WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (19):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • hack 3
  Światły człowieku, UE uznała, że ślimak jest rybą (na rzecz Francji), marchewka owocem (Portugalii), ogórek lub banan nie może być zakrzywiony o 10% więcej niż jego długość (bardziej zakrzywiony nie jest tym czym jest?), pomarańcza nie jest pomarańczą o ile nie pochodzi z Hiszpanii itd. Cóż, ja jestem nadal głupi, bo marchewka to warzywo, pomarańcza jest pomarańczą, chory jet chorym, nawet jak się tego nie leczy (AIDS, ADHD, SM, ZA, HSCR, Alzheime, Parkinson itd). Kilku ciepłych panów z APP w 1975 r postanowiło, że to już nie choroba(bo siebie musieli by uznać za chorych?), więc mam uznać za normalność zaburzenie rozwoju na poziomie chromosomalnym (nie zagrażające życiu nosiciela), sprzeczne z podstawową funkcją każdego gatunku, czyli przedłużenie jego istnienia? Co miesiąc widuję dzieci z zaburzeniami genetycznymi, których się nie leczy, można z nimi egzystować, żyć, tak jak z homoseksualizmem, więc mi nie mów, że jak czegoś się nie leczy, to to coś jest normalnością i nie jest chorobą.
  Leonidas spod Termopil 1 prymitywny nieuku. Skoro to choroba to podaj mi namiary na lekarza, który ją leczy.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Abaddon 0
  Fakt, moim zdaniem temat rzeka na kilka odcinków :)
  Abaddon Panie Kołodziejczyk pan prowadzi dyskusje o sporcie czy LGBT? Może rzucę następny ciekawy temat "Wpływ zorzy polarnej na płodność pingwinów". Albo niech pan przeprowadzi szybki kurs gotowania na gazie. Toż to jest portal "Sportowe Fakty". Od kilku dni tu tylko LGBT i LGBT.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Leonidas spod Termopil 1 0
  pusty łeb
  Bogdan Nie Uważam że nie może być że np ESKIMOSI /przepraszam eskimosów / będą mieć w Polsce większe prawa niż ja tu żyjący czy sasiadka przepraszam o ciemnej skórze , bo maka Polka a ojciec przyjechał z Afryki i tu zyje od 40 lat. Jeżeli ktos chce mieszkać ,żyć razem z kolega czy koleżanką tej samej płci proszę bardzo. Mogą żyć razem , nawet uprawiać jakiś seks . Sąsiadka inna jest starsza panną ma 7 psów , jej zycie jej wybór. Tylko NIE MOGĄ MIEĆ CI CO TAK ŻYJĄ , większych praw niż inni, bo są tej samej płci , nie można zabrać dziecka dla wielodzietnej rodziny i dać dwóm panom BY MIELI. Nawet popieram by takie pary miały prawo do zawierania małżeństw, do prawa dziedziczenia . Proszę bardzo . Tylko bez przywilejów ,bez pierwszeństwa . Bez mieszania w to INNYCH. Wg mnie do seksu służą pewne narządy, jak kran do lania wody , korek do spuszczania . Robienie z korka spustowego zlewu kranu , to nie rzecz normalna !
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (16)
Pokaż więcej komentarzy (19)
Pokaż więcej komentarzy (19)
Pokaż więcej komentarzy (19)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×