Turniej ATP w Monte Carlo, I runda: Jerzy Janowicz - Fabio Fognini na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 3:6, 1:6 - Gem, set i mecz Fabio Fognini! Jerzy Janowicz nie miał dziś wiele do powiedzenia na korcie i w ciągu 57 minut zdobył zaledwie cztery gemy oraz sześciokrotnie został przełamany.
Skomentuj 0
Jerzy Janowicz niestety nie zdołał odnieść pierwszego w karierze zwycięstwa w turnieju ATP w Monte Carlo. My dziękujemy Państwu za to, że śledziliście naszą relację z meczu łodzianina i życzymy miłego poniedziałkowego popołudnia.
Skomentuj 2
Jerzy Janowicz dostanie teraz kilka odpoczynku, a na korcie pojawi się w przyszłym tygodniu w Barcelonie. Fabio Fognini natomiast w II rundzie Monte-Carlo Rolex Masters zagra z lepszym z pary Fernando Verdasco - Grigor Dimitrow.
Skomentuj 0
Statystyki nie pozostawiają wątpliwości, komu należało się zwycięstwo.
Skomentuj 0
Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 3:6, 1:5* - As serwisowy i meczbol dla Włocha.
Skomentuj 1
Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 3:6, 1:5* - Przełamanie i gem dla Fogniniego. Włoch serwuje po zwycięstwo.
Skomentuj 0
  • Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 3:6, 1:5* - Janowicz broni break pointa wspaniałym wygrywającym forhendem, lecz w następnej wymianie Fognini odgryzł się Polakowi, co daje mu drugą piłkę na przełamanie.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *3:6, 1:4 - Fognini robi co chce na korcie. Piłka na kolejne przełamanie.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *3:6, 1:4 - Niestety, Fognini, tak jak w poprzednim gemie serwisowym, obronił się przed przełamaniem i utrzymał podanie.
    Skomentuj 1
    • Seb Glamour Zgłoś komentarz
      Ponoć Jurek jest w dobrej formie...oby sobie o niej zdążył przypomnieć jeszcze w tym meczu.
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 3:6, 1:3* - Fognini prowadził już 40-0, ale przegrał trzy kolejne punkty, a przy równowadze trafił wolejem w siatkę. Break point dla Polaka.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 3:6, 1:3* - Janowicz nie trafił pierwszym podaniem, doszło do interesującej wymiany, z której zwycięsko wyszedł Fognini, bowiem Janowicz nie trafił w kort z bekhendu. Przełamanie dla Włocha i sytuacja Polaka robi się bardzo trudna.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *3:6, 1:2 - I znów pomoc ze strony Włocha - tym razem wyrzucony return. Jednakże będzie trzecia okazja dla gracza z San Remo.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *3:6, 1:2 - Fognini pomógł Polakowi, trafiając w siatkę, lecz Włoch będzie miał drugiego break pointa.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *3:6, 1:2 - Podwójny błąd serwisowa Janowicz i Polak musi bronić piłki na przełamanie.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *3:6, 1:2 - Fognini wygląda na coraz bardziej pewnego siebie. Włoch kontroluje wydarzenia na korcie, ale w każdej chwili może to ulec zmianie.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 3:6, 1:1* - Janowicz wyrównuje, wygrywając gema do 15. A statystyki I seta prezentują się tak:
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *3:6, 0:1 - Dwa nieudane returny Janowicza, do tego wygrywający serwis Fogniniego i gem dla Włocha.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 3:6, 0:0* Niestety, return Polaka pofrunął w aut i szansa na breaka została zmarnowana.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 3:6, 0:0* - Piłka na przełamanie na otwarcia drugiego seta dla Janowicza.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 3:6, 0:0* - Gem i pierwszy set Fabio Fognini. Jerzy Janowicz w pierwszej partii został aż czterokrotnie przełamany i żeby myśleć o zwycięstwie, musi zacząć lepiej serwować.
      Skomentuj 3
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *3:5 - Podwójny błąd serwisowy Janowicza i jest piłka setowa dla Fogniniego.
      Skomentuj 2
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *3:5 - Pewny gem Fogniniego, który jest coraz bliżej zwycięstwa w partii otwarcia.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 3:4* - 20 minut kazał nam czekać Janowicz na utrzymanie podanie. Oby to był zwiastun lepszej gry Polaka.
      Skomentuj 2
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *2:4 - Mamy pierwsze utrzymanie serwisu w tym meczu. Uczynił to Fognini, który dzięki temu wychodzi na dwugemowe prowadzenie.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 2:3* - Pierwszego break pointa Janowicza obronił, ale przy drugim trafił z forhendu w siatkę.
      Skomentuj 2
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *2:2 - I kolejne szanse na przełamanie. Dwie dla Fogniniego po winnerze z forhendu.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *2:2 - Czwartym gem i czwarty break. Tym razem podanie oddał Fognini, który przy break poincie nie trafił czysto z forhendu.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 1:2* - Podanie w tym meczu nie jest atutem obu tenisistów. Po podwójnym błędzie Fogniniego Janowicz ma trzy break pointy.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 1:2* - Forhend w siatkę Janowicza i przełamanie dla Fogniniego. Trzeci break w trzecim gemie.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *1:1 - Z 30-0 dla Polaka robi się 30-30, a po podwójnym będzie łodzianina znów musi bronić break pointa.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *1:1 - Podwójny błąd serwisowy Fogniniego i strata przełamania Janowicza została zniwelowana.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 0:1* - Jest piłka na odrobienie straty break dla łodzianina.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini 0:1* - Pierwszego break pointa Janowicz obronił, ale przy drugim posłał forhend w aut. Przełamanie dla Fogniniego już w gemie otwarcia.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Fabio Fognini *0:0 - Słaby początek Polaka. Podwójny błąd serwisowy i dwie pomyłki z głębi kortu, co oznacza, że Fognini ma trzy break pointy.
      Skomentuj 0
      Zaczynamy od serwisu Janowicza!
      Skomentuj 0
      W najnowszym notowaniu rankingu ATP Jerzy Janowicz zajmuje 47. miejsce, a Fabio Fognini jest klasyfikowany o 19 lokat wyżej.
      Skomentuj 0
      Lepszy z pary Jerzy Janowicz - Fabio Fognini w II rundzie zagra z Fernando Verdasco, byłym finalistą Monte-Carlo Rolex Masters, bądź z rozstawionym z numerem dziewiątym Grigorem Dimitrowem.
      Skomentuj 0
      Fabio Fognini wygrał losowanie i wybrał odbiór.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz i Fabio Fognini są już na korcie centralnym w Monte Carlo.
      Skomentuj 0
      Dla Jerzego Janowicza to trzeci w karierze występ w Monte Carlo. W dwóch poprzednich startach nie wygrał ani jednego meczu. Fabio Fognini natomiast na kortach Monte-Carlo Country Clubu zaprezentuje się po raz siódmy. Jego najlepszym wynikiem jest półfinał z 2013 roku.
      Skomentuj 0
      Na korcie centralnym trwa ceremonia pożegnania byłego francuskiego tenisisty i działacza, Patrice'a Domingueza, który zmarł w niedzielę w wieku 65 lat.
      Skomentuj 0
      Dzisiejszy mecz będzie pierwszą konfrontacją Jerzego Janowicza z Fabio Fogninim.
      Skomentuj 0
      Gem, set i mecz Ołeksandr Dołgopołow! Ukrainiec wygrał z Borną Coriciem 7:5, 5:7, 6:2 i awansował do II rundy Monte-Carlo Rolex Masters, w której zagra z lepszym z pary Andriej Kuzniecow - Gael Monfils. Oznacza to, że po krótkiej przerwie na korcie pojawią się Jerzy Janowicz i Fabio Fognini.
      Skomentuj 0
      7:5, 5:7, 5:2 dla Ołeksandra Dołgopołowa i Ukrainiec serwuje po zwycięstwo z Borną Coriciem.
      Skomentuj 0
      Mecz Jerzego Janowicza z Fabio Fogninim rozpocznie się za kilka chwil. Obecnie na korcie centralnym w Monte Carlo trwa spotkanie poprzedzające polsko-włoskie starcie. Ołeksandr Dołgopołow prowadzi z Borną Coriciem 7:5, 5:7, 4:1.
      Skomentuj 1
      Od godz. 14:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy turnieju ATP World Tour Masters 1000 w Monte Carlo pomiędzy Jerzym Janowiczem a Fabio Fogninim.