Polska) / Ksenia Łykina (Rosja) 7:6(4), 6:3

Stuttgart-Stammheim (Niemcy), 10 tys. dol., kort twardy w hali:

ćwierćfinał gry podwójnej:
Paula Kania (Polska) / Monika Tumová (Czechy) - Sandra Klemenschits (Austria, 1) / Sandra Martinović (Bośnia i Hercegowina, 1) *czwartek

Wrexham (Wielka Brytania), 10 tys. dol., kort twardy w hali:

1/8 finału gry pojedynczej:
Patrycja Sanduska (Polska, 7) - Petra Krejsová (Czechy) *czwartek

I runda gry pojedynczej:
Patrycja Sanduska (Polska, 7) - Sarah Beth Askew (Wielka Brytania, Q) 6:0, 6:0

Tallin (Estonia), 10 tys. dol., kort twardy w hali:

1/8 finału gry pojedynczej:
Michaela Honcová (Słowacja, 2) - Natalia Kołat (Polska, Q) *czwartek

I runda gry pojedynczej:
Natalia Kołat (Polska, Q) - Ksenia Kiriłłowa (Rosja) 6:1, 7:5

ćwierćfinał gry podwójnej:
Weronika Domagała (Polska, 2) / Natalia Kołat (Polska, 2) - Anett Kontaveit (Estonia, WC) / Margit Rüütel (Estonia, WC) *czwartek

MĘŻCZYŹNI

Antalya (Turcja), 10 tys. dol., kort twardy:

1/8 finału gry pojedynczej:
Marcin Gawron (Polska, 3) - Jiří Školoudík (Czechy) *czwartek

I runda gry pojedynczej:
Artiom Smirnow (Ukraina, 4) - Piotr Gadomski (Polska, Q) 6:1, 6:4

ćwierćfinał gry podwójnej:
Marcin Gawron (Polska, 3) / Grzegorz Panfil (Polska, 3) - Rudy Coco (Francja) / David Rice (Wielka Brytania) *czwartek

I runda gry podwójnej:
Marcin Gawron (Polska, 3) / Grzegorz Panfil (Polska, 3) - Attila Balazs (Węgry) / Durukan Durmus (Turcja) 6:1, 6:2

Rudy Coco (Francja) / David Rice (Wielka Brytania) - Patrik Brydolf (Szwecja) / Piotr Gadomski (Polska) 7:5, 6:4

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×