Wpadka podczas meczu Hurkacza. Nie wiedzieli, że są na wizji

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  Elsa / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Getty Images / Elsa / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
zdjęcie autora artykułu

Serwis wirtualnemedia.pl donosi o wpadce komentatorów Eurosportu podczas meczu Huberta Hurkacza na US Open. Tym razem obyło się jednak bez przekleństw. W trakcie IO wielką wtopę zaliczył Karol Stopa.

W tym artykule dowiesz się o:

Przypomnijmy, że Karol Stopa w trakcie igrzysk olimpijskich w Tokio 2020 nie zorientował się, że ma włączony mikrofon i w mocnych słowach mówił o tenisowych zmaganiach.

Odbiorcy usłyszeli kilka wulgaryzmów. Po głośnym incydencie na antenie Eurosportu grupa Discovery przeprosiła i zapewniła, że Stopa nie zostanie odsunięty od obowiązków.

Okazuje się, że komentatorzy stacji Eurosport popełnili kolejną gafę w trakcie transmisji. Tym razem było to podczas meczu Huberta Hurkacza na US Open. Wszystko opisał serwis wirtualnemedia.pl. Obyło się bez przekleństw.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: sędzia popełnił koszmarny błąd. Jego reakcja stała się hitem sieci

W pewnym momencie na antenie można było usłyszeć dwóch komentatorów, którzy mówili w tym samym czasie. Marek Furjan zapraszał do oglądania meczu, tymczasem Witold Domański narzekał na to, że krótko przed spotkaniem zmieniono mu obsadę komentatorską.

"Z kolei w krótkiej przerwie między gemami komentujący to spotkanie Lech Sidor, sądząc, że jest poza anteną, wypowiadał swoje opinie o pewnej osobie, prawdopodobnie jego współpracowniku" - czytamy w artykule.

Hubert Hurkacz odpadł z US Open w II rundzie. Polak przegrał z Włochem Andreasem Seppim 6:2, 4:6, 4:6, 6:7(6). Spotkanie dobrze się zaczęło dla naszego zawodnika, ale im dłużej trwało, tym więcej błędów popełniał Hurkacz. Koniec walki w turnieju Wielkiego Szlema już na tym etapie to duże rozczarowanie.

Czytaj także: "Apetyt rośnie w miarę jedzenia". Wyjątkowy dzień Adama Buksy Albańczyk brutalnie potraktował Kamila Glika. "Wejście na pomarańczową kartkę"

Źródło artykułu:
Komentarze (1)
avatar
Allez
6.09.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
No i ...?? Nic to nie odbierze temu, ze red. Stopa i Lech Sidor to najlepsi komentatorzy tenisa w Polsce.