Zaginął były gwiazdor wrestlingu. Ratownicy zdążyli wyciągnąć z wody jego syna

Dramatyczne wieści napłynęły z USA. W Kalifornii trwają poszukiwania byłego wrestlera Shada Gasparda, który zaginął podczas kąpieli z synem w oceanie. Ratownikom udało się uratować 10-latka.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Shad Gaspard Getty Images / Paul Archuleta / Na zdjęciu: Shad Gaspard
39-letni Shad Gaspard w niedzielne popołudnie kąpał się ze swoim synem na nowej plaży Venice Beach w Kalifornii. W pewnym momencie grupa pływaków została złapana przez silny prąd wsteczny. Do akcji ruszyli ratownicy, którzy wyciągnęli z wody m.in. 10-latka. Były wrestler jednak zaginął.

W akcji poszukiwawczej biorą udział nurkowie. Nad oceanem latają też śmigłowce. Jeden ze świadków opowiedział na łamach "TMZ Sports", że gdy ratownicy wbiegli do wody Gaspard polecił im, aby najpierw pomogli jego dziecku. Podczas akcji uderzyła kolejna wielka fala, po której 39-latek zaginął.

Rodzina Gasparda w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie byłego wrestlera, które zostało wykonane na plaży kilka godzin przed dramatycznymi wydarzeniami. W opisie widnieje prośba, aby skontaktować się z policją w razie jego odnalezienia.

W ostatnią środę hrabstwo Los Angeles ponownie otworzyło plaże na spacery, bieganie i pływanie. Do tego czasu miejsce było zamknięte ze względu na pandemię koronawirusa.

W świecie sportu Gaspard jest najbardziej znany z bycia członkiem drużyny wrestlingu Cryme Tyme z inną gwiazdą, JTG. Po opuszczeniu WWE kontynuował karierę aktorską. Jest żonaty i ma 10-letniego syna.

Czytaj też:
-> Były mistrz WWE aresztowany. Oskarżono go o napaść na tle seksualnym
-> Szokujące słowa legendy wrestlingu. Nikki Bella wyjawiła, że dwukrotnie ją zgwałcono

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×