Shad Gaspard nie żyje. Ciało gwiazdy wrestlingu znaleziono na brzegu oceanu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Frazer Harrison / Na zdjęciu: Shad Gaspard
Getty Images / Frazer Harrison / Na zdjęciu: Shad Gaspard
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę Shad Gaspard zaginął podczas kąpieli z synem Aryehem. 10-latka udało się uratować, ale wrestler został porwany przez fale. Jego ciało znaleziono na brzegu oceanu.

W tym artykule dowiesz się o:

Tragiczny finał akcji poszukiwawczej w Los Angeles. W nocy z wtorku na środę policja otrzymała zgłoszenie od jednego z mieszkańców. Zauważył on ciało na brzegu oceanu, na plaży Venice Beach.

Policjanci ustalili, że zmarłym jest poszukiwany od niedzieli Shad Gaspard. Amerykanin miał 39 lat. Był gwiazdą wrestlingu oraz aktorem.

Gaspard w niedzielne popołudnie kąpał się ze swoim synem Aryehem i grupą innych ludzi. Zostali oni porwani przez silny prąd. Ratownikom udało się wyciągnąć z wody większość kąpiących się osób, w tym 10-letniego Aryeha.

Wszystkich poza wrestlerem, który przebywał w odległości od 45 m od brzegu. - Kiedy ostatni raz widział go ratownik, uderzyła w niego fala - poinformowała policja w Los Angeles.

Kondolencje rodzinie zmarłego sportowca złożył inny gwiazdor wrestlingu oraz aktor Dwayne "The Rock" Johnson. "Moje modlitwy i nadzieję kieruję do żony, syna i rodziny Shada Gasparda. Wspaniały facet" - napisał Johnson.

Shad Gaspard występował w WWE, był członkiem drużyny Cryme Tyme, wespół z innym znanym wrestlerem JTG. Od 2012 r. grał także w filmach i serialach.

Czytaj także: Adrian McCallum, gwiazda brytyjskiego wrestlingu nie żyje Czytaj także: Nagła śmierć byłej zawodniczki WWE. Nie żyje Ashley Massaro

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)