AO: Radwańska z Li na Rod Laver Arena

Agnieszka Radwańska i Na Li batalię o półfinał wielkoszlemowego Australian Open stoczą we wtorek na Rod Laver Arena, głównej arenie obiektu w Melbourne Park.

Mecz Polki z Chinką odbędzie się jako pierwszy w kolejności, o godz. 1:00 czasu polskiego w nocy z poniedziałku na wtorek.

Agnieszka Radwańska pokonała Na Li w tygodniu poprzedzającym Australian Open, w drodze po tytuł w Sydney. Łączny bilans ich spotkań to 5-4 dla chińskiej mistrzyni Rolanda Garrosa 2011. Polka w tym sezonie wygrała 13 spotkań nie tracąc w nich ani jednego seta. Li rok rozpoczęła od triumfu w domowym turnieju w Shenzhen, który odbył się po raz pierwszy w historii.

Program 9. dnia wielkoszlemowego Australian Open 2013:

Rod Laver Arena:

od godz. 1:00 czasu polskiego
Agnieszka Radwańska (Polska, 4) - Na Li (Chiny, 6)
David Ferrer (Hiszpania, 4) - Nicolás Almagro (Hiszpania, 10)

nie przed godz. 5:30 czasu polskiego
Maria Szarapowa (Rosja, 2) - Jekaterina Makarowa (Rosja, 19)

nie przed godz. 9:30 czasu polskiego
Novak Djoković (Serbia, 1) - Tomáš Berdych (Czechy, 5)

Polub i komentuj profil działu tenis na Facebooku, czytaj nas także na Twitterze!

Polub Tenis na Facebooku

Komentarze (9):

• ir77 0
    Mecz powinien być wyrównany.Aga wygra w trzech setach.O ile dla Chinki ostatni mecz mógł nie mieć większego znaczenia to Agnieszka na pewno teraz będzie czuła się pewniej w starciu z Li Na.Aga jeżeli nie będzie miała słabszego dnia powinna podtrzymać pasmo zwycięstw;mądra gra Polki i zmuszanie Chinki do błędów to moim zdaniem klucz do zwycięstwa
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • crzyjk 1
    nie wiem co takiego strasznego napisałem , że usunięto mój post, ale pytałem o historię spotkań z Agnieszką, bo kiedyś a zwłaszcza dwa lata temu przegrywała z wieloma, nie tylko z NaLinką, a w zeszłym roku jak była w podobnej formie jak teraz, już tylko z Viką, więc wasze obawy są nieuzasadnione, zwłaszcza że niedawno wygrała z Nią zdecydowanie
    joker Wimbledon przed dwoma latami wygrała gładko z naszą Agnieszką. No a przed Sydney chyba miała z trzy bezpośrednie mecze wygrane z rzędu.
  • RvR 0
    A mi się bardzo podoba Sloane. Przede wszystkim widać, że bardzo poprawiła precyzję uderzeń. Nie robi już tak głupich błędów niewymuszonych jak przed rokiem. ;)
    Jankus1110 Stephens [wymowa: Stiwenz, a nie Stefens] wygrała pierwszego seta, dobrze się porusza, ale Bojana naprawdę zrobiła postępy - przede wszystkim ma coraz większą kontrolę nad uderzeniami. Podejrzewam, że w tym sezonie poważnie poprawi ranking.