Włosi nie mogą się otrząsnąć. Piszą wprost o nokaucie i koszmarze

Magda Linette odniosła w 3. rundzie turnieju WTA 1000 wielkie zwycięstwo, pokonując 6:4, 6:0 Jasmine Paolini. Porażka piątej rakiety świata odbiła się szerokim echem we włoskich mediach.

Seweryn Czernek

tuttosport.com, "Paolini znokautowana w 3. rundzie"

Magda Linette w meczu 3. rundy turnieju WTA 1000 w Pekinie zaprezentowała się ze znakomitej strony. Polka wyeliminowała rozstawioną z "trójką" Jasmine Paolini, która rozrywa najlepszy sezon w karierze. W poniedziałkowym spotkaniu Włoszka nie miała jednak zbyt wiele do powiedzenia.

"Przygoda Jasmine Paolini w turnieju WTA 1000 w Pekinie została przerwana w trzeciej rundzie. Włoszka, numer jeden w kraju, piąta w światowym rankingu, po pokonaniu w debiucie Dunki Clary Tauson przegrała z Polką Magdą Linette" - czytamy na tuttosport.com.