Żużel. Spotkanie Trans MF Landshut - Cellfast Wilki przełożone. Znamy nowy termin

O jedno spotkanie ligowe mniej czeka nas w ten weekend w ramach polskich rozgrywek. Zaplanowane na piątek starcie w Landshut zostało właśnie przełożone na nowy termin.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Kai Huckenbeck WP SportoweFakty / Sandra Rejzner / Na zdjęciu: Kai Huckenbeck
W ten weekend mieliśmy być świadkami dwóch meczów ligowych w Landshut. W piątek miejscowe "Diabły" miały zmierzyć się z Cellfast Wilkami Krosno, a w sobotę do Bawarii ma zawitać Aforti Start Gniezno.

Wiemy już, że spotkanie Trans MF Landshut Devils z krośnieńskimi Wilkami nie dojdzie do skutku w planowanym terminie. Sławomir Kryjom przekazał w mediach społecznościowych, że ze względu na kiepskie prognozy pogody spotkanie zostało przełożone na 8 lipca na godzinę 19:30.

Niezagrożone wydaje się być sobotnie spotkanie. Serwis yr.no przewiduje możliwy opad w godzinach przedpołudniowy, ale nie na tyle silny, by mógł sprawić, że tor nie będzie nadawał się do jazdy.

Czytaj także: PGE Ekstraliga odpowiada na zarzuty Sparty o "ułomności" regulaminu Klub zamroził pensje dla zawodników ZOBACZ WIDEO Pracował nad słabościami i okazał się objawieniem. Bellego mówi, co jeszcze musi poprawić
'
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×