Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

US Open: Opady deszczu opóźnią rozpoczęcie meczu Agnieszki Radwańskiej

Agnieszka Radwańska i Naomi Broady będą musiały poczekać na rozegranie pojedynku II rundy wielkoszlemowego US Open 2016. W Nowym Jorku panuje deszczowa pogoda, która niweczy plany organizatorów.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
PAP/EPA / JOHN G. MABANGLO

Problem ten nie dotyczy Arthur Ashe Stadium, na który zgodnie z planem o godz. 17:00 wyszły Lucie Safarova i Simona Halep, a następnie Marcel Granollers i Andy Murray. Obiekt ten jako jedyny w kompleksie Billie Jean King National Tennis Center posiada odpowiednie zadaszenie, które zostało użyte już podczas środowej sesji wieczornej.

Agnieszka Radwańska i Naomi Broady zagrają o III rundę na Louis Armstrong Stadium. Przed nimi zaprezentują się jeszcze Kei Nishikori i Karen Chaczanow. Pojedynek Japończyka i Rosjanina został przerwany w trzecim secie przy stanie 6:4, 4:6, 4:4. Trwa oczekiwanie na poprawę pogody i wznowienie gry.

Wszystkie mecze Agnieszki Radwańskiej i całego wielkoszlemowego US Open 2016 można oglądać na żywo w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2.

Plan gier 4. dnia wielkoszlemowego US Open 2016:

Arthur Ashe Stadium:

od godz. 17:00 czasu polskiego
Lucie Safarova (Czechy) - Simona Halep (Rumunia, 5)

nie przed godz. 19:00 czasu polskiego
Marcel Granollers (Hiszpania) - Andy Murray (Wielka Brytania, 2)
Julia Görges (Niemcy) - Venus Williams (USA, 6)

nie przed godz. 1:00 czasu polskiego
Serena Williams (USA, 1) - Vania King (USA, WC)
Steve Johnson (USA, 19) - Juan Martin del Potro (Argentyna, WC)

Louis Armstrong Stadium:

od godz. 18:00 czasu polskiego
Kei Nishikori (Japonia, 6) - Karen Chaczanow (Rosja, Q)
Agnieszka Radwańska (Polska, 4) - Naomi Broady (Wielka Brytania)
Carla Suarez (Hiszpania, 11) - Jelena Janković (Serbia)
Alessandro Giannessi (Włochy, Q) - Stan Wawrinka (Szwajcaria, 3)

Grandstand:

od godz. 18:00 czasu polskiego
Karolina Pliskova (Czechy, 10) - Montserrat Gonzalez (Paragwaj, Q)
Dominic Thiem (Austria, 8) - Ricardas Berankis (Litwa)
Shuai Zhang (Chiny) - Samantha Stosur (Australia, 16)

nie przed godz. 23:30 czasu polskiego
Nick Kyrgios (Australia, 14) - Horacio Zeballos (Argentyna)

Kort 17:

od godz. 18:00 czasu polskiego
Kristina Mladenović (Francja) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja, 17)
Varvara Lepchenko (USA) - Timea Bacsinszky (Szwajcaria, 15)
Ivo Karlović (Chorwacja, 21) - Donald Young (USA)
Fabio Fognini (Włochy) - David Ferrer (Hiszpania, 11)

Kort 5:

od godz. 18:00 czasu polskiego
Timea Babos (Węgry, 31) - Richel Hogenkamp (Holandia, Q)
Feliciano Lopez (Hiszpania, 16) - Joao Sousa (Portugalia)
Laura Siegemund (Niemcy, 26) - Nicole Gibbs (USA)
Aleksander Zverev (Niemcy, 27) - Daniel Evans (Wielka Brytania)

Kort P6 (Dawny Grandstand)
:

od godz. 18:00 czasu polskiego
Paul-Henri Mathieu (Francja) - Nicolas Mahut (Francja)
Katerina Siniakova (Czechy) - Caroline Garcia (Francja, 25)
Jeremy Chardy (Francja) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 22)

Kort 13:

od godz. 18:00 czasu polskiego
Johanna Larsson (Szwecja) - Denisa Allertova (Czechy)
Ana Konjuh (Chorwacja) - Kurumi Nara (Japonia)
Viktor Troicki (Serbia) - Jared Donaldson (USA, Q)

Kort 4:

od godz. 18:00 czasu polskiego
Pablo Carreno (Hiszpania) - Janko Tipsarević (Serbia)

trzeci mecz od godz. 18:00 czasu polskiego
Danka Kovinić (Czarnogóra) / Alicja Rosolska (Polska) - Cagla Buyukakcay (Turcja) / Anastasija Sevastova (Łotwa)

Kort 6:

od godz. 18:00 czasu polskiego
Nicolas Meister (USA, WC) / Eric Quigley (USA, WC) - Łukasz Kubot (Polska, 12) / Alexander Peya (Austria, 12)

czwarty mecz od godz. 18:00 czasu polskiego
Ilja Marczenko (Ukraina) - Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina)

Kort 8:

nie przed godz. 20:00 czasu polskiego
Marcin Matkowski (Polska) / Jurgen Melzer (Austria) - Oleksandr Dołgopołow (Ukraina) / Serhij Stachowski (Ukraina)

Kort 9:

nie przed godz. 18:30 czasu polskiego
Qiang Wang (Chiny) - Jarosława Szwiedowa (Kazachstan)

Kort 11:

nie przed godz. 18:30 czasu polskiego
Gilles Simon (Francja, 30) - Paolo Lorenzi (Włochy)

Kort 12:

trzeci mecz od godz. 18:00 czasu polskiego
Annika Beck (Niemcy) - Jelena Wiesnina (Rosja, 19)

Kort 15:

od godz. 18:00 czasu polskiego
Maria Irigoyen (Argentyna) / Paula Kania (Polska) - Julia Putincewa (Kazachstan) / Carina Witthöft (Niemcy)

[b]ZOBACZ WIDEO: Anna Lewandowska: Chcę popularyzować ideę Olimpiad Specjalnych (źródło TVP)

 [/b]

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (31)
Zobacz więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×