Radwańska - Suarez na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
W III rundzie rywalką Agnieszki Radwańskiej będzie Serbka Jelena Janković! Na relację z tego spotkania pragniemy Państwa już teraz serdecznie zaprosić!
Skomentuj 12
Zobacz więcej komentarzy (9)
Nasza tenisistka przegrywała już 4:6, 1:3, ale zdołała wygrać 11 kolejnych gemów i pokonać ostatecznie Carlę Suarez! Krakowianka zanotowała w sumie 26 kończących uderzeń, a pomyliła się 31 razy. Tenisistka z Barcelony miała 23 winnery, a pomyliła się aż 41 razy!
Skomentuj 3
4:6, 6:3, 6:0 - Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska! Isia zdobywa punkt wolejem przy siatce i ma dwie piłki meczowe. Wykorzystała pierwszą i po blisko dwóch godzinach gry awansowała do III rundy US Open!
Skomentuj 21
  • Pottermaniack Zgłoś komentarz
    Nawiązuję do filmiku ze Steffi Graf, gdzie ktoś ją zapytał czy wyjdzie za niego i taka była jej odpowiedź, żeby nikt tego źle nie zinterpretował. ;)
      Również dołączam się do podziękowań, świetny serwis i tekstówki. ;)
        Masza odpowiedź how much money do you have? ;)
        Zobacz więcej komentarzy (18)
        *4:6, 6:3, 5:0 -To już musi być koniec! Wyraźnie spóźniona Hiszpanka nie jest w stanie odgrywać returnu krakowianki. Suarez pakuje bekhend w siatkę i Isia ma dwa break pointy! Wygrywający bekhend i Agnieszka Radwańska będzie za chwilę podawać po mecz!
        Skomentuj 8
        • stanzuk Zgłoś komentarz
          rademenes trolom z Eurosportu wstęp wzbroniony
          • TomaszJ Zgłoś komentarz
            Oby mniej takich stesikow. Mnie uratowala herbatka jasminowa. Od momentu jak zaczalem pic na uspokojenie, zaczela wygrywac ...
            • Lea Zgłoś komentarz
              Młoda ledwie zipie i HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUrrrrrrrrrrrrrrrrrrra
              Zobacz więcej komentarzy (5)
              4:6, 6:3, 4:0* - Krakowianka wyraźnie odżyła, serwuje już całkowicie przyzwoicie. Suarez jest już wyraźnie zmęczona i nie jest w stanie nawiązać walki! Isia serwuje asa i wygrywa dziewiątego już gema z rzędu! Coraz bliżej końca tego meczu!
              Skomentuj 6
              Zobacz więcej komentarzy (3)
              *4:6, 6:3, 3:0 - Agnieszka Radwańska zdobywa drugiego breaka w secie! To już ósmy wygrany z rzędu gem przez Polkę, która jest coraz bliżej awansu do III rundy!
              Skomentuj 7
              Zobacz więcej komentarzy (4)
            • 4:6, 6:3, 2:0* - Wreszcie Isia nie boi się ruszyć do przodu. Świetny lob Polki wyprowadza ją na 30-15. Polka zdobywa dwa kolejne punkty i zwiększa prowadzenie w meczu!
              Skomentuj 5
              Zobacz więcej komentarzy (2)
              *4:6, 6:3, 1:0 - Wyśmienity początek III seta w wykonaniu Agnieszki Radwańskiej! Polka po błędzie z bekhendu Hiszpanki wysuwa się na 40-15 i następnie przełamuje serwis Suarez!
              Skomentuj 3
              Statystki po dwóch setach: Polka skończyła 16 piłek, a pomyliła się 27 razy. Hiszpanka zanotowała 22 winnery oraz popełniła 30 błędów własnych. Trzymajmy mocno kciuki za Isię w decydującej partii!
              Skomentuj 4
              Zobacz więcej komentarzy (1)
              4:6, 6:3* - Gem i set Agnieszka Radwańska! Polka błyskawicznie uzyskuje trzy piłki setowe, a przy pierwszej Suarez pakuje piłkę w siatkę! Mamy remis w setach! Po 1!
              Skomentuj 7
              *4:6, 5:3 - Na forhend! Zagrania na forhend rywalki przynoszą kolejne punkty Polce. Isia ma dwa break pointy: pierwszego marnuje wyrzucając bekhend w aut, ale drugiego wykorzystuje po wymuszonym błędzie Hiszpanki! Agnieszka Radwańska będzie podawać po seta!
              Skomentuj 10
              Zobacz więcej komentarzy (7)
              4:6, 4:3* - I jest upragnione prowadzenie! Radwańska szybko wychodzi na 40-0, a gema zamyka przy trzeciej okazji!
              Skomentuj 11
              Zobacz więcej komentarzy (8)
              *4:6, 3:3 - Pojawia się nadzieja dla naszej tenisistki! Suarez wyrzuca bekhend w aut, a po chwili popełnia podwójny błąd i robi się 0-30. Jest break point, którego z pomocą rywalki Isia wykorzystuje, doprowadzając tym samym do remisu!
              Skomentuj 3
              4:6, 2:3* - Polka zapisuje na swoje konto drugiego gema w secie. Radwańska prowadziła już 40-15, ale po jej dwóch błędach zrobiła się równowaga. Suarez wypracowała break pointa, którego Isia obroniła wygrywającym forhendem po krosie. Przy trzeciej okazji krakowianka wreszcie utrzymuje własny serwis!
              Skomentuj 7
              *4:6, 1:3 - Rewelacyjnie jak na razie gra Hiszpanka! Świetnie się porusza i w pełni wykorzystuje geometrię kortu. Suarez wygrywa serwis do 15 i zwiększa przewagę. Czy Isia jest w stanie nawiązać jeszcze walkę?
              Skomentuj 5
              4:6, 1:2* - Polka zupełnie nie ma pomysłu na grę Hiszpanki. Suarez popisuje się wspaniałym zagraniem na ciało szarżującej do siatki Polki i wychodzi na 40-15! Błąd Hiszpanki doprowadza jednak do równowagi. Isia jednak znów daje się zaskoczyć i zmuszona jest bronić break pointa. Tym razem już bezskutecznie: przełamanie dla Carli Suarez!
              Skomentuj 0
              *4:6, 1:1 - Ależ zagranie tuż za siatkę Hiszpanki! Suarez szybko ucieka na 40-0 i przy drugiej okazji doprowadza do remisu w secie.
              Skomentuj 4
              • crzyjk Zgłoś komentarz
                wygląda to na powtórkę z Cincinnati, nie ma dalej formy , a raczej zdrowia...nie może zagrać jak by chciała
                • Eugene_64 Zgłoś komentarz
                  Agnieszka widzi, że "mecz wymyka się jej z rąk". Stąd większa nerwowość w jej grze.
                  • lisica61 Zgłoś komentarz
                    Nalałam sobie drinka, bo nie mogę patrzeć na ten występ Radwańskiej.
                    4:6, 1:0* - Dobry początek II seta. Polka wygrywa gema do 30 i obejmuje prowadzenie w partii.
                    Skomentuj 0
                    Fatalny początek naszej tenisistki, która ma już na koncie aż 19 błędów własnych! Miejmy nadzieję, że Isia poprawi się w drugiej partii!
                    Skomentuj 1
                      Mój komentator mówi tak ładnie Agi Radwanska, a ja trzymam kciuki za naszą Agi.
                      *4:6 - Serwis na ciało Suarez daje jej drugiego setbola, którego marnuje jednak po błędzie własnym. Po dłuższej wymianie Polka znowu pakuje forhend w siatce i jest trzeci setbol dla rywalki! Tym razem Carla Suarez kończy seta wspaniałym forhendem po krosie!
                      Skomentuj 1
                      • Alejandro Zgłoś komentarz
                        Vamos Carla ! Świetnie gra ta dziewczyna, jeśli utrzyma koncentracje to wygra ten mecz
                        4:5* - Świetny return Polki pod same nogi rywalki i Isia wysuwa się na 30-15. Hiszpanka odpowiada wspaniałym winnerem, a w następnej wymianie Polka lokuje bekhend w siatkę i przeciwniczka ma piłkę setową! Krakowianka ratuje się jednak kończącym bekhendem po linii.
                        4:5* - Niestety, Hiszpanka znów na prowadzeniu! Szkoda zwłaszcza sytuacji przy stanie 15-30, kiedy to Polka zdecydowała się na słabe odegranie piłki przy siatce. Carla Suarez popisuje się znakomitym minięciem przy drugim break poincie i będzie serwować po seta!
                        Skomentuj 5
                        *4:4 - Przepiękna, dłuższa wymiana pada łupem krakowianki, ale po chwili Isia myli się. Suarez wyrzuca bekhend w aut i robi się po 30. Po kolejnej dłuższej wymianie nasza tenisistka zagrywa wygrywającego loba i ma break pointa! Wspaniałe zagranie po linii Polki wymusza błąd rywalki i Agnieszka Radwańska doprowadza do remisu!
                        Skomentuj 0
                        3:4* - Polka szczęśliwie wychodzi z ogromnych opresji! Suarez miała w całym gemie trzy okazje na przełamanie serwisu krakowianki, ale Isia dzięki agresywnej grze zażegnała niebezpieczeństwo. Hiszpanka wreszcie wyrzuca forhend w aut i nasza tenisistka zmniejsza stratę!
                        Skomentuj 6
                        *2:4 - Granie do bekhendu Suarez nie jest sposobem na pokonanie Hiszpanki. Tenisistka z Barcelony znana jest z dobrej gry swoim jednoręcznym bekhendem. Polka przy drugim game poincie wyrzuca piłkę w aut i przegrywa już 2:4!
                        2:3* - Odpowiedź Isi błyskawiczna. Gem wygrany do 15, w którym Polka popisała się rewelacyjnym skrótem. Nasza wiceliderka rankingu wciąż jednak przegrywa ze stratą breaka!
                        Skomentuj 3
                        • macias22 Zgłoś komentarz
                          z taką grą w półfinale?żart?przecież ona pasywnie przebija i liczy na błędy...
                          • rafalzg66 Zgłoś komentarz
                            Agnieszko będziesz w półfinale wirzę w to zła passa minęła pozdrawiam raf
                              nie podoba się rakieta, zmienić :) Agnieszka niezadowolona z gry..
                              *1:3 -Błędy, błędy i jeszcze raz błędy krakowianki. Polka nie radzi sobie z top-spinowymi zagraniami Hiszpanki. Suarez przy wydatnej pomocy naszej tenisistki wychodzi na 40-0, a całość zamyka asem serwisowym.
                              Skomentuj 2
                              1:2* - Carla Suarez jako pierwsza zdobywa przełamanie w meczu! Isia prowadziła już 40-15, ale Hiszpanka rewelacyjnie rozegrała kilka punktów i wychodzi na zasłużone prowadzenie.
                              Skomentuj 5
                              *1:1 - Suarez dzięki pewnemu pierwszemu podaniu szybko ucieka na 40-0, ale w kolejnych wymianach popełnia błędy. Hiszpanka lokuje piłkę w siatce i nasza tenisistka ma break pointa. Zawodniczka z Barcelony ratuje się jeszcze serwisem i dopiero przy piątej okazji zamyka gema. Mamy remis, po 1!
                              Skomentuj 8
                              • Ana4 Zgłoś komentarz
                                Suarez Navarro na razie umiejętnie rozrzuca Polkę po korcie, przebijaniem na środek Radwanska tego meczu napewno nie wygra ;/
                                • Alk Zgłoś komentarz
                                  Przełamanie, jakby ktoś nie miał telewizora... ;-)
                                    słabo słabo, szybko odpadnie z turnieju, nie wiem,czy to kontuzja barku,ale nawet bez to często przez środek biła.
                                    1:0* - Błyskawiczny start Isi. Cztery punkty na konto naszej zawodniczki i pewnie wygrany serwis na sucho!
                                    Skomentuj 9
                                    • tomasf33 Zgłoś komentarz
                                      no i 1-1... widac topspin rywalki jest niewygodny..
                                      • FanRadwana Zgłoś komentarz
                                        No niestety gem dla Navarro i 1:1, ale brawa dla Isi za problemy, które sprawiła rywalce przy jej podaniu!
                                          Aga przebija piłki,totalnie bez siły.raczej z żadną zawodniczką z pierwszej 10 w tej formie nie wygra,
                                          Zobacz więcej komentarzy (6)
                                          Rozpoczynamy! Jako pierwsza będzie podawać Polka!
                                          Skomentuj 2
                                          Tenisistki są już na korcie i właśnie kończą rozgrzewkę!
                                          Skomentuj 5
                                          Agnieszka Radwańska zmierzy się z niżej notowaną w światowej klasyfikacji Carlą Suarez po raz trzeci w karierze. Nasza wiceliderka rankingu w obu poprzednich pojedynkach nie straciła nawet seta. W 2009 roku Isia pokonała 6:3, 6:3 rezydującą w Barcelonie tenisistkę podczas imprezy w Toronto. Natomiast rok później Polka ponownie okazała się lepsza, tym razem 6:3, 6:1, w ramach meczu Pucharu Federacji rozgrywanego w Sopocie.
                                          Skomentuj 0
                                          Gem, set i mecz Nicolás Almagro! Co oznacza, że już za kilku minut na korcie powinna pojawić się Agnieszka Radwańska i Hiszpanka Carla Suarez.
                                          Skomentuj 0
                                          Jest przełamanie dla Hiszpana! Nicolás Almagro obejmuje prowadzenie w V secie 4:3. Nasza tenisistka coraz bliżej wejścia na kort!
                                          Skomentuj 0
                                          Nicolás Almagro miał kilka szans na przełamanie podania Niemca, ale ten wychodzi z opresji obronną ręką i wysuwa się na prowadzenie 3:2. Jedynym pocieszeniem jest fakt, że w Nowym Jorku, w przeciwieństwie do pozostałych imprez wielkoszlemowych, w V secie obowiązuje po 12. gemie tie break.
                                          Skomentuj 1
                                          Tymczasem, na Grandstandzie, Philipp Petzschner utrzymał własny serwis i prowadzi 2:1 w V secie pojedynku z Nicolásem Almagro.
                                          Skomentuj 2
                                          Znamy już ewentualną rywalkę Agnieszki Radwańskiej w III rundzie nowojorskiej imprezy. Rozstawiona z numerem 30. Serbka Jelena Janković pokonała w zakończonym przed 30 minutami spotkaniu 6:4, 6:2 hiszpańską kwalifikantkę Larę Arruabarrenę i czeka teraz na to co zrobi Isia.
                                          Skomentuj 1
                                          I tak się też stało! Nicolás Almagro zwycięża w IV secie 6:4 i doprowadza do remisu w pojedynku z Niemcem Philippem Petzschnerem. Oznacza to niestety, iż wydłuży nam się czas oczekiwania na wyjście naszej reprezentantki na kort.
                                          Skomentuj 3
                                          23-letnia krakowianka powinna wyjść na trzecią co do ważności arenę Flushing Meadows - Grandstand, jako druga od godziny 17:00 czasu polskiego. Aktualnie na tym korcie toczy się jeszcze pojedynek pomiędzy Nicolásem Almagro a Philippem Petzschnerem. Niemiec prowadzi 2-1 w setach, ale wszystko wskazuje na to, że Hiszpan doprowadzi do wyrównania.
                                          Skomentuj 0
                                          Hiszpanka ani razu nie sięgnęła po mistrzowskie trofeum w zawodach rangi WTA. W Wielkim Szlemie dwukrotnie osiągała ćwierćfinał: w 2008 roku w Paryżu oraz sezon później w Melbourne.
                                          Skomentuj 0
                                          Carla Suarez, aktualnie 39. rakieta świata, choć najlepiej czuje się na kortach o nawierzchni ziemnej, to bardzo dobre wyniki notowała również na hardzie. Na swoim koncie ma sześć tytułów, jednak wszystkie wywalczone w imprezach organizowanych pod egidą ITF.
                                          Skomentuj 0
                                          Tenisistka z Barcelony w poniedziałek skończy 24 lata, a nowojorski turniej rozpoczęła od zwycięstwa nad Ksenią Pierwak. Reprezentująca barwy Kazachstanu Rosjanka skreczowała przy stanie 5:7, 2:1 w drugiej odsłonie wtorkowego pojedynku.
                                          Skomentuj 0
                                          We wtorek nasza najlepsza tenisistka udanie zainaugurowała udział w 132. edycji wielkoszlemowego US Open, zwyciężając bez większych problemów 6:1, 6:1 Rosjankę Ninę Bratczikową. Dzisiaj rywalką Isi będzie Hiszpanka Carla Suarez, która przed rokiem dość niespodziewanie dotarła w Nowym Jorku aż do IV rundy.
                                          Skomentuj 0
                                          Od godziny 19:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy wielkoszlemowego US Open pomiędzy Agnieszką Radwańską a Hiszpanką Carlą Suarez.