WTA Toronto: Klaudia Jans-Ignacik, Alicja Rosolska i Paula Kania w turnieju debla

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Trzy reprezentantki Polski wystąpią w grze podwójnej rozpoczynającego się w poniedziałek turnieju WTA w kanadyjskim Toronto.

Klaudia Jans-Ignacik, która w 2012 roku sięgnęła po deblowy triumf w Rogers Cup, grając wówczas razem z Kristiną Mladenović, tym razem wystąpi z Julią Görges. W I rundzie polsko-niemiecki duet zmierzy się z Ukrainkami, Ludmiłą Kiczenok i Olgą Sawczuk. [ad=rectangle] Jeżeli Jans-Ignacik i Goerges przejdą pierwszą przeszkodę, w 1/8 finału będzie je czekać pojedynek z najwyżej rozstawionymi w deblowej drabince Martiną Hingis i Sanią Mirzą, które - podobnie jak trzy pozostałe najwyżej rozstawione pary - w I rundzie otrzymały wolny los.

Alicja Rosolska w Toronto zaprezentuje się ze swoją stałą deblową partnerką, Gabrielą Dabrowski. Polka i Kanadyjka na otwarcie zagrają z posiadaczkami dzikiej karty, Francoise Abandą i Heidi el Tabakh, a jeśli pokonają reprezentantki gospodarzy, o ćwierćfinał powalczą z oznaczonymi "czwórką" Caroline Garcią i Katariną Srebotnik.

Debiutująca w Rogers Cup Paula Kania, która w grze singlowej odpadła w I rundzie eliminacji, w deblu połączyła siły z Chin-Wei Chan. Polka i Tajwanka w I rundzie zmierzą się z innym posiadającym dziką kartą kanadyjskim duetem, Sharon Fichman / Carol Zhao. Lepsze z tego pojedynku w 1/8 finału trafią na turniejowe "dwójki", Jekaterinę Makarową i Jelenę Wiesninę.

Broniące tytułu Roberta Vinci i Sara Errani zostały rozstawione z numerem szóstym. Na początek Włoszki zagrają z Rosjankami, parą Ałła Kudriawcewa / Anastazja Pawluczenkowa.

Źródło artykułu:
Która "polska" para w uzyska najlepszy rezultat w Toronto?
Klaudia Jans-Ignacik / Julia Goerges
Alicja Rosolska / Gabriela Dabrowski
Paula Kania / Chin-Wei Chan
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (3)
avatar
Pawel Roszkowski
10.08.2015
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
No i "brawa" dla autora artykułu. Errani gra z Pennettą, a Vinci z Janković w tym turnieju. Pełen profesjonalizm dziennikarski... :/  
avatar
Pawel Roszkowski
10.08.2015
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Errani znów gra razem z Vinci??? Jakieś pogodzenie nastąpiło?  
avatar
Sandokan-antyszopenhaimer
10.08.2015
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
Super!!!!!!!!!!