Żużel. Grzegorz Węglarz wydał oświadczenie. Odniósł się do ostatniego wywiadu

We wtorek znowu zrobiło się głośno o odwołanym finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie, a to za sprawą wywiadu, jakiego toromistrz Cellfast Wilków udzielił "Tygodnikowi Żużlowemu".

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Grzegorz Węglarz WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Grzegorz Węglarz
Grzegorz Węglarz stwierdził w nim m.in. że od czwartku pracami torowymi "zarządzała osoba niekompetentna" (więcej o tym wywiadzie TUTAJ).

Jeszcze we wtorek toromistrz krośnieńskiego klubu postanowił wydać oświadczenie w tej sprawie, które przesłał do redakcji WP SportoweFakty.

Oświadczenie Grzegorza Węglarza:

"W związku z opublikowanym wczoraj wywiadem z moją osobą w Tygodniku Żużlowym a dotyczącym turnieju IMP w Krośnie pragnę wyrazić stanowisko wobec przytaczanych medialnych doniesień.

Wypowiedzi do Tygodnika Żużlowego udzieliłem pod wpływem wielkich emocji nad którymi nie zapanowałem. Nie było moim zamiarem obrażenie kogokolwiek ani stwierdzenie, że winnym zamieszania jest ktokolwiek z ramienia delegatów.

Przepraszam przewodniczącego jury i wszystkie osoby, które mogły poczuć się dotknięte moją wypowiedzią. Moja wypowiedź jakoby "zarządzała tym wszystkim osoba niekompetentna" jest niewłaściwa i nie na miejscu. Członkowie jury zawodów dołożyli wszelkich starań aby zawody w Krośnie się odbyły i były przeprowadzone w jak najlepszych warunkach. Wyłącznie taka była wola wszystkich stron.

Jeszcze raz najmocniej przepraszam za swoją wypowiedź i powstałe zamieszanie.

Grzegorz Węglarz
Toromistrz 3 rundy IMP w Krośnie"

Czytaj także:
Forma Thomsena może martwić? "Wartość pieniądza każdy żużlowiec zna doskonale"

ZOBACZ WIDEO: Lebiediew nie zajmuje się wyłącznie żużlem. Jego prywatny biznes mierzy się z kryzysem


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×