Całe środowisko czeka na ten dzień. Wiadomo, kiedy poznamy terminarz PGE Ekstraligi

Najlepsza żużlowa liga świata na swoich profilach w mediach społecznościowych uchyliła rąbka tajemnicy w temacie terminarza PGE Ekstraligi na 2024 rok. Zostanie on opublikowany w czwartek 14 grudnia.

WO
Na zdjęciu (od bandy): Robert Lambert, Maksym Drabik i Leon Madsen WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu (od bandy): Robert Lambert, Maksym Drabik i Leon Madsen
Szczegóły na razie nie są znane, ale mając na uwadze, że w ostatnich latach liga lubiła robić z tego wydarzenia show, a początkowo prezentowani byli np. tylko gospodarze pierwszych meczów, można spodziewać się, że podobnie będzie i tym razem.

Z informacji, które udało nam się uzyskać wynika, że 14 grudnia opublikowany zostanie jedynie terminarz PGE Ekstraligi. Na razie nie wiadomo, kiedy kibice poznają "rozkład jazdy" na jej zapleczu, czyli w Speedway 2. Ekstralidze.

Już teraz zachęcamy Państwa do odwiedzania tego dnia WP SportoweFakty i zapoznania się z terminarzem, a w dalszej kolejności z komentarzami przedstawicieli klubów i ekspertów!

Zobacz także:
Wydali sto milionów na 46 zawodników. Niebywałe dane z polskich klubów
Do Leszna dotarł zwrot z Torunia. Szybka reakcja Apatora

ZOBACZ WIDEO Nietypowe zajęcia Rasmusa Jensena. Tak Duńczyk spędza przerwę między sezonami


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×