Turniej ATP w Monte Carlo, I runda: Jerzy Janowicz - Fabio Fognini na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 3:6, 1:6 - Gem, set i mecz Fabio Fognini! Jerzy Janowicz nie miał dziś wiele do powiedzenia na korcie i w ciągu 57 minut zdobył zaledwie cztery gemy oraz sześciokrotnie został przełamany.
Skomentuj 0
Jerzy Janowicz niestety nie zdołał odnieść pierwszego w karierze zwycięstwa w turnieju ATP w Monte Carlo. My dziękujemy Państwu za to, że śledziliście naszą relację z meczu łodzianina i życzymy miłego poniedziałkowego popołudnia.
Skomentuj 2
Jerzy Janowicz dostanie teraz kilka odpoczynku, a na korcie pojawi się w przyszłym tygodniu w Barcelonie. Fabio Fognini natomiast w II rundzie Monte-Carlo Rolex Masters zagra z lepszym z pary Fernando Verdasco - Grigor Dimitrow.
Skomentuj 0
Statystyki nie pozostawiają wątpliwości, komu należało się zwycięstwo.
Skomentuj 0
Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 3:6, 1:5* - As serwisowy i meczbol dla Włocha.
Skomentuj 1
Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 3:6, 1:5* - Przełamanie i gem dla Fogniniego. Włoch serwuje po zwycięstwo.
Skomentuj 0
  • Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 3:6, 1:5* - Janowicz broni break pointa wspaniałym wygrywającym forhendem, lecz w następnej wymianie Fognini odgryzł się Polakowi, co daje mu drugą piłkę na przełamanie.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *3:6, 1:4 - Fognini robi co chce na korcie. Piłka na kolejne przełamanie.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *3:6, 1:4 - Niestety, Fognini, tak jak w poprzednim gemie serwisowym, obronił się przed przełamaniem i utrzymał podanie.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 3:6, 1:3* - Fognini prowadził już 40-0, ale przegrał trzy kolejne punkty, a przy równowadze trafił wolejem w siatkę. Break point dla Polaka.