Pogoda na weekend. Deszcz może przeszkadzać

W ten weekend poznamy Drużynowego Mistrza Polski oraz Indywidualnego Mistrza Europy w sezonie 2023. W organizacji zawodów mogą przeszkodzić warunki atmosferyczne.

R
Prognoza pogody Materiały prasowe / https://www.pexels.com/ / Prognoza pogody
Piątek przeznaczony został na zmagania indywidualne o mistrzostwo Starego Kontynentu. Najlepszego żużlowca Europy mamy poznać w Pardubicach. Początek turnieju o godzinie 20:15, ale na przeszkodzie w jego organizacji mogą stanąć warunki atmosferyczne.

Według synoptyków w Czechach może padać od piątkowego popołudnia aż do sobotniego poranka. Jeśli te przewidywania się potwierdzą, to organizacja turnieju może stanąć pod dużym znakiem zapytania.

Ewentualne przełożenie finału TAURON SEC może mieć spory wpływ na pozostałe wydarzenia weekendu. Na sobotę zaplanowano mecz o brązowy medal PGE Ekstraligi, w którym Tauron Włókniarz Częstochowa podejmie For Nature Solutions KS Apator Toruń. oraz turniej juniorów Zlata Stuha w Pardubicach.

W niedzielę z kolei mają się odbyć Zlata Prilba w Pardubicach oraz rewanżowy mecz finałowy PGE Ekstraligi. W nim Betard Sparta Wrocław spróbuje odrobić straty z pierwszego spotkania z Platinum Motorem Lublin.


Sprawdź aktualną prognozę pogody dla Lublina ->> TUTAJ
Sprawdź aktualną prognozę pogody dla Częstochowa ->> TUTAJ
Sprawdź aktualną prognozę pogody dla Pardubic ->> TUTAJ

Oglądaj TAURON SEC tylko w TVP Sport

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×