Prognoza pogody na weekend

Na taki weekend czekają chyba wszyscy Polacy. W najbliższych dniach pogoda powinna sprzyjać. W całej Polsce czeka nas słoneczna aura.

DC
słońce i chmury Materiały prasowe / https://www.pexels.com/ / Na zdjęciu: słońce i chmury
Tym razem w piątek żużlowych emocji zabraknie w PGE Ekstralidze. Ze względu na turniej SGP2 w Pradze, 8. kolejkę zmagań podzielono na dwie tury. W piątkowy wieczór kibice będą się za to przyglądać jedynie rywalizacji w stolicy Czech.

W rywalizacji o mistrzostwo świata juniorów wystąpi trzech Polaków. Tytuły broni Mateusz Cierniak, a wśród jego rywali są Bartłomiej Kowalski i Damian Ratajczak. Młodzi żużlowcy w piątkowy wieczór walczyć o punkty będą przy niemal bezchmurnym niebie oraz 20 stopniach Celsjusza.

W sobotę fanów speedwaya czeka także kolejna dawka emocji w stolicy Czech. Tym razem do rywalizacji o punkty do klasyfikacji mistrzostw świata przystąpią seniorzy. Sobota także powinna upłynąć w słonecznej pogodzie oraz około 20 stopniach Celsjusza.

Oprócz wieczornego turnieju Grand Prix w Pradze, w sobotę odbędą się także trzy mecze ligowe w Polsce. Jako pierwsi do walki o ligowe punkty przystąpią zawodnicy Startu Gniezno i Grupa Azoty Unii Tarnów. Początek tego spotkania 2. Ligi Żużlowej zaplanowano na godzinę 14:00.

Natomiast o 16:30 powinny się rozpocząć dwa pojedynki 1. Ligi Żużlowej. W Gdańsku Zdunek Wybrzeże podejmie InvestHousePlus PSŻ Poznań, a Enea Falubaz Zielona Góra na własnym torze zmierzy się z H.Skrzydlewska Orłem Łódź. We wszystkich tych trzech miastach ma być głownie słonecznie, z niewielką ilością chmur, a temperatura powietrza oscylować będzie w okolicach 18 stopni Celsjusza.

Sprawdź aktualną prognozę pogody dla Grudziądza ->> TUTAJ
Sprawdź aktualną prognozę pogody dla Leszna ->> TUTAJ
Sprawdź aktualną prognozę pogody dla Bydgoszczy ->> TUTAJ
Sprawdź aktualną prognozę pogody dla Gdańska ->> TUTAJ
Sprawdź aktualną prognozę pogody dla Zielonej Góry ->> TUTAJ
Sprawdź aktualną prognozę pogody dla Rybnika ->> TUTAJ
Sprawdź aktualną prognozę pogody dla Gniezna ->> TUTAJ
Sprawdź aktualną prognozę pogody dla Pragi ->> TUTAJ

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×