WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Cykl ITF: Zwycięstwa Korzeniak i Kani

Rozstawione w satelickim turnieju ITF w hali w niemieckim Kaarst Anna Korzeniak (WTA 346) i Paula Kania (WTA 427) awansowały do 1/8 finału. Kania, mistrzyni Polski, zrewanżowała się Vanessie Henke za porażkę sprzed tygodnia.
Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak

W środę po południu kwalifikantka Marta Domachowska (WTA 297) zagra z nienotowaną w rankingu Lou Brouleau w I rundzie imprezy o puli nagród 25 tys. dol. we francuskim Grenoble, gdzie znalazła się już w ćwierćfinale debla.

W Tallinie w drugim z rzędu tygodniu Natalia Kołat (WTA 1066) po przejściu eliminacji rozpocznie w środę występ w głównej drabince.

Tymczasem na otwartych kortach twardych w tureckiej Antalyi do rozstawionych Marcina Gawrona (ATP 398) i Grzegorza Panfila (ATP 475) dołączyli z eliminacji Piotr Gadomski (ATP 731) i Rafał Gozdur (ATP 1072).

wtorek, 25 stycznia
wyniki turniejów cyklu ITF:

KOBIETY

Grenoble (Francja), 25 tys. dol., kort twardy w hali:

I runda gry pojedynczej:
Marta Domachowska (Polska, Q) - Lou Brouleau (Francja, WC) *środa

ćwierćfinał gry podwójnej:
Marta Domachowska (Polska) / Waleria Sawinych (Rosja) - Iryna Kurianowicz (Białoruś, 4) / Aurélie Védy (Francja, 4) *czwartek

I runda gry podwójnej:
Marta Domachowska (Polska) / Waleria Sawinych (Rosja) - Emma Laine (Finlandia) / Melanie South (Wielka Brytania) 6:2, 6:0

Kaarst (Niemcy), 10 tys. dol., kort dywanowy w hali:

1/8 finału gry pojedynczej:
Anna Korzeniak (Polska, 2) - Sadiković/van Uitert *czwartek
Paula Kania (Polska, 5) - Carina Witthöft (Niemcy, WC) *czwartek

I runda gry pojedynczej:
Anna Korzeniak (Polska, 2) - Lesley Kerkhove (Holandia) 6:4, 6:3
Paula Kania (Polska, 5) - Vanessa Henke (Niemcy) 6:2, 6:3

I runda gry podwójnej:
Paula Kania (Polska, 1) / Marina Mielnikowa (Rosja, 1) - Claudia Coppola (Włochy) / Adrija Runcha (Łotwa) *środa

Tallin (Estonia), 10 tys. dol., kort twardy w hali:

I runda gry pojedynczej:
Jewgienija Kryworuczko (Ukraina) - Natalia Kołat (Polska, Q) *środa

I runda gry podwójnej:
Martina Borecká (Czechy, 1) / Natalia Kołat (Polska, 1) - Kadi Ilves (Estonia / Piret Ilves (Estonia) *środa

MĘŻCZYŹNI

Antalya (Turcja), 10 tys. dol., kort twardy:

I runda gry pojedynczej:
Marcin Gawron (Polska, 4) - Georg von Massow (Niemcy, Q) *środa
Grzegorz Panfil (Polska, 7) - Haluk Akkoyun (Turcja) *środa
Piotr Gadomski (Polska, Q) - Akash Wagh (Indie, Q) *środa
Rafał Gozdur (Polska, Q) - Kevin Botti (Francja, Q) *środa

I runda gry podwójnej:
Marcin Gawron (Polska, 2) / Grzegorz Panfil (Polska, 2) - Can Altıner (Turcja, WC) / Sarp Laleli (Turcja, WC) *środa

Piotr Gadomski (Polska) / Rafał Gozdur (Polska) - Patrik Brydolf (Szwecja) / David Rice (Wielka Brytania) *środa

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×