Były mistrz Polski w zapasach aresztowany. Znowu zaatakował policjanta!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / JACEK UFNAL/FOTOPYK / NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Erwin I.
Newspix / JACEK UFNAL/FOTOPYK / NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Erwin I.
zdjęcie autora artykułu

Były zawodnik Śląska Wrocław i mistrz Polski w zapasach Erwin I. trafił do policyjnej celi po tym, jak rzucił się na jednego z zielonogórskich policjantów. W przeszłości pobił 12 funkcjonariuszy.

25-letni Erwin I. we wtorek (24 sierpnia) na jednej z ulic w Zielonej Górze zaatakował policjanta. Byłego mistrza Polski w zapasach obezwładniało kilka osób - dowiedział się portal poscigi.pl.

Wychowanek Agrosu Żary i zawodnik Śląska Wrocław wcześniej miał nie zapłacić za paliwo na stacji benzynowej, następnie uciec z miejsca, w którym uderzył w szlaban prowadząc samochód marki alfa, by w końcu spowodować wypadek drogowy.

Kiedy na miejscu pojawiła się policja i karetka pogotowia ratunkowego, Erwin I. wpadł w szał. Według świadków zdarzenia, mężczyzna próbował wepchnąć jednego z policjantów pod nadjeżdżające auta. Ostatecznie napastnik został obezwładniony i skuty kajdankami. Odpowie m.in. za naruszenie nietykalności policjanta.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: to się nie mieści w głowie! Zobacz, co ten Polak potrafi

- Odmówił badania alkomatem. Została mu pobrana krew do badań pod kątem alkoholu oraz narkotyków. Został umieszczony w policyjnej celi - poinformowała rzeczniczka zielonogórskiej policji podinsp. Małgorzata Barska, cytowana przez poscigi.pl.

Erwin I., który miał miejsce w szerokiej kadrze zapaśników na IO Tokio 2020 (2021), w 2017 r. został aresztowany za pobicie 12 policjantów. Rozpoczęło się od słownej sprzeczki z funkcjonariuszami podczas interwencji, a potem się zaczęło... (więcej TUTAJ).

Zobacz: O tej sprawie mówi całe miasteczko. 12 policjantów nie mogło obezwładnić sportowca

Źródło artykułu:
Komentarze (5)
avatar
Maxym
26.08.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Czyli jest zwykłym bandytą a przy okazji sportowcem.  
avatar
Mercier Skuter
26.08.2021
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Maładiec  
avatar
niktoś
26.08.2021
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
czegoś tu nie rozumie ,trzy czy cztery lata temu pobił funkcjonariuszy wykonujących czynności służbowe i co ? W państwie gdzie prawo jest prawem a kara jest nieunikniona i adekwatna do czynu ni Czytaj całość
avatar
Marcin B77
26.08.2021
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Spuścił łomot 12 milicjantów na raz??? Jeśli tak to koleś wymiata.... Pewnie ich otoczył xD  
avatar
yes
25.08.2021
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
W 2017 groziło mu do 10 lat za pobicie 12 policjantów. Teraz bije kolejnych, po swoim niewłaściwym postępowaniu. Czytaj całość