Żużel. Kolejny mecz odwołany. "Nie chcemy ryzykować"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Na zdjęciu: Kacper Woryna na pierwszym planie
Na zdjęciu: Kacper Woryna na pierwszym planie
zdjęcie autora artykułu

Na środowy wieczór zaplanowano kolejną rundę duńskiej SpeedwayLigaen. Wiemy już jednak, że jedno ze spotkań nie dojdzie do skutku. Miał w nim wziąć udział reprezentant Polski - Kacper Woryna.

Opady deszczu dają się we znaki nie tylko w Polsce. W poniedziałek nie dojdzie do skutku jedno ze spotkań SGB Premiership, a teraz do listy odwołanych wydarzeń dopisać można mecz ligi duńskiej.

W Outrup miejscowa ekipa Region Varde Elitesport miała zaplanowane starcie z Team Fjelsted. Długi okres ulewnych opadów i niezbyt optymistyczne prognozy na kolejne dni spowodowały, że już zawczasu zdecydowano się przełożyć to spotkanie.

"Nie chcemy ryzykować oraz zawieść widzów, sponsorów, partnerów, a przede wszystkim igrać z bezpieczeństwem zawodników. Jest nam przykro, ale zdajemy sobie sprawę, że to najbardziej odpowiedzialna decyzja" - napisano w oświadczeniu.

Na razie nieznana jest nowa data tego meczu.

Czytaj także: 1. Były mistrz świata nie gryzie się w język. "Często słychać głosy, że zawodnicy są ci**mi" 2. Zawodnik Tauron Włókniarza mówi otwarcie. "To wymaga trochę czasu"

ZOBACZ WIDEO: Po tych słowach Dudka rozpętała się burza. "Jestem chwytliwym tematem"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)