Hulk Hogan znów wziął ślub. Żona jest o 25 lat młodsza

Hulk Hogan to legendarny wrestler, który ma już za sobą karierę sportową. Wciąż jednak dzieje się w jego życiu prywatnym, bowiem w wieku 70 lat ożenił się po raz trzeci.

JF
Hulk Hogan Instagram / Hulk Hogan (Instagram) / Na zdjęciu: Hulk Hogan
70-letni Hulk Hogan to jeden z najważniejszych wrestlerów w historii. Jego popularność sprawiła, że dyscyplina to diametralnie urosła. W końcu w latach 80. XX wieku mówiło się nawet o Hulkamanii.

U Hogana dużo działo się także w życiu prywatnym, co ma teraz swoją kontynuację. Ten po raz trzeci w życiu postanowił wziąć ślub. I to z kobietą, która jest od niego o 25 lat, a mianowicie Sky Daily. Kilka miesięcy po tym, jak para ujawniła zaręczyny, doszło do sformalizowania związku w miniony piątek na Florydzie.

Przed samymi zaręczynami była gwiazda wrestlingu i instruktorka jogi spotykali się przez ponad rok. Następnie w lipcu 2023 roku zdecydowali się na kolejny krok.

ZOBACZ WIDEO: Wrze po odrzuceniu protestu. Sędzia główny KSW Tomasz Bronder przedstawił swoje zdanie

W zagranicznych mediach społecznościowych głośno jest o ich pierścionkach. Te bowiem łącznie miały kosztować aż pół miliona dolarów.

Sam ślub był jednak skromny. Pojawiło się na nim garstka najbliższych osób. Żadne z nich nie chciało przesadzać z liczbą gości. Oboje zaprosili na ceremonię wszystkie swoje dzieci, ale nie każdemu udało się przybyć. Jednym z nich była córka Hogana z pierwszego małżeństwa.

Hogan pierwszy raz ożenił się w 1983 roku, a w 2007 doszło do rozwodu. Z tego małżeństwa były wrestler ma dwójkę dzieci. Trzy lata później 70-latek wziął drugi ślub z Jennifer McDaniel, ale ich związek rozpadł się w 2021.

Przeczytaj także:
Wszyscy byli zgodni. Tak sędziowie punktowali I rundę walki Gamrota

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×