Agnieszka Radwańska podsumowała pojedynek z Darią Kasatkiną. "Miałam mnóstwo szans"

Agnieszka Radwańska ma świadomość, że mogła wygrać spotkanie z Darią Kasatkiną. W poniedziałek Polka przegrała z Rosjanką w dwóch setach i już na I rundzie zakończyła występ w turnieju WTA Premier na kortach twardych w Dubaju.
Rafał Smoliński
Getty Images / Matt King / Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska

Zapraszamy na TYPER.WP.PL! Wejdź i stwórz własną ligę!

- Zarówno w drugim, jak i w pierwszym secie miałam mnóstwo szans. Może podjęłam niewłaściwe decyzje w tych konkretnych momentach, gdy nie wykorzystałam kilku break pointów - powiedziała Agnieszka Radwańska, która w poniedziałek uległa Darii Kasatkinie 5:7, 4:6.

Krakowianka komplementowała po meczu Rosjankę. - Uważam, że Daria potrafi na korcie wszystko. Ma dobrą rękę i bardzo dobrze czuje piłkę. Potrafi grać w urozmaicony sposób, a to sprawia, że jest trudną rywalką - przyznała nasza tenisistka, która po nieudanych startach na Bliskim Wschodzie będzie się przygotowywać do występów w Indian Wells i Miami.

Kasatkina w pozytywach wypowiadała się na temat Radwańskiej. - Aga jest wielką wojowniczką i gra niesamowicie, dlatego mecze z nią zawsze są trudne. Nie myślałam o moim prowadzeniu, ponieważ musiałam być gotowa na wszystko. Przy tego typu zawodniczkach trzeba być cierpliwym, gdyż można zwariować - stwierdziła Rosjanka, która w II rundzie zawodów w Dubaju spotka się z rozstawioną z siódmym numerem, Brytyjką Johanną Kontą.

Czy Agnieszka Radwańska zakończy 2018 rok w Top 20?