Janowicz - Almagro na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Robert Pałuba
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i kolejnego pięknego zwycięstwa Jerzego Janowicza. Od razu zapraszamy Państwa na mecz IV rundy, który odbędzie się w poniedziałek!
Skomentuj 2
Kolejnym przeciwnikiem Janowicza będzie Jurgen Melzer.
Skomentuj 0
Doskonałe spotkanie Jerzego Janowicza. Polak wykorzystał w nim wszystkie swoje atuty, a mecz zakończył z niesamowitych bilansem 59 piłek kończących przy 14 błędach.
Skomentuj 0
Kibice na korcie centralnym nagrodzili wysiłki Polaka owacją na stojąco. Piękna chwila dla polskiego tenisa.
Skomentuj 3
7:6(6), 6:3, 6:4 - Wygrywający serwis i as. Gem, set, mecz Jerzy Janowicz!
Skomentuj 3
7:6(6), 6:3, *5:4 - Almagro zaczyna od doskonałej obrony i loba na końcową linię. Polak odpowiada wspaniałym drugim serwisem, ale psuje potem forhend i 15-30. As Janowicza z drugiego serwisu i dwa punkty dzielą go od IV rundy!
Skomentuj 5
Zobacz więcej komentarzy (2)
  • 7:6(6), 6:3, *5:4 - Almagro zagrywa ramą i Janowicz będzie podawać na mecz!
    Skomentuj 6
    Zobacz więcej komentarzy (3)
    7:6(6), 6:3, 4:4* - Polak ponownie przed małą szansą, Almagro popełnia podwójny błąd, a potem Janowicz karci drugi serwis Hiszpana i obejmuje prowadzenie 30-15. Almagro pakuje forhend w siatkę i dwa break pointy!
    Skomentuj 0
    7:6(6), 6:3, 4:4* - Janowicz szybko wychodzi na 30-0, ale potem wyrzucił forhend i minimalnie za krótko przyciął dropszota. Jednak dobry serwis na ciało i kolejny dropszot dają łodzianinowi gema. Wkraczamy w decydującą fazę seta!
    Skomentuj 6
    7:6(6), 6:3, *3:4 - Dwa asy Hiszpana i gem.
    Skomentuj 4
    Zobacz więcej komentarzy (1)
    7:6(6), 6:3, 3:3* - Janowicz rozpoczął od kapitalnego returnu, ale kolejne trzy punkty błyskawicznie powędrowały na konto Almagro. Przy 40-15 Hiszpan źle odegrał dropszota, a Janowicz w kolejnym punkcie pięknie skończył serwis rywala i doprowadził do równowagi. Długi gem, druga równowaga.
    Skomentuj 0
    7:6(6), 6:3, 3:3* - Błyskawiczne 40-0 dla Janowicza. Almagro jeszcze ładnie obronił się bekhendem z samego nadgarstka (Polak zepsuł woleja), a potem Polak popełnił podwójny błąd, ale przy trzeciej szansie łodzianin posłał kolejnego asa.
    Skomentuj 0
    7:6(6), 6:3, *2:3 - Ależ obrona Janowicza przy 0-15! Głęboki lob, a potem potężna kontra z forhendu! Po podwójnym błędzie Hiszpana Polak miał jeszcze 30-30, ale kapitalny forhend Almagro i dobry serwis na ciało dają mu gema.
    Skomentuj 1
    7:6(6), 6:3, 2:2* - A Janowicz swoje - potężne serwisy i gem do zera.
    Skomentuj 2
    7:6(6), 6:3, *1:2 - Janowicz zaczyna gema od pięknego winnera z bekhendu, ale reszta gema należała do Almagro.
    Skomentuj 2
    7:6(6), 6:3, 1:1* - A Janowicz niewzruszony! Cztery znakomite serwisy i podanie utrzymane do zera.
    Skomentuj 1
    7:6(6), 6:3,*0:1 - Przy 15-40 Janowicz zagrywa cudowne slajsowane minięcie, a po błędzie Hiszpana robi się równowaga. Jednak dwa potężne forhendy Almagro dają mu kolejne dwa punkty i gema otwarcia.
    Skomentuj 0
    7:6(6), 6:3 - Jerzy Janowicz zaczyna gema od minimalnie wyrzuconego loba, ale dwa doskonałe serwisy dają Polakowi prowadzenie 30-15. Almagro śle forhend w aut, as Polaka i set dla łodzianina!
    Skomentuj 4
    7:6(6), *5:3 - Niesamowity return Janowicza, błąd Almagro i robi się 30-30. Kolejny cudowny return Polaka i pierwszy break point w secie. Hiszpan pakuje forhend w siatkę i Janowicz podaje na seta!
    Skomentuj 5
    7:6(6), 4:3* - A Janowicz tymczasem utrzymuje serwis w około 90 sekund.
    Skomentuj 1
    7:6(6), *3:3 - Serwis opuścił na chwilę Almagro i Janowicz od razu wypracował sobie genialnym returnem przewagę 30-15. Doświadczony Hiszpan jednak odnalazł brakujące podanie i po chwili robi się 40-30, ale potem popełnia błąd i mamy równowagę. Dwa doskonałe serwisy murcjanina i gem wędruje ostatecznie na jego konto.
    Skomentuj 1
    • TenSybil Zgłoś komentarz
      Ale returnami sadzi Jerzozwierz, a jak grzmoci serwisem! :D Teraz dobrać się do serwisu Hiszpana!!
      7:6(6), 3:2* - Niesamowity bekhend Janowicza po linii przy 15-15! Potem dwa asy i piąty błyskawicznie wygrany gem przez serwującego w tym secie.
      Skomentuj 0
      7:6(6), *2:2 - Szarpany gem Almagro. Świetne winnery przeplótł podwójnym błędem i złym challengem, ale ostatecznie gem wędruje na jego konto.
      Skomentuj 2
      7:6(6), 2:1* - Błyskawiczny gem Janowicza. Serwis toruje Polakowi drogę jak taran.
      Skomentuj 1
      7:6(6), *1:1 -W drugim secie Janowicz znacznie odważniej poczyna sobie przy podaniu Almagro. Polak próbuje agresywnie returnować, choć na razie efekty są nie najlepsze.
      Skomentuj 2
      7:6(6), 1:0* - I ponownie festiwal strzelecki Janowicza. Potężne bomby serwisowe i gem bez kłopotu dla Polaka.
      Skomentuj 1
      7:6(6) - Doskonały atak Jerzego Janowicza zakończony wygrywającym forhendem po linii i set dla łodzianina!
      Skomentuj 3
      *7-6 - ależ akcja! Janowicz zagrywa dropszota, Almagro odgrywa po linii, a Polak wyciągnął się jak struna i wygrał punkt wolejem!
      Skomentuj 0
      6-6* - wspaniały as Almagro po linii, tenisiści ponownie zmieniają strony.
      Skomentuj 4
      6-5* - kapitalny serwis Polaka i piłka setowa!
      Skomentuj 0
      *4-5 - Janowicz odrabia mini-breaka ostrym forhendem. Trzeba koniecznie wygrać punkty przy własnym serwisie!
      Skomentuj 0
      3-4* - Almagro zagrywa bekhend po taśmie i Janowicz nie zdołał złożyć się do uderzenia. Przewaga Hiszpana!
      Skomentuj 0
      *3-3 - ryzykowny dropszot Polaka, ale Almagro odegrał wprost na rakietę Janowicza. Tenisiści zmieniają strony, bez mini-breaków.
      Skomentuj 0
      2-1* - dwa drugie podania Janowicza, oba świetnie utrzymane.
      Skomentuj 1
      6:6 - Znakomite, urozmaicone serwisy Janowicza i gem do czysta. Czas na tie break!
      Skomentuj 0
      *5:6 - Trzy punkty błyskawicznie wędrują na konto Hiszpana. Janowicz jeszcze zawalczył w gemie i wywalczył dwa punkty, ale przy 40-30 serwis i forhend Almagro kończą marzenia o przełamaniu.
      Skomentuj 2
      • Do Dziela Zgłoś komentarz
        ktos krzyczy z trybun 'dawaj jeżyk' :D miło usłyszeć polaków na trybunach
        • FanRadwana Zgłoś komentarz
          Szkoda. W taju być może wyjdzie doświadczenie Almagro. Podobnie jak na Australian Open...
          5:5* - Janowicz odwdzięcza się tym samym. Świetne podania, a w ostatnim punkcie ostry drugi serwis i bomba z forhendu.
          Skomentuj 0
          *4:5 - A tymczasem Almagro ponownie odnalazł kapitalny serwis i z łatwością utrzymał podanie. Janowicz po przerwie będzie serwować, by pozostać w secie.
          Skomentuj 0
          4:4* -Przy 15-0 wymiana meczu. Almagro wspaniale się bronił, a na koniec raził cudownym bekhendem po linii. Przy 30-30 kolejny as Polaka, a gem zakończony atakiem przy siatce Janowicza.
          Skomentuj 1
          • mokrywhale Zgłoś komentarz
            Amlagro ma juz z 10 asów a to połowa 1 seta :O jak by ten mecz trwał 5 setów to wole nie mysleć o liczbie asów
            *3:4 - Almagro ponownie gra w kratkę. Świetne podania przeplata prostymi błędami i robi się 30-30, ale Janowicz wyrzuca. W piątym punkcie sędzia stołkowy popełnił błąd i wywołał aut po dobrej piłce Polaka. W kolejnym punkcie jednak Janowicz wspaniale zaatakował i znów break point! Wspaniały dropszot Polaka i strata obroniona!
            Skomentuj 1
              Jerzy właśnie pobił rekord prędkości serwisu tegorocznego Wimbledonu 138 mph!
              2:4* - Tym razem bombarduje Janowicz. Polak trafia pierwsze podania, a po nich w zasadzie nie ma gry. Łatwy gem do 15 dla łodzianina.
              Skomentuj 2
              *1:4 - Błąd Janowicza z forhendu kończy gema. Polak sprawia wrażenie, jakby oswoił się już z atmosferą kortu centralnego i powoli podwyższa obroty.
              Skomentuj 1
              1:3* - Seria znakomitych serwisów Almagro i to on staje przed szansą na wygranie gema.
              Skomentuj 0
              1:3* - Doskonały slajs Almagro, po którym pomknął do siatki. Janowicz posyła minięcie w aut, ale w kolejnym punkcie Hiszpan ponownie się myli, drugi break point!
              Skomentuj 1
              1:3* - Serwis Almagro wciąż niesamowicie ułatwia mu grę. Hiszpan wychodzi na 40-0, ale potem Janowicz popisuje się pięknym bekhendem po krosie, a trzy kolejne błędy murcjanina dają Polakowi szansę na przełamanie!
              Skomentuj 0
              1:3* - Potężne bomby serwisowe Janowicza i łodzianin pojawia się na tablicy wyników. Gema Polak zakończył wspaniałym dropszotem.
              Skomentuj 0
              *0:3 - Kolejne wspaniałe serwisy Almagro. Hiszpan na razie jest nie do zatrzymania.
              Skomentuj 2
              • naomily Zgłoś komentarz
                przegrał juz raczej JJ tego seta, jak Almagro tak serwuje
                  Zawsze wolno wchodzi - owszem, ale źle że stracił serwis. Prawdopodobnie przegrał przez to pierwszego seta, ale mam nadzieję że się mylę.
                  0:2* - Janowicz za to ma kłopoty z pierwszym podaniem. Przy 30-15 popełnia podwójny błąd, a w kolejnym punkcie Almagro wspaniale mija i ma szansę na przełamanie! Dropszot Polaka w sieć i mamy breaka.
                  Skomentuj 2
                    dokładnie ale to cały JJ, jak mu coś nie idzie to będzie to grał
                      Po co Jerzy robi te skróty jak zawsze mu 3/4 nie wychodzi może niech na lekcje skrótów do Agi idzie ;/
                      *0:1 - Ależ start Almagro! Hiszpan zaczyna pojedynek od trzech asów i łatwo wygrywa gema otwarcia.
                      Skomentuj 1
                      Tym razem już ostatecznie. Zaczynamy pojedynek!
                      Skomentuj 0
                      Dach jednak pozostał otwarty, tenisiści znów na korcie... Straszne zamieszanie w Londynie.
                      Skomentuj 3
                      • Etienne Zgłoś komentarz
                        Śmiech na sali, zaraz znowu zacznie padać i będą chcieli zamykać - po co w ogóle go otwierali?
                          i bedą co chwile schodzić i wchodzić.. to tylko moze zaszkodzić tenisistom, czemu koniecznie chcą aby dach pozostał otwarty ?
                          • nowa Zgłoś komentarz
                            Jurek chyba na maxa skoncentrowany oby już sie zaczeło
                            Tenisiści schodzą z kortu! Ponownie czekamy zatem na zasunięcie dachu, po nim zapewne kolejna rozgrzewka.
                            Skomentuj 3
                            A jednak nie! Tenisiści odbyli krótką rozgrzewkę, po której sędzia główny kazał im ponownie usiąść i poczekać.
                            Skomentuj 2
                            Tenisiści wychodzą na kort, zaczynamy pojedynek! Podaje Nico Almagro.
                            Skomentuj 0
                            Wciąż czekamy na ostateczną decyzję supervisora. Tenisiści czekają na krzesełkach.
                            Skomentuj 0
                            Organizatorzy chyba się przeliczyli, bo chwilę po rozsunięciu dachu ponownie zaczęło padać!
                            Skomentuj 0
                            Tenisiści są już na korcie i rozpoczęli tradycyjną rozgrzewkę.
                            Skomentuj 0
                            Wciąż czekamy na tenisistów. Przerwa przedłuża się, gdyż organizatorzy postanowili rozsunąć dach nad kortem centralnym.
                            Skomentuj 2
                            Przypomnijmy oznaczenie wyniku. Rezultat zawsze podajemy od strony Polaka, a gwiazdka oznacza tenisistę podającego w gemie. Przykładowo, zapis 6:4, 2:3* oznacza, że Janowicz wygrał pierwszego seta 6:4, w drugim zaś Almagro podaje prowadząc 3:2.
                            Skomentuj 4
                            Jerzy Janowicz zapowiadał na konferencji po meczu II rundy twardą walkę: - Porównując mecz, który mnie tu czeka z Almagro, a tamten z Melbourne, podstawowa różnica jest taka, że będę mógł ten mecz normalnie rozegrać. W Australii nie miałem praktycznie pół dłoni, bo miałem ją pokrytą odciskami. Teraz jestem głodny rewanżu za tamtą porażkę.
                            Skomentuj 1
                            Mecz III rundy Wimbledonu będzie drugą konfrontacją Polaka z Hiszpanem. Tenisiści rywalizowali wcześniej w III rundzie innego turnieju Wielkiego Szlema - w Melbourne. Górą był Almagro, ale Janowicz w pierwszych dwóch partiach nawiązał wyrównaną walkę z rywalem.
                            Skomentuj 0
                            Brytyjska tenisistka zakończyła swój pojedynek na korcie centralnym. Przed nami zatem chwila przerwy, a po niej do świątyni tenisa wkroczą Janowicz i Almagro.
                            Skomentuj 0
                            Zachęcamy do umilenia sobie oczekiwania na mecz Jerzego Janowicza i przeczytania naszej zapowiedzi piątkowej konfrontacji z Almagro.
                            Skomentuj 0
                            Wciąż oczekujemy na zakończenie pojedynku pomiędzy Laurą Robson i Marianą Duque. Brytyjka wygrała pierwszego seta, a w drugim prowadzi 4:1, więc spotkanie powinno skończyć się w najbliższych minutach.
                            Skomentuj 0
                            Od godziny 15:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu III rundy singla mężczyzn wielkoszlemowego Wimbledonu pomiędzy Jerzym Janowiczem a Nicolásem Almagro.