Żużel. "Znowu to samo". Fredrik Lindgren w odważny sposób podzielił się ważną informacją

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Monster Media / Mateusz Wójcik / Na zdjęciu: Fredrik Lindgren
Materiały prasowe / Monster Media / Mateusz Wójcik / Na zdjęciu: Fredrik Lindgren
zdjęcie autora artykułu

Fredrik Lindgren już za kilka miesięcy będzie mógł cieszyć się z narodzin kolejnej córki. O tym Szwed poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zrobił to, udostępniając przy okazji odważne zdjęcie ze swoją partnerką.

Fredrik Lindgren w 2020 roku po raz pierwszy świętował zostanie ojcem. Wówczas jemu i jego partnerce - Carolinie Jonasdotter, urodziła się córeczka. Millie-Li Elisabeth przyszła na świat, gdy żużlowiec walczył w toruńskiej rundzie Speedway Grand Prix. Ostatecznie zresztą zawiesił na swojej szyi brązowy krążek Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Teraz może być podobnie, gdyż w październiku obecnego roku para znów będzie mogła świętować narodziny dziecka. Szwed za pośrednictwem mediów społecznościowych napisał, że ponownie będzie to dziewczynka.

- Znowu to samo. Z radością możemy poinformować, że w połowie października spodziewamy się kolejnej córeczki. Niektóre rzeczy planujesz, a niektóre po prostu się dzieją! Myślę, że to sposób na powiedzenie ci czegoś - napisał zawodnik Orlen Oil Motoru Lublin.

Lindgren znany jest z udostępniania za pośrednictwem mediów społecznościowych dość odważnych zdjęć. Tak było też i tym razem.

ZOBACZ WIDEO: Nie chciał zostać prezesem. Czy Piotr Protasiewicz boi się odpowiedzialności?

Czytaj także: Żużel. Wiadomo, co z występem Janusza Kołodzieja w Toruniu To już pewne. Tutaj odbędą się finały Indywidualnych Mistrzostw Polski

Źródło artykułu: WP SportoweFakty