Niesamowita odpowiedź Sloane Stephens na próbę minięcia Eugenie Bouchard (wideo)

Chociaż Sloane Stephens przegrała 5:7, 5:7 z Eugenie Bouchard w meczu otwarcia w Indian Wells, popisała się uderzeniem, które z pewnością na długo zostanie w pamięci kibiców.

Karolina Konstańczak

Sloane Stephens została rozstawiona w Indian Wells z nr 21., więc rozpoczynała zmagania dopiero od II rundy. Na tym etapie imprezy spotkała się z Eugenie Bouchard, 42. na świecie. Chociaż Amerykanka przegrała z Kanadyjką 5:7, 5:7, w połowie drugiego seta popisała się znakomitym odegraniem przy siatce.

W sobotnim meczu zabłysnęła również Bouchard, która pomimo upadku zdołała wygrać punkt.

Rywalką Kanadyjki w III rundzie turnieju w Indian Wells będzie Timea Bacsinszky, która okazała się lepsza od Cwetany Pironkowej.