Radwańska - Pawluczenkowa na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Dziękujemy serdecznie za śledzenie naszej relacji na żywo ze spotkania z udziałem Agnieszki Radwańskiej. Kolejny swój mecz Polka rozegra w niedzielę i my już pragniemy Państwa na tę relację zaprosić!
Skomentuj 2
Kolejną rywalką najlepszej polskiej tenisistki będzie Rosjanki Jekaterina Makarowa bądź wimbledońska pogromczyni Radwańskiej, Sabina Lisicka z Niemiec.
Skomentuj 0
6:4, 7:6(1) - Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska! Polka melduje się w IV rundzie US Open
Skomentuj 2
  • vitor Zgłoś komentarz
    won do domu paletkaro mam ndzieje ze licica ogra makaron i zniszczy radwanska w 4r!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • I am sexy and I know it Zgłoś komentarz
      as i net przy meczowej. WTA 40 love
      6-1 - Myli się Pawluczenkowa i pięć meczboli dla Polki!
      Skomentuj 5
      Zobacz więcej komentarzy (2)
      5-1* - Otwiera wynik z tie breaku po swojej stronie Rosjanka, ale to Radwańska jest bliżej zwycięstwa.
      Skomentuj 0
      5-0* - Kolejne nieczyste zagranie Pawluczenkowej
      Skomentuj 0
    • *4-0 - Nieudany return Rosjanki
      Skomentuj 2
      *3-0 - Przetrzymała ostrzał z linii końcowej Radwańska i Pawluczenkowa w końcu popełniła błąd. Drugie mini przełamanie.
      Skomentuj 2
      2-0* - Koszmarny błąd Pawluczenkowej i mini przełamanie dla Polki
      Skomentuj 2
      1-0* - Dobrze zaczyna Polka, od wygranego punktu.
      Skomentuj 0
      6:4, 6:6 - Chciała zagrać długim slasjem Polka, ale wyrzuciła piłkę poza kort. Błąd forhendowy Rosjanki, 15-15. Dużo na środek kortu odgrywa Radwańska i to jej nie przynosi korzyści, punkt dla Pawluczenkowej, 30-15. Nie trafia returnem krakowianka i 40-15. Świetny return Radwańskiej na 40-30. Świetna akcja Rosjanki: bekhend kross i drajw wolej, a więc tie break w drugim secie!
      Skomentuj 1
      6:4, 6:5* - Dwa świetne punkty Radwańskiej, 30-0. Błąd z returnu Rosjanki i trzy piłki gemowe. Gem "na sucho" tym razem wygrany przez reprezentantkę Polski.
      Skomentuj 6
      Zobacz więcej komentarzy (3)
      *6:4, 5:5 - Dwa punkty dzieliły Polkę od zwycięstwa, ale wytrzymała napięcie Pawluczenkowa i utrzymała podanie.
      Skomentuj 1
        Rosyjska królowa juniorów jak na razie bezradna Aga, lej tą nastkę! xd
        6:4, 5:4* - Punkt otwarcia gema w ładnym stylu wygrany przez Rosjankę, ale w kolejnych dwóch punktach popełnia dwa błędy, 15-30. Bekhend Radwańskiej trafia w siatkę, nie pierwszy dziś taki błąd krakowianki. Znakomite podanie Pawluczenkowej, 40-30. Seria mocnych, płaskich uderzeń Rosjanki, przetrzymała ten ostrzał Polka i równowaga.
        Skomentuj 0
        6:4, 5:4* - Ważny gem wygrany do 15 przez Polkę. Po przerwie Pawluczenkowa będzie serwować, aby pozostać w meczu.
        Skomentuj 1
        *6:4, 4:4 - Nie przetrzymała ostrzału w linii końcowej Polka, punkt dla Pawluczenkowej. Fantastyczna dwa bekhendy po krosie Rosjanki i 30-0. Bekhend Radwańskiej w siatkę, 40-0. Gem "na sucho" dla serwującej, pierwszy w meczu.
        Skomentuj 1
          no teraz Smoczyca Krakowska zionęła Winnerami !!!Power!!!
          6:4, 4:3* - Coraz większe kłopoty przy własnym podaniu ma Radwańska, kolejny gem, w którym musi bronić break pointów i walczyć na przewagi z Rosjanką, ale także kolejny, w którym wychodzi cało z opresji.
          Skomentuj 3
          *6:4, 3:3 - Nie wykorzystała szansy Pawluczenkowa, uderza z bekhendu w siatkę. Słaby drugi serwis Radwańskiej i Rosjanka bezlitośnie to wykorzystuje. Banalny błąd Polki i break point dla rywalki - ale znów Pawluczenkowa posyła bekhend w siatkę.
          Skomentuj 2
          • salomon222 Zgłoś komentarz
            Ufff, jest gem, ale to nie jest Aga, która może pokonac Na Li w QF...
              byleby tylko w koncowce seta Nastki nie nawiedził "Duch Cirstei" xd
              *6:4, 3:3 - Robi użytek z nowych piłek Polka, dwa wygrywające podania i 30-0. Zepchnięta Radwańska do głębokiej defensywy psuje bekhend. Długa wymiana z linii końcowej i Polka znów popełnia błąd, 30-30. Trzecia z rzędu pomyłka krakowianki, break point
              Skomentuj 0
              *6:4, 3:3 - Spięcie przy siatce wygrane przez Polkę, ale następny punkt pada łupem Pawluczenkowej. Popsuła forhend po linii Rosjanka, 15-30. Slajs Radwańskiej trafia w siatkę i 30-30. Wyrzuca forhend po krosie w aut nasza tenisistka, 40-30. Cudowna akcja na zakończenie gema, wygrana przez Rosjankę.
              Skomentuj 1
              6:4, 3:2* - Wygrała długiego i trudnego gema Radwańska. Oby to dodało jej skrzydeł.
              Skomentuj 13
                zaplusowałem twoja opinie akurat xd nie zminusowałem
                  ten post mówi jasno: przeciętny mecz Aggie
                  • Alk Zgłoś komentarz
                    Coraz bardziej nie rozumiem tych czerwonych diabłów na tym forum. Za co? Za konkretne opinie?
                    Zobacz więcej komentarzy (10)
                    *6:4, 2:2 - Potężny forhend Rosjanki daje jej break pointa, jednak Radwańska broni się fantastyczną akcją. Przepiękny winner po linii Polki, ale następnie prosty błąd. Powrót do równowagi. Myli się krakowianka w próbie zagrania bekhendu po linii, druga piłka na przełamanie dla Rosjanki - broni się Polka serwisem.
                    Skomentuj 0
                    *6:4, 2:2 - Zmuszona do głębokiej defensywy Radwańska, broniła się dzielnie, ale punkt przegrała. Dwa kolejne błędy Rosjanki, 30-15. Kolejny w tym meczu znakomity skrót Pawluczenkowej i 30-30. Fatalny return Rosjanki i 40-30, a po chwili wyśmienita odpowiedź na podanie Polki. Równowaga.
                    Skomentuj 1
                    *6:4, 2:2 - Korzysta z błędówPawluczenkowej Radwańska, nie może ustabilizować swojej gry Rosjanka, wspaniałe akcje przeplata niewymuszonymi błędami. Gem wygrany do 30 przez tenisistkę z Samary.
                    Skomentuj 0
                    6:4, 2:1*- W grze na małe pola lepsza Rosjanka, slajs Polki trafia w taśmę, ale w następnym punkcie Radwańska rewanżuje się za przegraną poprzednią wymianę, 15-15. Trzy niewymuszone błędy Pawluczenkowej i gem wygrany przez Radwańską.
                    Skomentuj 2
                    *6:4, 1:1 - Broni się skrótem Rosjanka, równowaga. Przestrzeliła z bekhendu Pawluczenkowa i drugi break point. Przepiękny forhend przez najwyższą siatkę Polki i przełamanie powrotne!
                    Skomentuj 0
                    6:4, 0:1* - Ładna akcja Rosjanki, kilka potężnych uderzeń z linii końcowej, a potem finezyjny skrót. Błąd z forhendu Pawluczenkowej i 15-15. Podwójny błąd serwisowy, 15-30. Kolejna efektowna, ofensywna akcja Rosjanki, 30-30. Świetny return Radwańskiej i piłka na przełamanie powrotne!
                    Skomentuj 2
                    6:4, 0:1* Pierwszy taki prosty błąd w tym meczu Radwańskiej, break point dla Rosjanki, lecz Polka broni się serwisem. Piękny lob Pawluczenkowej i druga piłka na przełamanie - wykorzystana potężnym bekhendowym returnem.
                    Skomentuj 1
                    * 6:4, 0:0 - Dwa punkty otwarcia drugiego seta padły łupem Polki, lecz ruszyła do ataku Pawluczenkowa i wyrównała na 30:30. Długa wymiana wygrana przez Polkę, 40-30. Kapitalny return Rosjanki i równowaga.
                    Skomentuj 1
                    *6:4 - Oddaliła zagrożenie Rosjanka, broniąc setbola odważną akcją, ale po chwili, po kolejnym prostym błędzie druga piłka setowa dla Radwańskiej, przy której Pawluczenkowa uderza z forhendu w siatkę. Gem i pierwszy set Agnieszka Radwańska!
                    Skomentuj 3
                    5:4* - Prościutki błąd Pawluczenkowej, która wyrzuca w aut drajw woleja. Bardzo dobra akcja Rosjanki, doszła do skrótu zagranego przez Polkę, a następnie zwieńczyła punkt wolejem. Wygrywający serwis Rosjanki, 30-15. Kolejny błąd tenisistki z Samary i 30-30. Piłka setowa dla Polki po podwójnym błędzie serwisowym Pawluczenkowej!
                    Skomentuj 6
                    • arekPL Zgłoś komentarz
                      Wygrała , choć nie tak łatwo !
                      • tenisfan Zgłoś komentarz
                        Jakie brawo? Za co? Za to, że Pawluczenkowa robi błąd za błędem?
                          Niesamowite, że Aga z tak nędzną grą wygrywa seta z całkiem dobrze dysponowaną rywalką. Może w drugim secie będzie trochę ognia, chcemy widziec Agę odważną i bezkompromisową!
                          5:4* - Obroniła piłkę na przełamanie Radwańska, a następnie wygrała dwa punkty pod rząd i całego gema.
                          Skomentuj 2
                          *4:4 - Ruszyła do ataku Rosjanka: efektowny return i wygrana akcja przy siatce 0-30. Broni się znakomitymi serwisami Polka, 30-30. W swoim żywiole Pawluczenkowa, potężne uderzenia dają jej break pointa.
                          Skomentuj 0
                          *4:4 - Przepiękny skrót Pawluczenkowej, 15-0. Wygrywający forhend Radwańskiej, 15-15. Szczęśliwie Rosjanka, piłka po jej forhendzie zahaczyła linię dosłownie o milimetry. Zaatakowała forhendem Pawluczenkowa, Radwańska dzielnie się broniła, ale Rosjanka wygrała punkt smeczem. Świetny return Polki, 40-30, ale kolejny trafia w siatkę. Mamy remis w pierwszym secie.
                          Skomentuj 1
                          4:3* - Break pointy numer jeden i dwa nie zmarnowane przez Rosjankę niewymuszonymi błędami, ale przy trzecim Pawluczenkowa popisała się fantastycznym bekhendem po krosie. Przełamanie powrotne.
                          Skomentuj 3
                          *4:2 - Uzyskała przełamanie Radwańska, ale teraz sama musi bronić się przed stratą podania, 0-40.
                          Skomentuj 2
                          *4:2 - Przełamanie na korzyść Radwańskiej! Forhend Pawluczenkowej po taśmie wylatuje w korytarz deblowy.
                          Skomentuj 2
                          3:2* - As na otwarcie gema, już czwarty w meczu Pawluczenkowej. Duży błąd Rosjanki z forhendu, 15-15. Fantastycznie broniła się Radwańska w wymianie i to jej się opłaciło, Pawluczenkowa popsuła woleja i 15-30. W końcu wygrała akcję przy siatce turniejowa "32", kończąc punkt drajw wolejem. Podwójny błąd serwisowy i break point dla Polki!
                          Skomentuj 1
                          3:2* - Znakomity gem Radwańskiej, wygrany bez straty punktu!
                          Skomentuj 0
                          *2:2 - Wymiana z głębi kortu dla Radwańskiej, rywalka wyrzuca forhend w aut. Znów myli się Pawluczenkowa, tym razem z bekhendu, i 0-30. Trzy dobre serwisy i Rosjanka wychodzi na 40-30. Efektowny lob Pawluczenkowa i tenisistka z Samary wygrała gema, w którym przegrywała już 0-30.
                          Skomentuj 1
                          2:1* - W stylu Radwańskiej, skrótem, wygrywa pierwszy punkt w gemie Rosjanka, wspaniały return forhendowy i robi się niebezpiecznie przy serwisie Polki, 0-30. Bekhend Pawluczenkowej w siatkę, 15-30. Kolejna próba wygrywającego returnu Rosjanki, ale tym razem nie trafiła w kort. Gem wygrany przez Polkę do 30.
                          Skomentuj 2
                          *1:1 - Drugi as serwisowy Rosjanki, a następnie efektowna akcja i Pawluczenkowa wyrównała.
                          Skomentuj 2
                          1:0* - Niewymuszony błąd Pawluczenkowej na początek. Wyrzucony forhend w aut Radwańskiej, 15-15. As serwisowy Rosjanki, następnie nieudany skrót w wykonaniu Polki, 40-15. Dwie próby wygrania punktu przy siatce Pawluczenkowej, ale Radwańska zagrywała znakomite minięcia i Rosjanka psuła woleje.
                          Skomentuj 1
                          • tomasf33 Zgłoś komentarz
                            widac,jka gra Pawliuczenkowa,mocno... Szkoda,że Adze się nie udało w tym gemie,Rosjanka ma już 2 asy.
                            1:0* - Pewnie wygrany gem otwarcia przez Polkę. Pawluczenkowa popsuła dwa returny, następnie nieudana próba zagrania slajsa przez Rosjankę, podwójny błąd serwisowy Radwańskiej, ale po chwili gem zakończony winnerem z forhendu.
                            Skomentuj 2
                            Zaczynamy! W pierwszym gemie podaje Radwańska, która wygrała losowanie i wybrała właśnie serwis!
                            Skomentuj 3
                            Przypominamy, że wynik będziemy podawać od strony Radwańskiej, a więc zapis 6:3, *2:1 oznacza, że Polka wygrała pierwszego seta, i serwuje w czwartym gemie drugiej partii.
                            Skomentuj 0
                            Tenisistki są już na korcie, trwa rozgrzewka.
                            Skomentuj 2
                            Będzie to trzecia konfrontacja Polki z 22-letnią Rosjanką w głównym cyklu kobiecych rozgrywek. W pierwszej, pięć lat temu w Wimbledonie, Radwańska wygrała tracąc tylko pięć gemów, a rok później, na kortach twardych w Indian Wells, Pawluczenkowa wzięła rewanż na krakowiance.
                            Skomentuj 2
                            W Nowym Jorku wybiła godzina 11:00, a więc za kilka minut ruszą gry w piątym dniu wielkoszlemowego US Open. My będziemy śledzić spotkanie, które otworzy dzisiejszą serię gier na Louis Armstrong Stadium, starcie Agnieszki Radwańskiej z Anastazją Pawluczenkową.