Żużel. Kolejne zawody w Krośnie odwołane

We wtorkowe popołudnie w Krośnie miał się odbyć mecz U24 Ekstraligi, w którym to miejscowe Orlen Cellfast Wilki powinny spotkać się z U24 Beckhoff Spartą Wrocław. Mecz został jednak odwołany.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Szymon Bańdur WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Szymon Bańdur
Nie milkną echa związane z odwołanymi dwoma podejściami do 3. finału Indywidualnych Mistrzostw Polski. Miało to związek ze złym stanem toru, który uniemożliwiał bezpieczne ściganie.

Jeszcze w poniedziałek przed kamerami Canal+ Sport 5, prezes klubu Cellfast Wilki Krosno - Grzegorz Leśniak zapewniał, że kolejne zawody, które zaplanowano na wtorek oraz środę przy ul. Legionów odbędą się zgodnie z planem.

Wiemy już, że tak się nie stanie. Wtorkowy mecz U-24 Ekstraligi pomiędzy Orlen Cellfast Wilkami Krosno a U24 Beckhoff Spartą Wrocław został odwołany, o czym w poniedziałkowy wieczór poinformowała Speedway Ekstraliga.

"W związku z odwołaniem ze względu na stan toru zawodów - 3. Finał IMP w Krośnie w dniu 31.07.2023, Ekstraliga Żużlowa - na wniosek organizatora zawodów - mając na uwadze bezpieczeństwo zawodników, odwołuje zaplanowany na dzień 1.08.2023 mecz 15. rundy U24E" - poinformowała PGE Ekstraliga.

W sprawie środowych zawodów nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu.

Czytaj także:
Juniorzy ZOOleszcz GKM-u zarobili dla klubu sześć milionów złotych!
Anders Thomsen mógł opuścić Stal Gorzów! Duńczyk otwarcie o negocjacjach

ZOBACZ WIDEO: Kto pracodawcą Barona w przyszłym sezonie? Marek Cieślak podał zaskakujący typ


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Czy jesteś zaskoczony/a odwołaniem meczu u24 Ekstraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×