Altec/Styslinger Tennis Exhibition: Sam Querrey i Tennys Sandgren w finale. W środę Hubert Hurkacz zagra o piąte miejsce

Sam Querrey w trzech setach pokonał Reilly'ego Opelkę i w finale rozgrywanego na korcie twardym pokazowego turnieju w Miami zmierzy się z Tennysem Sandgrenem. W środę Hubert Hurkacz powalczy o piąte miejsce w imprezie.

Marcin Motyka
Sam Querrey Getty Images / Harry How / Na zdjęciu: Sam Querrey
W maju Reilly Opelka wygrał pokazowy turniej w West Palm Beach. Drugiego w okresie zawieszenia rozgrywek głównego cyklu triumfu w "pokazówce" jednak nie wywalczy. W półfinale nieoficjalnej imprezy w Miami Amerykanin po bardzo wyrównanym meczu przegrał bowiem 2:4, 4:2, 3:4(2) z rodakiem, Samem Querreyem.

Querrey w finale Altec/Styslinger Tennis Exhibition zmierzy się z Tennysem Sandgrenem. 28-latek z Tennessee we wtorek również potrzebował tie breaka trzeciego seta, by uporać się z Brandonem Nakashimą [3:4(3), 4:1, 4:3(3)].

Mecz o tytuł oraz spotkanie o trzecie miejsce pomiędzy Opelką a Nakashimą zostaną rozegrane w środę. Tego samego dnia odbędzie się również pojedynek z udziałem Huberta Hurkacza, który powalczy z Mackenzie'em McDonaldem o piąte miejsce w turnieju.

Altec/Styslinger Tennis Exhibition, Miami (USA)
turniej pokazowy, kort twardy
wtorek, 30 czerwca

półfinały:

Sam Querrey (USA) - Reilly Opelka (USA) 4:2, 2:4, 4:3(2)
Tennys Sandgren (USA) - Brandon Nakashima (USA) 3:4(3), 4:1, 4:3(3)

Altec/Styslinger Tennis Exhibition: Hubert Hurkacz zwycięski. Polak powalczy o piąte miejsce