Żużel. Paweł Przedpełski z kolejnym kontraktem. Wraca do dobrze znanego sobie klubu

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Paweł Przedpełski
WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Paweł Przedpełski
zdjęcie autora artykułu

Piraterna Motala wciąż ma wolne miejsca w składzie, wobec czego Daniel Davidsson na bieżąco kontrolował rynek, by pozyskać mocne ogniwo. Wybór padł na byłego uczestnika Grand Prix, Pawła Przedpełskiego.

Daniel Davidsson w tym roku postanowił oprzeć skład Piraterny Motala na reprezentantach Polski, bo tych w jego ekipie w tym momencie jest aż pięciu z jedenastu zakontraktowanych żużlowców.

Wcześniej klub związał się umowami m.in. z Oskarem Fajferem, Oskarem Polisem oraz byłymi uczestnikami Grand Prix, braćmi Pawlickimi - Piotrem i Przemysławem.

Teraz grupa eks-riderów mistrzostw świata powiększyła się o kolejne nazwisko. Do drużyny dołączył Paweł Przedpełski, który w barwach Piratów z Motali występował w 2019 roku. Klub nie miał wtedy łatwo, bo zmagał się z potężnymi problemami finansowymi i widniało nad nim bankructwo.

Teraz sytuacja jest jednak lepsza, co potwierdzają zakontraktowane nazwiska. Piraterna ma zamiar powalczyć o lepszy rezultat, niż w ubiegłym sezonie, kiedy to zajęli przedostatnie miejsce. Oprócz Polaków w kadrze widnieją również m.in. Vaclav Milik i Jonas Seifert-Salk.

Czytaj także: Legenda w cieniu wielkich mistrzów. Mauger nauczył go jednej ważnej rzeczy Mistrzostwa Europy wracają do Częstochowy po ośmiu latach. Tak tłumaczą swój wybór

ZOBACZ Darcy Ward mocno o Chrisie Holderze: od czasu mojego upadku, nie wrócił na swój poziom

Źródło artykułu: WP SportoweFakty