Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają przeciwko sobie. Gdzie obejrzeć mecz? (transmisja)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Getty Images / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
zdjęcie autora artykułu

Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają przeciwko sobie w Gdyni pod hasłem "Wygrać marzenia". Choć będzie to tylko pokazowe starcie, to dostępna będzie z niego telewizyjna transmisja.

Tenis zyskuje coraz większą popularność w Polsce, a ogromna w tym zasługa Igi Świątek i Huberta Hurkacza, którzy osiągają wielkie sukcesy w turniejach singlowych. Wszak Świątek to ubiegłoroczna triumfatorka Rolanda Garrosa, a Hurkacz w tym roku awansował do półfinału Wimbledonu.

We wtorek 13 lipca oboje staną po przeciwnych stronach siatki i będą rywalizować w pokazowym meczu singlowym w ramach charytatywnego wydarzenia "Wygrać marzenia".

We wtorek (13 lipca) na kortach Arki Gdynia odbędzie się uroczyste otwarcie turnieju BNP Paribas Poland Open z cyklu WTA 250, a pokazowy mecz z udziałem Świątek i Hurkacza będzie elementem ceremonii.

Świątek partnerować będzie Marcin Matkowski, a Hurkacz stworzy duet z Klaudią Jans-Ignacik. Z kolei przed meczem nasze gwiazdy poprowadzą trening z młodymi adeptami tenisa.

Choć będzie to tylko pokazowy mecz, to zaplanowano z niego telewizyjną transmisję i to w otwartym kanale. Transmisja na żywo ze spotkania będzie dostępna w TVP1 od godziny 15:25 oraz w TVP Sport, tvpsport.pl oraz w aplikacji mobilnej od 15:15. Mecz obejrzeć będzie można również w platformie WP Pilot.

Czytaj także: Świątek wysłała wiadomość do Hurkacza. Tenisista szybko odpowiedział ATP Finals: Novak Djoković już z biletem do Turynu. Jakie szanse ma Hubert Hurkacz?

ZOBACZ WIDEO: Piotr Lisek zrobił show na początku wywiadu. "Poczekaj, mogę zrobić"

Źródło artykułu: