Altec/Styslinger Tennis Exhibition: Tennys Sandgren zwycięzcą turnieju. W finale rozbił Sama Querreya

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / DAVE HUNT / Na zdjęciu: Tennys Sandgren
PAP/EPA / DAVE HUNT / Na zdjęciu: Tennys Sandgren

Tennys Sandgren wygrał rozgrywany na korcie twardym pokazowy turniej w Miami. W finale Amerykanin oddał tylko dwa gemy rodakowi, Samowi Querreyowi.

Spośród siedmiu Amerykanów, którzy stanęli na starcie pokazowego turnieju w Miami, do finału doszło dwóch - Tennys Sandgren i Sam Querrey. Obaj w drodze do meczu o tytuł zaprezentowali dobrą formę i stracili tylko po jednym secie.

Finał okazał się jednak jednostronnym widowiskiem. Sandgren nie dał szans rodakowi i zwyciężył bardzo gładko - 4:1, 4:1. - Myślę, że zagrałem dobrze. Mój bekhend był bardzo czysty, a forhend chciał czasem być dobry - skomentował Amerykanin w rozmowie z Tennis Channel.

W meczu o trzecie miejsce Brandon Nakashima pokonał 4:3(2), 4:3(3) Reilly'ego Opelkę. Z kolei w spotkaniu o siódmą lokatę JC Aragone, inicjator turnieju, wygrał 4:2, 4:1 ze Steve'em Johnsonem.

Przypomnijmy, że w turnieju wystąpił także Hubert Hurkacz. Polak wygrał dwa z trzech rozegranych pojedynków i w końcowej klasyfikacji zajął piąte miejsce.

Altec/Styslinger Tennis Exhibition , Miami (USA) turniej pokazowy, kort twardy środa, 1 lipca