KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Wimbledon: Program i wyniki mężczyzn (drabinka)

Broniący tytułu Serb Novak Djoković jest najwyżej rozstawionym uczestnikiem turnieju singla wielkoszlemowego Wimbledonu 2021. Na londyńskich trawnikach zaprezentuje się także Polak - Hubert Hurkacz.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Novak Djoković Getty Images / Quality Sport Images / Na zdjęciu: Novak Djoković

The Championships, Wimbledon (Wielka Brytania)
Wielki Szlem, kort trawiasty, pula nagród 35 mln funtów

finał:

niedziela, 11 lipca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Matteo Berrettini (Włochy, 7) 6:7(4), 6:4, 6:4, 6:3

półfinał:

piątek, 9 lipca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Denis Shapovalov (Kanada, 10) 7:6(3), 7:5, 7:5
Matteo Berrettini (Włochy, 7) - Hubert Hurkacz (Polska, 14) 6:3, 6:0, 6:7(3), 6:4

ćwierćfinał:

środa, 7 lipca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Marton Fucsovics (Węgry) 6:3, 6:4, 6:4
Denis Shapovalov (Kanada, 10) - Karen Chaczanow (Rosja, 25) 6:4, 3:6, 5:7, 6:1, 6:4
Matteo Berrettini (Włochy, 7) - Felix Auger-Aliassime (Kanada, 16) 6:3, 5:7, 7:5, 6:3
Hubert Hurkacz (Polska, 14) - Roger Federer (Szwajcaria, 6) 6:3, 7:6(4), 6:0

IV runda (1/8 finału):

wtorek, 6 lipca

Hubert Hurkacz (Polska, 14) - Danił Miedwiediew (Rosja, 2) 2:6, 7:6(2), 3:6, 6:3, 6:3

poniedziałek, 5 lipca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Cristian Garin (Chile, 17) 6:2, 6:4, 6:2
Marton Fucsovics (Węgry) - Andriej Rublow (Rosja, 5) 6:3, 4:6, 4:6, 6:0, 6:3
Karen Chaczanow (Rosja, 25) - Sebastian Korda (USA) 3:6, 6:4, 6:3, 5:7, 10:8
Denis Shapovalov (Kanada, 10) - Roberto Bautista (Hiszpania, 8) 6:1, 6:3, 7:5
Matteo Berrettini (Włochy, 7) - Ilja Iwaszka (Białoruś) 6:4, 6:3, 6:1
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 16) - Alexander Zverev (Niemcy, 4) 6:4, 7:6(6), 3:6, 3:6, 6:4
Roger Federer (Szwajcaria, 6) - Lorenzo Sonego (Włochy, 23) 7:5, 6:4, 6:2

III runda (1/16 finału):

sobota, 3 lipca

Matteo Berrettini (Włochy, 7) - Aljaz Bedene (Słowenia) 6:4, 6:4, 6:4
Ilja Iwaszka (Białoruś) - Jordan Thompson (Australia) 6:4, 6:4, 6:4
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 16) - Nick Kyrgios (Australia) 2:6, 6:1 i krecz
Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Taylor Fritz (USA, 31) 6:7(3), 6:4, 6:3, 7:6(4)
Roger Federer (Szwajcaria, 6) - Cameron Norrie (Wielka Brytania, 29) 6:4, 6:4, 5:7, 6:4
Lorenzo Sonego (Włochy, 23) - James Duckworth (Australia) 6:3, 6:4, 6:4
Hubert Hurkacz (Polska, 14) - Aleksander Bublik (Kazachstan) 6:3, 6:4, 6:2
Danił Miedwiediew (Rosja, 2) - Marin Cilić (Chorwacja, 32) 6:7(3), 3:6, 6:3, 6:3, 6:2

piątek, 2 lipca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Denis Kudla (USA, Q) 6:4, 6:3, 7:6(7)
Cristian Garin (Chile, 17) - Pedro Martinez (Hiszpania) 6:4, 6:3, 4:6, 6:4
Marton Fucsovics (Węgry) - Diego Schwartzman (Argentyna, 9) 6:3, 6:3, 6:7(6), 6:4
Andriej Rublow (Rosja, 5) - Fabio Fognini (Włochy, 26) 6:3, 5:7, 6:4, 6:2
Karen Chaczanow (Rosja, 25) - Frances Tiafoe (USA) 6:3, 6:4, 6:4
Sebastian Korda (USA) - Daniel Evans (Wielka Brytania, 22) 6:3, 3:6, 6:3, 6:4
Denis Shapovalov (Kanada, 10) - Andy Murray (Wielka Brytania, WC) 6:4, 6:2, 6:2
Roberto Bautista (Hiszpania, 8) - Dominik Koepfer (Niemcy) 7:5, 6:1, 7:6(4)

II runda (1/32 finału):

czwartek, 1 lipca

Cristian Garin (Chile, 17) - Marc Polmans (Australia, Q) 7:6(3), 6:2, 2:6, 7:6(5)
Pedro Martinez (Hiszpania) - Gael Monfils (Francja, 13) 6:3, 6:4, 4:6, 7:6(5)
Roberto Bautista (Hiszpania, 8) - Miomir Kecmanović (Serbia) 6:3, 6:3, 6:7(3), 3:6, 6:3
Matteo Berrettini (Włochy, 7) - Botic van de Zandschulp (Holandia, LL) 6:3, 6:4, 7:6(4)
Aljaz Bedene (Słowenia) - Yoshihito Nishioka (Japonia) 6:1, 6:0, 6:2
Ilja Iwaszka (Białoruś) - Jeremy Chardy (Francja) 4:6, 6:3, 6:2, 6:4
Jordan Thompson (Australia) - Kei Nishikori (Japonia) 7:5, 6:4, 5:7, 6:3
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 16) - Mikael Ymer (Szwecja) 6:4, 4:6, 7:6(4), 6:1
Nick Kyrgios (Australia) - Gianluca Mager (Włochy) 7:6(7), 6:4, 6:4
Taylor Fritz (USA, 31) - Steve Johnson (USA) 6:4, 7:6(4), 4:6, 6:7(4), 6:4
Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Tennys Sandgren (USA) 7:5, 6:2, 6:3
Roger Federer (Szwajcaria, 6) - Richard Gasquet (Francja) 7:6(1), 6:1, 6:4
Cameron Norrie (Wielka Brytania, 29) - Alex Bolt (Australia, WC) 6:3, 6:1, 6:2
Lorenzo Sonego (Włochy, 23) - Daniel Elahi Galan (Kolumbia) 4:6, 6:3, 7:6(3), 6:1
James Duckworth (Australia) - Sam Querrey (USA) 7:5, 6:7(4), 6:3, 6:2
Hubert Hurkacz (Polska, 14) - Marcos Giron (USA) 6:3, 6:2, 6:4
Aleksander Bublik (Kazachstan) - Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) 6:4, 7:6(6), 7:6(4)
Marin Cilić (Chorwacja, 32) - Benjamin Bonzi (Francja, Q) 6:4, 3:6, 6:3, 7:6(5)
Danił Miedwiediew (Rosja, 2) - Carlos Alcaraz (Hiszpania, WC) 6:4, 6:1, 6:2

środa, 30 czerwca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Kevin Anderson (RPA) 6:3, 6:3, 6:3
Denis Kudla (USA, Q) - Andreas Seppi (Włochy) 6:2, 6:4, 6:2
Diego Schwartzman (Argentyna, 9) - Liam Broady (Wielka Brytania, WC) 4:6, 6:2, 6:1, 6:4
Marton Fucsovics (Węgry) - Jiri Vesely (Czechy) 6:3, 5:4 i krecz
Fabio Fognini (Włochy, 26) - Laslo Djere (Serbia) 6:3, 6:4, 0:6, 6:4
Andriej Rublow (Rosja, 5) - Lloyd Harris (RPA) 6:1, 6:2, 7:5
Frances Tiafoe (USA) - Vasek Pospisil (Kanada) 6:4, 6:4, 6:4
Karen Chaczanow (Rosja, 25) - Jegor Gerasimow (Białoruś) 6:1, 7:6(3), 6:3
Daniel Evans (Wielka Brytania, 22) - Dusan Lajović (Serbia) 6:3, 6:3, 6:4
Sebastian Korda (USA) - Antoine Hoang (Francja, Q) 7:5, 6:4, 6:4
Denis Shapovalov (Kanada, 10) - Pablo Andujar (Hiszpania) walkower
Andy Murray (Wielka Brytania, WC) - Oscar Otte (Niemcy, Q) 6:3, 4:6, 4:6, 6:4, 6:2
Dominik Koepfer (Niemcy) - Soon Woo Kwon (Korea Południowa) 6:3, 6:7(8), 7:6(2), 5:7, 6:3

I runda:

środa, 30 czerwca

Cristian Garin (Chile, 17) - Bernabe Zapata Miralles (Hiszpania, Q) 6:7(6), 6:3, 3:6, 6:3, 6:2
Gael Monfils (Francja, 13) - Christopher O'Connell (Australia, Q) 4:6, 6:2, 7:6(5), 4:6, 6:4
Matteo Berrettini (Włochy, 7) - Guido Pella (Argentyna) 6:4, 3:6, 6:4, 6:0
Botic van de Zandschulp (Holandia, LL) - Gregoire Barrere (Francja) 6:2, 6:7(4), 6:1, 7:6(3)
Aljaz Bedene (Słowenia) - Corentin Moutet (Francja) 6:4, 6:4, 6:0
Yoshihito Nishioka (Japonia) - John Isner (USA, 28) 7:6(5), 2:6, 6:3, 6:7(3), 6:4
Jeremy Chardy (Francja) - Asłan Karacew (Rosja, 20) 7:6(4), 7:6(6), 6:3
Ilja Iwaszka (Białoruś) - Jaume Munar (Hiszpania) 6:1, 7:5, 7:6(5)
Kei Nishikori (Japonia) - Alexei Popyrin (Australia) 6:4, 6:4, 6:4
Jordan Thompson (Australia) - Casper Ruud (Norwegia, 12) 7:6(6), 7:6(3), 2:6, 2:6, 6:2
Felix Auger-Aliassime (Kanada, 16) - Thiago Monteiro (Brazylia) 6:3, 6:3, 6:3
Mikael Ymer (Szwecja) - Jo-Wilfired Tsonga (Francja) 7:5, 6:7(4), 5:7, 6:4, 6:3
Gianluca Mager (Włochy) - Juan Ignacio Londero (Argentyna) 7:6(3), 6:0, 4:6, 6:3
Nick Kyrgios (Australia) - Ugo Humbert (Francja, 21) 6:4, 4:6, 3:6, 6:1, 9:7
Taylor Fritz (USA, 31) - Brandon Nakashima (USA, Q) 7:5, 3:6, 6:4, 7:5
Steve Johnson (USA) - Dennis Novak (Austria) 7:6(7), 6:2, 7:5
Cameron Norrie (Wielka Brytania, 29) - Lucas Pouille (Francja) 6:7(6), 7:5, 6:2, 7:5
Lorenzo Sonego (Włochy, 23) - Pedro Sousa (Portugalia) 6:2, 7:5, 6:0
Daniel Elahi Galan (Kolumbia) - Federico Coria (Argentyna) 6:4, 4:6, 7:5, 7:5
James Duckworth (Australia) - Radu Albot (Mołdawia) 6:4, 6:4, 6:1
Sam Querrey (USA) - Pablo Carreno (Hiszpania, 11) 7:6(6), 6:4, 7:5
Marcos Giron (USA) - Emil Ruusuvuori (Finlandia) 6:4, 2:6, 6:2, 0:6, 6:4
Aleksander Bublik (Kazachstan) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 6:4, 6:2, 6:1
Grigor Dimitrow (Bułgaria, 18) - Fernando Verdasco (Hiszpania) 3:6, 6:3, 6:4, 6:4
Marin Cilić (Chorwacja, 32) - Salvatore Caruso (Włochy) 7:6(5), 7:6(1), 6:1
Benjamin Bonzi (Francja, Q) - Marco Trungelliti (Argentyna, Q) 6:1, 1:6, 4:6, 6:3, 6:4
Carlos Alcaraz (Hiszpania, WC) - Yasutaka Uchiyama (Japonia, LL) 6:3, 6:7(4), 6:2, 3:6, 6:3

wtorek, 29 czerwca

Marc Polmans (Australia, Q) - Yen-Hsun Lu (Tajwan) 6:2, 7:5, 4:6, 6:1
Diego Schwartzman (Argentyna, 9) - Benoit Paire (Francja) 6:3, 6:4, 6:0
Fabio Fognini (Włochy, 26) - Albert Ramos (Hiszpania) 7:6(4), 6:2, 6:4
Laslo Djere (Serbia) - Pablo Cuevas (Urugwaj) 5:7, 6:4, 6:4, 6:4
Lloyd Harris (RPA) - Ricardas Berankis (Litwa) 6:3, 6:4, 7:6(6)
Jegor Gerasimow (Białoruś) - Jay Clarke (Wielka Brytania, WC) 6:3, 3:6, 7:6(5), 6:2
Daniel Evans (Wielka Brytania, 22) - Feiiciano Lopez (Hiszpania) 7:6(4), 6:2, 7:5
Dusan Lajović (Serbia) - Gilles Simon (Francja) 6:4, 7:5, 3:6, 4:6, 6:3
Antoine Hoang (Francja, Q) - Zhizhen Zhang (Chiny, Q) 4:6, 7:6(5), 6:7(5), 6:3, 6:2
Sebastian Korda (USA) - Alex de Minaur (Australia, 15) 6:3, 6:4, 6:7(5), 7:6(5)
Denis Shapovalov (Kanada, 10) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy) 6:4, 4:6, 6:3, 5:7, 6:4
Pablo Andujar (Hiszpania) - Pierre-Hugues Herbert (Francja) 7:6(7), 4:6, 7:6(7), 5:7, 8:6
Oscar Otte (Niemcy, Q) - Arthur Rinderknech (Francja, Q) 4:6, 6:3, 6:2, 6:7(5), 13:12(2)
Soon Woo Kwon (Korea Południowa) - Daniel Masur (Niemcy, Q) 6:7(2), 6:3, 6:4, 6:4
Tennys Sandgren (USA) - Norbert Gombos (Słowacja) 6:4, 6:7(5), 6:1, 6:3
Alexander Zverev (Niemcy, 4) - Tallon Griekspoor (Holandia, Q) 6:3, 6:4, 6:1
Roger Federer (Szwajcaria, 6) - Adrian Mannarino (Francja) 6:4, 6:7(3), 3:6, 6:2 i krecz
Richard Gasquet (Francja) - Yuichi Sugita (Japonia) 7:6(4), 4:6, 6:2, 6:1
Alex Bolt (Australia, WC) - Filip Krajinović (Serbia) 7:6(5), 6:4, 7:5
Hubert Hurkacz (Polska, 14) - Lorenzo Musetti (Włochy) 6:4, 7:6(5), 6:1
Danił Miedwiediew (Rosja, 2) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) 6:4, 6:1, 4:6, 7:6(3)

poniedziałek, 28 czerwca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Jack Draper (Wielka Brytania, WC) 4:6, 6:1, 6:2, 6:2
Kevin Anderson (RPA) - Marcelo Tomas Barrios Vera (Chile, Q) 6:7(4), 6:4, 6:4, 7:6(4)
Andreas Seppi (Włochy) - Joao Sousa (Portugalia) 4:6, 6:4, 7:5, 6:2
Denis Kudla (USA, Q) - Alejandro Davidovich Fokina (Hiszpania, 30) 5:7, 4:6, 7:6(4), 6:3, 6:3
Pedro Martinez (Hiszpania) - Stefano Travaglia (Włochy) 6:3, 2:6, 6:4, 6:4
Liam Broady (Wielka Brytania, WC) - Marco Cecchinato (Włochy) 6:3, 6:4, 6:0
Jiri Vesely (Czechy) - Yannick Hanfmann (Niemcy) 6:1, 7:5, 7:6(5)
Marton Fucsovics (Węgry) - Jannik Sinner (Włochy, 19) 5:7, 6:3, 7:5, 6:3
Andriej Rublow (Rosja, 5) - Federico Delbonis (Argentyna) 4:6, 6:4, 6:1, 6:2
Frances Tiafoe (USA) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 3) 6:4, 6:4, 6:3
Vasek Pospisil (Kanada) - Roberto Carballes (Hiszpania) 6:3, 6:3, 6:3
Karen Chaczanow (Rosja, 25) - Mackenzie McDonald (USA, Q) 3:6, 6:3, 6:4, 7:6(3)
Andy Murray (Wielka Brytania, WC) - Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 24) 6:4, 6:3, 5:7, 6:3
Dominik Koepfer (Niemcy) - Reilly Opelka (USA, 27) 6:4, 7:6(3), 6:2
Miomir Kecmanović (Serbia) - Facundo Bagnis (Argentyna) 6:4, 3:6, 6:3, 7:6(1)
Roberto Bautista (Hiszpania, 8) - John Millman (Australia) 6:2, 3:6, 6:3, 7:6(4)

Czytaj także:
Wimbledon: trudne zadanie przed Igą Świątek i Magdą Linette
Wimbledon: Hubert Hurkacz będzie miał okazję do rewanżu

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Jej zdjęcia potrafią rozgrzać kibiców
Czy Novak Djoković wygra Wimbledon 2021?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×