Cykl ITF: Trzeci deblowy tytuł pary Adam Majchrowicz i Sander Arends, Agata Barańska w finale

Adam Majchrowicz i Sander Arends zwyciężyli w grze podwójnej halowego turnieju ITF rozgrywanego w Miluzie. O tytuł w deblu powalczy również w sobotę startująca w tureckiej Antalyi Agata Barańska.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński

Najwyżej rozstawieni w Miluzie Adam Majchrowicz i Sander Arends nie musieli nawet w piątek wychodzić na kort. Polsko-holenderska para sięgnęła po tytuł, ponieważ niemiecki debel Moritz Baumann i Yannick Hanfmann oddał finałowy mecz walkowerem. Dla Majchrowicza i jego partnera to trzecie wspólne trofeum w 2015 roku. W sumie nasz reprezentant ma na swoim koncie dziewięć deblowych tytułów rangi ITF.

W sobotę o mistrzostwo w grze podwójnej powalczą Agata Barańska i partnerująca jej Yan Wang. Polsko-chińska para zwyciężyła w piątkowym półfinale Szwedkę Fanny Ostlund i Niemkę Alinę Wessel 6:3, 6:3. W decydującym pojedynku ich przeciwniczkami będą najwyżej rozstawione w Antalyi Ilze Hattingh z RPA i Słowaczka Chantal Skamlova.

piątek, 18 września
wyniki i program turniejów cyklu ITF:

KOBIETY

Antalya (Turcja), 10 tys. dolarów, kort twardy

finał gry podwójnej:

Agata Barańska (Polska, 2) / Yan Wang (Chiny, 2) - Ilze Hattingh (RPA, 1) / Chantal Škamlová (Słowacja, 1) *sobota

półfinał gry podwójnej:

Agata Barańska (Polska, 2) / Yan Wang (Chiny, 2) - Fanny Ostlund (Szwecja, 3) / Alina Wessel (Niemcy, 3) 6:3, 6:3

MĘŻCZYŹNI

Miluza (Francja), 15 tys. dolarów, kort twardy w hali

finał gry podwójnej:

Adam Majchrowicz (Polska, 1) / Sander Arends (Holandia, 1) - Moritz Baumann (Niemcy, 4) / Yannick Hanfmann (Niemcy, 4) walkower

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×