Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
autor:
To koniec naszej relacji na żywo z dziewiątego dnia paryskiej imprezy. Dziękujemy Państwu, że byliście z nami. Do zobaczenia jutro! Startujemy już o godz. 13:00.
Skomentuj 3
Intensywny dzień czeka Kamila Majchrzaka. Nasz jedyny reprezentant w turnieju juniorskim o godz. 11:00, na korcie nr. 6, spotka się z tenisistą gospodarzy, Enzo Couacaudem w meczu II rundy singla, a kilka godzin później wspólnie z Serbem Laszlo Djere, zagra w pojedynku o promocję do 1/8 finału gry podwójnej przeciw parze niemiecko-austriackiej Maximilian Marterer / Lucas Miedler. Ta deblowa konfrontacja zostanie rozegrana jako piąta w kolejności na korcie nr. 14.
Skomentuj 0
W dziesiątym turnieju zagrają również nasi debliści. Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz stoczą walkę o awans do półfinału z parą Pablo Cuevas / Horacio Zeballos. Ten mecz zostanie rozegrany jako czwarty w kolejności, ale nie przed godz. 15:00 na korcie nr. 1. Natomiast nie wcześniej niż o godz. 17:00 na korcie nr. 2 polsko-gruziński debel Alicja Rosolska / Oksana Kałasznikowa zmierzy się w pojedynku III rundy z rozstawionymi z numerem dziesiątym Francuzką Kristiną Mladenović i Galiną Woskobojewą z Kazachstanu.
Skomentuj 0
W jutrzejszym dniu czekają nas wielkie emocje z udziałem Agnieszki Radwańskiej. Krakowianka w swoim pierwszym w karierze ćwierćfinale Rolanda Garrosa zmierzy się z ubiegłoroczną finalistką, Sarą Errani.
Skomentuj 0
Znakomitą wiadomością jest także wygrany mecz Kamila Majchrzaka w I rundzie gry deblowej juniorskiego Rolanda Garrosa.
Skomentuj 0
Wszystkie zaplanowane na dziś gry dobiegły końca. Przypominamy o sukcesie Tomasza Bednarka i Jerzego Janowicza, którzy wywalczyli awans do ćwierćfinału gry podwójnej.
Skomentuj 0
  • Tylko 62 minuty spędziła na korcie Jelena Janković w pojedynku 1/8 finału z Jamie Hampton. Serbka wygrała 6:0, 6:2 i już może się szykować do środowego boju o półfinał z obrończynią tytułu, Marią Szarapową.
    Skomentuj 0
    Dwa meczbole dla Janković!
    Skomentuj 0
    Za dużo niewymuszonych błędów popełnia Jamie Hampton, aby nawiązać wyrównaną walkę z Jeleną Janković. Serbka prowadzi 5:2 w drugiej partii i jest o krok od awansu.
    Skomentuj 0
    4:1 dla Janković. Serbska tenisistka coraz bliżej ćwierćfinału.
    Skomentuj 0
    Trzeci gem z rzędu wygrany przez Jelenę Janković! 3:1 dla finalistki wielkoszlemowego US Open sprzed pięciu lat.
    Skomentuj 0
    Kolejny długi i wyrównany gem wygrany przez Jelenę Janković. Tenisistka z Belgradu prowadzi w drugiej partii 2:1.
    Skomentuj 0
    Po długiej walce na przewagi drugi gem padł łupem Jeleny Janković i mamy remis 1:1.
    Skomentuj 0
    Od małej niespodzianki rozpoczyna się drugi set. Jamie Hampton przełamała serwis Jeleny Janković i po raz pierwszy w całym pojedynku objęła prowadzenie w gemach.
    Skomentuj 0
    6:0 Jelena Janković wygrała pierwszego seta z Jamie Hampton. Utytułowana Serbka jest jak na razie bezlitosna dla swojej młodszej rywalki.
    Skomentuj 0
    Bez straty punktu wygrała własne podanie Jelena Janković. 5:0 w partii otwarcia dla turniejowej "18".
    Skomentuj 1
    Nie radzi sobie Jamie Hampton z Jeleną Janković. Drugie przełamanie na korzyść Serbki, która już prowadzi 4:0.
    Skomentuj 0
    Znakomity początek meczu Jeleny Janković. Serbka przełamała serwis Jamie Hampton i prowadzi 2:0.
    Skomentuj 0
    To będzie druga konfrontacja Jamie Hampton z Jeleną Janković . W poprzedniej, w ubiegłym roku podczas zmagań w Indian Wells, niespodziewanie górą okazała się Amerykanka. Zwyciężczyni tego meczu w 1/4 finału zagra z Marią Szarapową.
    Skomentuj 0
    Już tylko jeden singlowy pojedynek został do rozegrania w dziewiątym dniu paryskiej imprezy. Na korcie Suzanne Lenglen była liderka światowego rankingu, Jelena Janković zmierzy się z debiutującą w tej fazie turnieju wielkoszlemowego, Jamie Hampton.
    Skomentuj 0
    Zakończył się również pojedynek na korcie im. Phlippe'a Chatriera. Maria Szarapowa wygrała z Sloane Stephens 6:4, 6:3. Obrończyni tytułu pewnie melduje się w ćwierćfinale.
    Skomentuj 0
    Fantastyczny mecz na korcie Suzanne Lenglen dobiegł końca! Stanislas Wawrinka po czterech godzinach i 16 minutach walki pokonał Richarda Gasqueta 6:7(5), 4:6, 6:4, 7:5, 8:6. Szwajcar w 1/4 finału zagra z Rafaelem Nadalem.
    Skomentuj 0
    Dwa meczbole dla Wawrinki!
    Skomentuj 2
    6:6 u Wawrinki i Gasqueta w piątym secie. W decydującej partii w Roland Garros nie ma tie breaka, a więc ten mecz może potrwać jeszcze bardzo długo
    Skomentuj 0
    Blisko przełamanie był Richard Gasquet, jednak Stanislas Wawrinka obronił dwa break pointy. 6:5 dla Szwajcara, ale podaje Francuz.
    Skomentuj 0
    Szykuje się naprawdę długa batalia w decydującej odsłonie na korcie Suzanne Lenglen. Przypominamy, że Stanislas Wawrinka już w tym roku brał udział w prawdziwie epickim boju. W IV rundzie Australian Open Szwajcar uległ Novakowi Djokoviciowi dopiero 10-12 w piątym secie. A jakim wynikiem skończy się starcie z Richardem Gasquetem? W chwili obecnej jest remis 5:5.
    Skomentuj 0
    Wciąż bez przełamania w piątym secie meczu Wawrinki z Gasquetem. Szwajcar prowadzi 4:3. Czy doping francuskiej widowni pomoże 26-latkowi z Beziers awansować do ćwierćfinału?
    Skomentuj 0
    Nie było przełamań w początkowych pięciu gemach decydującej odsłony na korcie im. Suzanne Lenglen, gdzie niesamowity bój toczą Stanislas Wawrinka i Richard Gasquet. Szwajcar prowadzi 3:2, ale serwować będzie reprezentant gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Maria Szarapowa wygrała pierwszego seta z Sloane Stephens 6:4. Mecz Rosjanki z Amerykanką trwa na korcie Philippe'a Chatriera.
    Skomentuj 0
    Na korcie Suzanne Lenglen Stanislas Wawrinka wygrał czwartą partię z Richardem Gasquetem 7:5. Szwajcar doprowadził do piątej odsłony, mimo że przegrywał już 0-2 w setach.
    Skomentuj 0
    Znamy już ćwierćfinałowych rywali naszych reprezentantów. Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz zagrają z parą urugwajsko-argentyńską Pablo Cuevas / Horacio Zeballos. Natomiast Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski zmierzą się z deblem Ivan Dodig / Marcelo Melo bądź z duetem Alexander Peya / Bruno Soares.
    Skomentuj 1
    Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz wygrali z parą Roberto Bautista / Daniel Gimeno 6:4, 6:4. Tym samym pabianiczanin i łodzianin dołączyli w fazie ćwierćfinałowej Rolanda Garrosa do naszego eksportowego duetu - Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski.
    Skomentuj 1
    Gem, set i mecz Bednarek / Janowicz! Polacy w ćwierćfinale debla!
    Skomentuj 1
    5:4 i po przerwie Polacy serwują po zwycięstwo w meczu!
    Skomentuj 2
    5:3 dla Bednarka i Janowicza. Ćwierćfinał jest na wyciągnięcie ręki!
    Skomentuj 0
    Utrzymują przewagę breaka Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz. 4:2 w drugiej partii dla polskiego debla.
    Skomentuj 0
    Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz błyskawicznie przełamali serwis rywali w drugim secie. Polacy objęli prowadzenie 3:1.
    Skomentuj 0
    Fantastyczny spektakl na korcie Suzanne Lenglen Richard Gasquet i Stanislas Wawrinka wznoszą się na wyżyny swoich umiejętności. W IV secie jest remis 4:4. A na korcie im. Philippe'a Chateriera rozpoczął się mecz Marii Szarapowej z Sloane Stephens.
    Skomentuj 0
    Przy podaniu Jerzego Janowicza polskiej parze udało się zakończyć pierwszego seta! Łodzianin i Tomasz Bednarek wygrali z Roberto Bautistą i Danielem Gimeno 6:4.
    Skomentuj 1
    Trzeci gem z rzędu dla Roberto Bautisty i Daniela Gimeno. Jednak to wciąż Polacy są na prowadzeniu i po chwili przerwy, przy stanie 5:4, po raz drugi będą serwować po triumf w partii otwarcia.
    Skomentuj 2
    Niestety polscy debliści zostali przełamani serwując po zwycięstwo w secie. 5:3.
    Skomentuj 0
    5:1 w pierwszym secie dla Tomasza Bednarka i Jerzego Janowicza!
    Skomentuj 0
    Tymczasem na korcie nr. 2 Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz nie dają najmniejszych szans swoim hiszpańskim rywalom! Polacy prowadzą w partii otwarcia 4:0.
    Skomentuj 0
    Znakomitym forhendem Rafael Nadal zakończył spotkanie IV rundy z Keiem Nishikorim. Hiszpan pierwszy raz w tegorocznej edycji Rolanda Garrosa wygrał mecz bez straty seta. Wynik końcowy brzmi: 6:4, 6:1, 6:3.
    Skomentuj 1
    Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz rozpoczęli walkę o awans do ćwierćfinału z Roberto Bautistą i Danielem Gimeno od szybkiego przełamania! Polacy prowadzą 2:0.
    Skomentuj 1
    Już tylko 2-1 Richard Gasquet prowadzi w pojedynku ze Stanislasem Wawrinką. Zmagający się z urazem Szwajcar wygrał trzecią odsłonę 6:4.
    Skomentuj 1
    Na korcie nr. 2 za kilka chwil rozpocznie się pojedynek III rundy gry podwójnej. Polska para Tomasz Bednarek / Jerzy Janowicz zmierzy się z Hiszpanami Roberto Bautistą i Danielem Gimeno.
    Skomentuj 4
    Zobacz więcej komentarzy (1)
    Siedmiokrotny triumfator paryskiej imprezy, Rafael Nadal, coraz bliżej awansu do ćwierćfinału! Hiszpan prowadzi w trzecim secie meczu z Keiem Nishikorim w stosunku 4:1.
    Skomentuj 0
    Znamy już plan gier singlowych na wtorek! Agnieszka Radwańska zmierzy się z Sarą Errani o godz. 14:00 na głównym korcie kompleksu im. Philippe'a Chatrier.
    Skomentuj 0
    Stanislas Wawrinka miał sporo do powiedzenia sędziemu Carlosowi Ramosowi. Zdaniem Szwajcara arbiter zawodów po raz drugi podjął decyzję na jego niekorzyść. Wawrinka ostatecznie utrzymał serwis i prowadzi w trzeciej partii 3:2.
    Skomentuj 1
    • darinho11 Zgłoś komentarz
      bedzie mozna gdzies zobaczyc nasz debel? czy juz usuneli kamery z 2 kortu?
      Rozstawiony z numerem trzecim Rafael Nadal o krok od awansu do ćwierćfinału Roland Garros 2013! Hiszpan zwyciężył w drugiej partii Keia Nishikoriego w stosunku 6:1 i prowadzi już 2-0 w setach.
      Skomentuj 0
      Czekamy jeszcze na mecz z udziałem Tomasza Bednarka i Jerzego Janowicza. Polska para wyjdzie na kort numer 2, jak tylko zakończy się spotkanie pomiędzy Francescą Schiavone i Samanthą Stosur a Carą Black i Mariną Eraković. Aktualny wynik tej konfrontacji to 6:4, 5:5 dla reprezentantki Zimbabwe i Nowej Zelandii.
      Skomentuj 0
      Rozstawiony z numerem siódmym Richard Gasquet obronił break pointa i asem serwisowym zakończył drugą partię meczu ze Stanislasem Wawrinką! Francuz prowadzi już 2-0 w setach!
      Skomentuj 0
      Tymczasem Rafael Nadal nie marnuje czasu. Hiszpan wywalczył kolejnego breaka i w drugiej partii meczu z Keiem Nishikorim prowadzi już 4:1!
      Skomentuj 0
      Jest zwycięstwo naszego reprezentanta! Kamil Majchrzak i jego serbski partner Laslo Djere pokonali 6:2, 2:6, 10-5 Francuzów Maxime'a Janviera i Alexandre Mullera w I rundzie gry podwójnej turnieju juniorów!
      Skomentuj 0
      Stanislas Wawrinka odrabia straty! Szwajcar wygrał trzy gemy z rzędu, ale to Francuz będzie przy stanie 5:4 podawał na seta.
      Skomentuj 0
      Rafael Nadal z przewagą przełamania w drugiej partii. Hiszpan wywalczył breaka w trzecim gemie i prowadzi 2:1.
      Skomentuj 0
      Stanislas Wawrinka skorzystał z pomocy medycznej, ale jest w stanie kontynuować grę. Richard Gasquet utrzymał przewagę dwóch przełamań i prowadzi aktualnie 4:1.
      Skomentuj 0
      Tymczasem na korcie Philippe'a Chatrier, gem i set Rafael Nadal! Rozstawiony z numerem trzecim Hiszpan pokonał w pierwszej partii 6:4 Japończyka Keia Nishikoriego.
      Skomentuj 0
      Rozstawiony z numerem siódmym Richard Gasquet kapitalnie rozpoczął drugiego seta meczu ze Stanislasem Wawrinką. Francuz szybko wywalczył dwa przełamania i wyszedł na 3:0!
      Skomentuj 0
      Siedmiokrotny triumfator paryskich zawodów jeden gem od zwycięstwa w pierwszej partii. Rafael Nadal prowadzi 5:3.
      Skomentuj 0
      Niezwykle zacięty i wyrównany pierwszy set pada łupem Francuza! Richard Gasquet pokonał w tie breaku Stanislasa Wawrinkę 7-5.
      Skomentuj 0
      Rafael Nadal przełamał w piątym gemie serwis Keia Nishikoriego i prowadzi w I secie 3:2. W meczu pomiędzy Richardem Gasquetem i Stanislasem Wawrinką o losach premierowej odsłony zadecyduje tie break.
      Skomentuj 0
      Wtorkowa rywalka Agnieszki Radwańskiej, Sara Errani, nie marnowała dzisiaj czasu na korcie i wspólnie ze swoją partnerką Robertą Vinci zameldowała się w III rundzie turnieju debla. Włoszki rozbiły 6:0, 6:1 francuską parę Julie Coin / Pauline Parmentier.
      Skomentuj 0
      Na korcie Philippe'a Chatrier grają już Rafael Nadal i Kei Nishikori. Aktualny wynik premierowej odsłony to 1:1.
      Skomentuj 0
      Już byliśmy świadkami kilku niesamowitych wymian, Francuz znów z trudem utrzymał własne podanie i prowadzi 2:1.
      Skomentuj 0
      Na korcie Suzanne Lenglen właśnie rozpoczęło się niezwykle interesujące spotkanie pomiędzy Richardem Gasquetem i Stanislasem Wawrinką. Francuz wygrał swoje podanie, broniąc dwóch break pointów i prowadzi w premierowej odsłonie 1:0.
      Skomentuj 0
      Gem, set i mecz Novak Djoković! Philipp Kohlschreiber utrzymał jeszcze podanie w dziewiątym gemie, ale po chwili był już bezradny przy serwisie Serba. Lider rankingu zwyciężył 4:6, 6:3, 6:4, 6:4 i o półfinał spotka się z Niemcem Tommym Haasem.
      Skomentuj 0
      Lider rankingu nie wykorzystał meczbola i stracił serwis! Wciąż jednak prowadzi dosyć pewnie 5:3.
      Skomentuj 0
      Coraz bliżej zakończenia pojedynku pomiędzy Novakiem Djokoviciem i Philippem Kohlschreiberem. Serbski lider rankingu będzie przy stanie 5:2 podawał na mecz.
      Skomentuj 0
      Rosjanka Maria Kirilenko po raz pierwszy w karierze zagra w ćwierćfinale Rolanda Garrosa! Rozstawiona z numerem 12. Rosjanka pokonała 7:5, 6:4 Bethanie Mattek-Sands. Jej kolejną rywalką będzie w środę Białorusinka Wiktoria Azarenka.
      Skomentuj 0
      Na korcie numer 2, na którym jako ostatni zagrają dzisiaj Tomasz Bednarek i Jerzy Janowicz, Swietłana Kuzniecowa i Flavia Pennetta wygrały po tie breaku drugiego seta meczu Kristiną Mladenović i Galiną Woskobojewą, doprowadzając do remisu w całym spotkaniu. Biało-czerwoni wyjdą zatem na kort około godz. 18:00.
      Skomentuj 0
      U pań, Maria Kirilenko będzie przy stanie 5:4 serwować na mecz.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković wywalczył w piątym gemie przełamanie. Lider rankingu prowadzi w czwartym secie 3:2 i pewnie zmierza po zwycięstwo w całym pojedynku.
      Skomentuj 0
      Bethanie Mattek-Sands z trudem utrzymała serwis w siódmym gemie. Maria Kirilenko prowadzi wciąż z przewagą przełamania.
      Skomentuj 0
      Gem i set Novak Djoković! Serb spokojnie utrzymał przewagę jednego breaka i wygrał w trzeciej partii w stosunku 6:4. Lider rankingu prowadzi z Niemcem Philippem Kohlschreiberem 2-1 w setach.
      Skomentuj 0
      Tymczasem na korcie Suzanne Lenglen przewagę przełamania wywalczyła już Maria Kirilenko. Rosjanka w drugiej partii prowadzi 3:2 z Bethanie Mattek-Sands.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković jeden gem od zwycięstwa w trzeciej partii i objęcia prowadzenia 2-1 w setach. Lider rankingu prowadzi 5:3 w meczu z Philippem Kohlschreiberem.
      Skomentuj 0
      Kamil Majchrzak poznał swojego rywala w II rundzie singla juniorskiej edycji Roland Garros. Został nim Francuz Enzo Couacaud, który po godzinie i 53 minutach zwyciężył 6:0, 3:6, 8:6 Austriaka Lucasa Miedlera.
      Skomentuj 0
      W meczu deblowym Swietłana Kuzniecowa, która wczoraj awansowała do ćwierćfinału w singlu, oraz Flavia Pennetta nie wykorzystały prowadzenia 3:0 i przegrały 5:7 I seta z Kristiną Mladenović i Galiną Woskobojewą.
      Skomentuj 0
      Maria Kirilenko w 12. gemie popełniła dwa podwójne błędy, przegrywała 0-30, ale nie dała się przełamać. Rosjanka wróciła ze stanu 1:4 i wygrała 7:5 I seta z Bethanie Mattek-Sands.
      Skomentuj 1
      Novak Djoković wygrał II seta z Philippem Kohlschreiberem 6:3 i wyrównał stan meczu na 1-1 w setach.
      Skomentuj 0
      Maria Kirilenko przełamała Bethanie Mattek-Sands, wykorzystując trzeciego break pointa za pomocą głębokiego krosa forhendowego wymuszającego błędu. Rosjanka przy 6:5 będzie serwować, by wygrać I seta.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković utrzymał podanie po heroicznej walce. Serb obronił cztery break pointy w piątym gemie. Po chwili Philipp Kohlschreiber wygrał serwis na sucho i jest 4:2 dla Djokovicia.
      Skomentuj 0
      Maria Kirilenko wyrównała stan I seta na 4:4, ale Bethanie Mattek-Sands przerwała serię trzech gemów z rzędu dla Rosjanki. Amerykanka dziewiątego gema zakończyła drop szotem i prowadzi 5:4.
      Skomentuj 0
      W II secie Novak Djoković już przełamał Philippa Kohlschreibera. Serb prowadzi w tej partii 3:1.
      Skomentuj 0
      Bethanie Mattek-Sands w siódmym gemie obroniła dwa break pointy odważnymi atakami, ale trzeciego Maria Kirilenko wykorzystała drajw wolejem. Było 4:1 dla Amerykanki, teraz Rosjanka będzie miała szansę wyrównać na 4:4.
      Skomentuj 0
      Philipp Kohlschreiber próbował akcji drop szot - lob, ale wysoka piłka nie wpadła w kort. W ten sposób Novak Djoković uzyskał w 10. gemie break pointa, którego Niemiec obronił odwrotnym forhendem. Kohlschreiber odparł jeszcze jednego break pointa, a następnie wykorzystał setbola szczęśliwym bekhendowym drop szotem po taśmie. Niemiec wygrał I seta z Djokoviciem 6:4!
      Skomentuj 1
      Novak Djoković utrzymał podanie, kończąc dziewiątego gema odwrotnym krosem forhendowym. Jednak przy 5:4 Philipp Kohlschreiber będzie serwował, by wygrać I seta.
      Skomentuj 0
      Bethanie Mattek-Sands przełamała Marię Kirilenko po długiej grze na przewagi. Amerykanka wykorzystała trzeciego break pointa i prowadzi 2:0.
      Skomentuj 0
      Philipp Kohlschreiber utrzymuje podanie, ostatni punkt zdobywając kombinacją drop szota forhendowego i bekhendu po linii. Niemiec prowadzi z Novakiem Djokoviciem 4:2 w I secie!
      Skomentuj 0
      Philipp Kohlschreiber przełamał Novaka Djokovicia akcją z forhendem i smeczem (instynktowny lob Serba wylądował poza kortem) i prowadzi 3:2.
      Skomentuj 0
      Na korcie Suzanne Lenglen za chwilę początek meczu Marii Kirilenko z Bethanie Mattek-Sands. Wiktoria Azarenka czeka w ćwierćfinale na zwyciężczynię tej konfrontacji.
      Skomentuj 0
      Na korcie Philippe'a Chatrier rozpoczął się już pojedynek Novaka Djokovicia z Philippem Kohlschreiberem. Zwycięzca tego meczu zagra w ćwierćfinale z Tommym Haasem. Po czterech gemach jest remis 2:2.
      Skomentuj 0
      W ćwierćfinale turnieju debla zameldowały się Andrea Hlavackova i Lucie Hradecka. Rozstawione z numerem drugim Czeszki pokonały Chinki Shuai Zhang i Jie Zheng 6:3, 7:6(0). Spotkanie wolejem zakończyła Hradecka.
      Skomentuj 0
      Tommy Haas w ciągu zaledwie 84 minut pokonał Michaiła Jużnego 6:1, 6:1, 6:3 i po raz pierwszy w karierze zameldował się w ćwierćfinale paryskiej lewie Wielkiego Szlema!
      Skomentuj 0
      Michaił Jużny zmarnował dwa break pointy i jest już 6:1, 6:1, 5:2 dla Tommy'ego Haasa.
      Skomentuj 1
      Tommy Haas przełamał Michaiła Jużnego i prowadzi 6:1, 6:1, 4:2.
      Skomentuj 0
      Wiktoria Azarenka pokonała Francescę Schiavone 6:3, 6:0. Białorusinka w ostatniej wymianie meczu świetnie się wybroniła przed głębokimi krosami Włoszki i wykorzystała setbola forhendem wymuszającym błąd. Azarenka wyrównała swój najlepszy wynik w Paryżu z 2009 i 2011 roku.
      Skomentuj 1
      Wiktoria Azarenka obroniła dwa break pointy i w spotkaniu z Francescą Schiavone wygrała już ósmego gema z rzędu! Białorusinka prowadzi 6:3, 5:0.
      Skomentuj 1
      • GoVika Zgłoś komentarz
        W końcu serwis zafunkcjonował. 63 60 Francesca kompletnie bez pomysłu w drugim secie.
        Hiszpanie David Marrero i Fernando Verdasco pokonali Feliciano Lopeza i Andre Sa 6:2, 6:2 i są w ćwierćfinale turnieju debla.
        Skomentuj 0
        A na korcie Suzanne Lenglen bardzo jednostronny pojedynek. Tommy Haas prowadzi z Michaiłem Jużnym już 6:1, 6:1, 2:1 i jest blisko awansu do pierwszego w karierze ćwierćfinału Rolanda Garrosa!
        Skomentuj 0
        W meczu białorusko-włoskim na głównej arenie II set póki co bez historii. Wiktoria Azarenka prowadzi z Francescą Schiavone już 6:3, 4:0.
        Skomentuj 0
        Rozstawieni z numerem ósmym David Marrero i Fernando Verdasco są o krok od zwycięstwa - prowadzą z Feliciano Lopezem i Andre Sa 6:2, 5:2.
        Skomentuj 0
        W Paryżu toczą się również dwa spotkania deblowe, których stawką również jest ćwierćfinał. Rozstawione z numerem drugim Czeszki Lucie Hradecka i Andrea Hlavackova, mistrzynie imprezy sprzed dwóch lat, po utracie podania w piątym gemie zdobyły cztery gemy z rzędu i wygrały 6:3 I seta z Chinkami Shuai Zhang i Jie Zheng. W II partii jest już 3:1 dla Czeszek.
        Skomentuj 0
        Francesca Schiavone posypała się w końcówce. Wiktoria Azarenka zdobyła 11 punktów z rzędu i doszła do trzech piłek setowych. Pierwszą zmarnowała psując return, drugą Włoszka obroniła wymuszającym błąd mocno rotowanym krosem forhendowym. Przy trzecim setbolu nie wyszedł Schiavone slajs. Azarenka wygrywa I seta 6:3.
        Skomentuj 2
        Tommy Haas prowadzi z Michaiłem Jużnym już 6:1, 4:0!
        Skomentuj 0
        Ciąg dalszy przełamań na korcie Philippe'a Chatrier. Tym razem Wiktoria Azarenka odbiera Francesce Schiavone podanie na sucho i wychodzi na 4:3.
        Skomentuj 0
        Wiktoria Azarenka ponownie roztrwoniła przewagę - od 40-15 oddała trzy punkty, by po chwili obronić break pointa pięknym bekhendem po linii. Francesca Schiavone uzyskała drugiego break pointa i wykorzystała go lobem na samą linię, ale sędzia liniowy, a następnie pani sędzia główna mylnie ocenili piłkę jako autową. Schiavone jednak sięgnęła po przełamanie, gdy Azarenka wyrzuciła forhend. Remis 3:3.
        Skomentuj 0
        W spotkaniu Wiktorii Azarenki z Francescą Schiavone kolejne przełamanie. 3:2 dla Białorusinki.
        Skomentuj 0
        Tommy Haas zdążył już skończyć seta w spotkaniu z Michaiłem Jużnym. 6:1 dla 35-letniego Niemca!
        Skomentuj 0
        Wiktoria Azarenka od 40-0 traci pięć punktów! Francesca Schiavone popisuje się ładnym krosem i drop szotem, a dwa proste błędy popełnia Białorusinka. Remis 2:2.
        Skomentuj 0
        Tymczasem na korcie Suzanne Lenglen Tommy Haas zdobył cztery gemy z rzędu i prowadzi z Michaiłem Jużnym 4:1.
        Skomentuj 1
        Wiktoria Azarenka utrzymała podanie z małymi problemami (mając 40-15 straciła dwa punkty), ostatni punkt zdobywając forhendowym wolejem. Po chwili Białorusinka pokusiła się o przełamanie - kombinacja odwrothengo bekhendu i drop szota dała jej dwa break pointy, przy drugim z nich łatwy błąd bekhendowy popełniła Francesca Schiavone. Azarenka prowadzi 2:1.
        Skomentuj 0
        Na korcie Suzanne Lenglen pojedynek dwóch doświadczonych tenisistów. Michaił Jużny i Tommy Haas rozpoczęli od przełamań, remis 1:1.
        Skomentuj 0
        Na dwóch głównych arenach paryskiego obiektu odbywa się walka o ćwierćfinał w turniejach singlowych. Na korcie Philippe'a Chatrier mistrzyni z 2010 roku Francesca Schiavone mecz z Wiktorią Azarenką rozpoczęła od utrzymania podania.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska wczoraj pokonała Anę Ivanović i po raz pierwszy w karierze awansowała w Paryżu do ćwierćfinału. Oto co Polka powiedziała po spotkaniu z Serbką.
        Skomentuj 0
        Tak wygląda program dnia. Nie zabraknie polskich akcentów.
        Skomentuj 0
        Od godz. 11:00 zapraszamy na naszą relację na żywo z dziewiątego dnia rywalizacji na kortach wielkoszlemowego Rolanda Garrosa!