WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Challenger Sopot: Deszcz uniemożliwił grę, I runda we wtorek

Dwa mecze deblowe na bocznych kortach to wszystko, co udało się zrealizować z programu pierwszego dnia międzynarodowych mistrzostw Polski w Sopocie (ATP Challenger Tour, pula nagród 106,5 tys. euro). 15 spotkań I rundy singla ma się odbyć we wtorek.
Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak
4e1b4a985ebc8322935421.jpg
Sopocki turniej miał się rozpocząć o godz. 15 (foto NURKIEWICZ/BNP Paribas Polish Open)


W wieczornym meczu polskich dzikich kart w I rundzie gry podwójnej Maciej Smoła i Piotr Gadomski pokonali 6:3, 6:3 Grzegorza Panfila i Andrzeja Kapasia.

ZOBACZ: Oto dziewięciu Polaków w Sopocie

Panfil o godz. 15 miał walczyć sam na sam z Markiem Gicquelem, ale wobec nieustannych opadów deszczu na korcie centralnym nie było warunków do gry. Drugim meczem singlowym zaplanowanym na poniedziałek był ten między Janem Hájkiem a Juanem Pablo Brzezickim (nieznający polskiego Argentyńczyk).

Rywalizacja we wtorek ma ruszyć na głównej arenie o godz. 11, na innych kortach o godz. 10:30. W akcji ośmiu biało-czerwonych (wszyscy oprócz Piotra Gadomskiego, który w środę spotka się z Jesse Huta Galungiem, grającym w weekend dla kadry narodowej w RPA). W środę inauguracja debla w wykonaniu Marcina Matkowskiego i Mariusza Fyrstenberga, których rywalami będą Hiszpanie Daniel Muñoz i Roberto Bautista.

PROGRAM BNP PARIBAS POLISH OPEN NA WTOREK:

Kort centralny, od godz. 11
Simone Bolelli (Włochy, 7) - Maciej Smoła (Polska, Q)
Marc Gicquel (Francja, 6) - Grzegorz Panfil (Polska, WC)
Lukáš Rosol (Czechy, 1) - Nikola Ćiric (Serbia, SE)
Marcin Gawron (Polska, WC) - Jerzy Janowicz (Polska)
Flavio Cipolla (Włochy, 2) - Michał Przysiężny (Polska)

Kort 1, od godz. 10:30
Ivo Minář (Czechy) - Florent Serra (Francja)
Marsel İlhan (Turcja) - Éric Prodon (Francja, 4)
Stéphane Robert (Francja, 3) - Robert Godlewski (Polska, Q)
Iván Navarro (Hiszpania, SE) - Dawid Celt (Polska, Q)
Andreas Beck (Niemcy) - Andrzej Kapaś (Polska, WC)
Dawid Celt (Polska, WC) / Robert Godlewski (Polska, WC) - Alessio Di Mauro (Włochy) / Adrian Ungur (Rumunia)

Kort 2, od godz. 10:30
Daniel Muñoz (Hiszpania) - Roberto Bautista (Hiszpania)
Adrian Ungur (Rumunia) - Simone Vagnozzi (Włochy)
Alessio Di Mauro (Włochy) - Michal Konečný (Czechy, Q)
Jan Hájek (Czechy) - Juan Pablo Brzezicki (Argentyna)
Steve Darcis (Belgia, 5) - Jurij Szczukin (Kazachstan)

Program i wyniki międzynarodowych mistrzostw Polski

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×