Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Dziękujemy serdecznie Państwu za śledzenie naszej relacji na żywo z dzisiejszego pojedynku z udziałem Urszuli Radwańskiej i zapraszamy na nasze kolejne relacje ze spotkań z udziałem biało-czerwonych! Życzymy Państwu udanej niedzieli.
Skomentuj 0
Rywalką rozstawionej z numerem siódmym krakowianki będzie zwyciężczyni pojedynku pomiędzy Słowaczką Magdaleną Rybarikovą a Holenderką Arantxą Rus.
Skomentuj 0
Zaledwie 51 minut potrzebowała Urszula Radwańska, aby zameldować się w II rundzie holenderskich zawodów! Polka wykorzystała fatalną postawę rywalki i odniosła w pełni zasłużone zwycięstwo.
Skomentuj 0
6:2, 6:0 - Koniec! Gem, set i mecz Urszula Radwańska! Polka wykorzystała pierwszego meczbola!
Skomentuj 0
*6:2, 5:0 - Goworcowa już się poddała! Znów nie utrzymała własnego serwisu, popełniając prawdziwą serię błędów własnych!
Skomentuj 6
  • TenSybil Zgłoś komentarz
    Po kilkunastu minutach wróciła niepostrzeżenie. Zobaczyłem, wchodząc do stołowego, że siedzi cichutko, jakby jej nie było i małe piąstki zaciska szepcząc: Ula, Ula..
      A potem Olga w takim stylu ją przełamała, tzn Ula w takim stylu dała się przełamać, że Sybilla wychodziła raz po raz z pokoju, w końcu nawet przytrzymana w ostatniej chwili za
      Czytaj całość
      nogawkie, po kolejnym autów szmaceniu+siatka, wyszła z wdzięcznym wulgaryzmem na ustach...
      • Pottermaniack Zgłoś komentarz
        Wydaje mi się, czy na początku przełamała Olgę? ;) Wolno zaczęła, ale rozpędziła się i rozsypała grę przeciwniczki aż miło, w drugim secie czego się nie dotknęła, to zamieniała
        w punkt. Ale nie ma co wpadać w hurraoptymizm, Olga psuła na potęgę, trudno spodziewać się tego samego po Rybarikovej w kolejnej rundzie. Czy ja wiem, Ula po prostu ma taką ekspresję na korcie, po meczu kamera pokazała, jak uśmiechnięta rozdała autograf dziecku do podawania piłek.
        Zobacz więcej komentarzy (3)
        6:2, 4:0* - Białorusinka wyraźnie rozbita! Zdobyła tylko jeden punkt i Polka pewnie utrzymała własne podanie. Krakowianka wygrała już dziewiątego gema z rzędu!
        Skomentuj 1
      • *6:2, 3:0 - I kolejne przełamanie dla krakowianki! Goworcowa przegrała serwis do zera! Urszula Radwańska popisała się idealnie mierzonym returnem pod nogi i Białorusinka przegrała ósmego gema z rzędu!
        Skomentuj 0
        6:2, 2:0* - Brawo! Ula wygrała serwis "na sucho"! Polka zakończyła gema wygrywającym uderzeniem z forhendu po linii. To już siódmy z rzędu wygrany gem przez krakowiankę!
        Skomentuj 2
        *6:2, 1:0 - Idealny początek Polki! Urszula Radwańska złamała serwis rywalki do 40, a w ostatniej akcji popisała się przepięknie zagranym skrótem!
        Skomentuj 0
        Pewnie wygrany set przez młodszą z sióstr Radwańskich. Polka uspokoiła swoją grę i od stanu 1:2 wygrała pięć kolejnych gemów! Oby tak dalej w drugiej partii!
        Skomentuj 1
        6:2* - Gem i set Urszula Radwańska! Goworcowa wyrzuca forhend w aut i Polka zwycięża w I secie!
        Skomentuj 0
        *5:2 - Dwie piłki setowe dla Polki!
        Skomentuj 0
        *5:2 - Radwańska popełnia podwójny błąd, ale Kader Nouni zmienia decyzję liniowego i powtórce punktu Goworcowa pakuje return w siatkę. Jeszcze dwie piłki!
        Skomentuj 0
        *5:2 - Białorusinka rozpoczyna od returnu, ale krakowianka rewanżuje się udanym zagraniem przy siatce, 15-15.
        Skomentuj 0
        *5:2 - Kapitalny początek szóstego gema w wykonaniu 22-letniej krakowianki! Najpierw rewelacyjnie minięcie z bekhendu po linii, a potem znakomity return z forhendu. Po dłuższej wymianie Goworcowa popełnia błąd i Urszula Radwańska ma trzy break pointy! Polka nie czeka, bekhend po krosie zamyka sprawę i nasza tenisistka jest o jeden gem od zwycięstwa w premierowej odsłonie!
        Skomentuj 0
        4:2* - Radwańska utrzymała serwis do 40. Polka popisała się ładnym wolejem, a po błędzie Białorusinki prowadziła już 40-15. Świetne uderzenie po krosie Goworcowej doprowadziło jednak do równowagi, lecz w kolejnych dwóch akcjach tenisistka z Mińska dwukrotnie pomyliła się.
        Skomentuj 0
        *3:2 - Polka znów próbuje zaskoczyć rywalkę świetnym lobem, ale ta odpowiada pewnie kończącym uderzeniem z bekhendu. Goworcowa pakuje piłkę w siatkę i robi się po 30. Podwójny błąd Białorusinki, break point dla Urszuli Radwańskiej! Polka idzie do siatki i zmusza rywalkę do błędu świetnym zagraniem z forhendu! Jest przełamanie dla naszej tenisistki!
        Skomentuj 0
        2:2* - Wreszcie piękne uderzenie z forhendu Uli, po czym dwa błędy rywalki i krakowianka wychodzi na 40-30. Goworcowa wyrzuca w kolejnej akcji forhend w aut i mamy remis w secie!
        Skomentuj 0
        *1:2 - Była szansa dla Polki na drugie w tym meczu przełamanie. Radwańska zagrała kapitalnego loba i choć Goworcowa twierdziła, że był aut, to sędzia Kader Nouni nie podzielił jej zdania. Przy break poincie Białorusinka popisała się pewnym serwisem, a chwilę później krakowianka wpakowała bekhend w siatkę i tenisistka z Mińska utrzymała serwis do 40.
        Skomentuj 0
        1:1* - Za dużo błędów po stronie naszej reprezentantki. Radwańska wyrzuca bekhend w aut i Olga Goworcowa odrabia stratę przełamania! Ula zdobyła przy własnym serwisie tylko jeden punkt.
        Skomentuj 1
        *1:0 - Przełamanie dla Urszuli Radwańskiej! Białorusinka przy stanie 15-40 broni pierwszego break pointa pewnym smeczem, ale następnie popełnia podwójny błąd i traci serwis!
        Skomentuj 0
        Zaczynamy! Podaje Olga Goworcowa.
        Skomentuj 0
        Obie panie zmierzą się ze sobą na zawodowych kortach dopiero po raz pierwszy. Więcej o dzisiejszej rywalce Polki możecie Państwo poczytać w naszej zapowiedzi!
        Skomentuj 0
        Tenisistki są już na korcie i właśnie rozpoczęły rozgrzewkę!
        Skomentuj 0
        Od godz. 13:40 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy turnieju WTA rozgrywanego w Den Bosch pomiędzy Urszulą Radwańską a Olgą Goworcową.