Wrzuca filmiki z mamą na TikToka. Jej słowa wzruszają do łez

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Tadeusz_91 / Na zdjęciu: Tadeusz Michalik z mamą Zofią
Twitter / Tadeusz_91 / Na zdjęciu: Tadeusz Michalik z mamą Zofią
zdjęcie autora artykułu

Tadeusz Michalik często pokazuje w mediach społecznościowych, jak wygląda jego życie rodzinne. Bohaterką zamieszczanych w sieci filmów została m.in. jego matka. Pani Zofia skierowała do internautów piękne słowa.

W tym artykule dowiesz się o:

Latem 2021 roku Tadeusz Michalik na stałe zapisał się w historii polskich zapasów. Podczas igrzysk olimpijskich w Tokio wywalczył brązowy medal w stylu klasycznym w kategorii do 97 kilogramów.

32-latek z chęcią wraca do rodzinnego Jasieńca. To tutaj jego rodzice prowadzą gospodarstwo. Sportowiec lubi zresztą pokazywać w mediach społecznościowych, jak wygląda ich codzienna praca. Dzieci starają się im pomóc, jak tylko mogą.

W ostatnim czasie Michalik zdecydował się przeprowadzić mały wywiad ze swoją matką. Podczas pobytu w rodzinnym domu przekazał jej, że jest bardzo lubiana przez internautów.

ZOBACZ WIDEO: Wrzosek vs. Szpilka? Kibice tego chcą. Co na to KSW? "To jedna z opcji"

- Mama, dużo ludzi jak wrzucam filmiki z tobą na TikToku, Instagramie, Facebooku bardzo cię lubią i mówią, że dobrze ci z oczu patrzy i że jesteś bardzo miła pani - stwierdził Michalik.

- Dziękuję, za szacunek wszystkim, że mnie poważają - odpowiedziała pani Zofia.

Następnie nasz utytułowany zapaśnik zapytał swoją mamę, czy chce coś jeszcze przekazać swoim fanom. Wówczas pani Zofia zdecydowała się na bardzo wzruszające słowa.

- Żeby oni mieli taką radość ze swoich dzieci jak ja. Bardzo zadowolona jestem ze swoich dzieci - stwierdziła.

Państwo Zofia i Marian Michalikowie doczekali się licznego potomstwa. Wśród dziewięciorga dzieci dwoje wywalczyło medale igrzysk olimpijskich. Tadeusz dokonał tego w Tokio, natomiast jego siostra Monika zdobyła brąz w 2016 roku w Rio de Janeiro.

Czytaj także: Opublikowano najnowszy ranking WTA. Oto sytuacja po Australian Open Jest potwierdzenie świetnych wieści dla Hurkacza. Zobacz nowy ranking ATP

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)