Kamery wychwyciły atak złości tenisisty. Tak rozładował napięcie [WIDEO]

Andriej Rublow przegrał w meczu ćwierćfinałowym Australian Open z Daniiłem Miedwiedwiewem 5:7, 3:6 i 2:6. W pewnym momencie pokonany tenisista zdecydował się wyładować złość na swoich... spodenkach!
Mateusz Domański
Andriej Rublow wściekł się na spodenki! YouTube / Eurosport Polska / Andriej Rublow wściekł się na... spodenki!

Takie sytuacje nie zdarzają się na kortach tenisowych zbyt często. Andriej Rublow nie mógł pogodzić się z tym, że przegrywa z Daniłem Miedwiediewem i w pewnym momencie zaczął szarpać swoje spodenki. Był wręcz wściekły. Wszystko uwieczniły kamery.

Rublow okazał się słabszy we wszystkich trzech setach. Najpierw przegrał 5:7, a później 3:6 i 2:6. Z seta na set wyglądał coraz gorzej.

Pojedynek był rozgrywany w upale i w szybkim tempie. Emocji absolutnie nie brakowało. Kibice przed telewizorami otrzymali porcję tenisa na wysokim poziomie.

Przeciwnikiem Miedwiedwiewa w półfinale Australian Open będzie Stefanos Tsitsipas, który wyeliminował w ostatnim meczu Rafaela Nadala. Rosyjsko-grecki pojedynek został zaplanowany na 19 lutego, godz. 9:30.

Wymowne słowa Naomi Osaki. "Chcę, żeby grała wiecznie"
Jennifer Brady w finale Australian Open. "Każdy trener mówił mi, że mam potencjał"