Żużel. Sztab szkoleniowy Włókniarza skompletowany. "Mieszanka doświadczenia i młodości"

Skompletowany został już sztab szkoleniowy Tauron Włókniarza Częstochowa. W poniedziałkowy poranek przedstawiciele klubu poinformowali, kto uzupełnił szeregi tej formacji.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Na zdjęciu (od bandy): Robert Lambert, Maksym Drabik i Leon Madsen WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu (od bandy): Robert Lambert, Maksym Drabik i Leon Madsen
W Częstochowie przygotowują się do kolejnych wyzwań. Ważnym etapem tego procesu było zatroszczenie się o sztab szkoleniowy.

Tauron Włókniarz Częstochowa przedstawił już wszystkie szczegóły. W poniedziałkowy poranek poinformowano, kto uzupełni sztab.

"Mieszanka doświadczenia i młodości. Józef Kafel oraz Bartosz Świącik uzupełniają przyszłoroczny skład sztabu szkoleniowego Włókniarza Częstochowa" - zakomunikowano na Facebooku.

Wiadomo już, że Józef Kafel będzie zajmować się prowadzeniem szkółki żużlowej. Bartosz Świącik zajmie się natomiast trenowaniem miniżużlowców i sekcji pit-bike.

Sztab szkoleniowy Włókniarza na sezon 2024 liczyć będzie zatem pięć osób. Oprócz Kafla i Świącika, znajdą się w nim także Piotr Mikołajczak (dyrektor sportowy), Janusz Ślączka (trener pierwszej drużyny) oraz Sebastian Ułamek (trener juniorów i drużyny U24).

ZOBACZ WIDEO: Rekordowy budżet Apatora. Ile brakuje torunianom do walki o mistrzostwo?

Czytaj także:
Spektakularna jazda Drabika. Jednym atakiem uciszył trybuny [WIDEO]
Największą konkurencją Unii jest... Janusz Kołodziej? "Tak to wygląda"


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×