Debel w drugiej rundzie

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski bardzo dobrze rozpoczęli turniej tenisowy BNP Paribas Masters w Paryżu. Nasi debliści pokonali w dwóch setach Hiszpanów Fernando Verdasco i Feliciano Lopeza.

Adam Naruszewicz

Do zwycięstwa naszych deblistów w dużej mierze przyczynił się dobry serwis. Nasz najlepszy duet zaserwował osiem asów serwisowych, popełniając cztery podwójne błędy. Trwający godzinę i osiem minut mecz zakończył się wynikiem 7:6 (0), 6:2.

Polacy nie mogą mówić o szczęściu w losowaniu. Już w drugiej rundzie zmierzą się z faworytami całego turnieju, braćmi Mikiem i Bobem Bryanami (numer 1 turnieju).

Wynik meczu I rundy:

Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski (Polska) - Feliciano Lopez, Fernando Verdasco (Hiszpania) 7:6 (0), 6:2