Żużel. Decyzja zapadła. Znamy nowe daty odwołanych meczów PGE Ekstraligi

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zjdęciu: Leon Madsen w kasku czerwonym
WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zjdęciu: Leon Madsen w kasku czerwonym
zdjęcie autora artykułu

Oficjalnie ogłoszono nowe daty meczów ebut.pl Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz oraz Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - KS Apator Toruń. Kiedy i o której odbędą się te zaległe spotkania?

Dwa mecze piątej kolejki PGE Ekstraligi nie doszły do skutku. Wszystko ze względu na problemy z pogodą. Odwołano konfrontacje w Gorzowie Wielkopolskim i Częstochowie.

Znamy już nowe terminy tych spotkań.

"W najnowszym komunikacie Speedway Ekstraligi podano nowe terminy odwołanych meczów PGE Ekstraligi w Gorzowie i Częstochowie. Oba spotkania zaplanowane zostały na 28 maja (wtorek). Transmisja w Canal+ Sport i usłudze Canal+ online" - informuje PGE Ekstraliga.

28 maja (wtorek): 18:00 ebut.pl Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz  20:30 Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - KS Apator Toruń

Relacje live dostępne będą na WP SportoweFakty.

Dodajmy, że przełożenie spotkań na wtorek poskutkowało tym, że przełożone zostały trzy mecze U-24 Ekstraligi planowane na ten termin. Chodzi o starcia Enea Stali z U24 Beckhoff Spartą, KS Toruń z Motorem i Polcopper Agromix Unii z Grudziądzkimi Mebelkami GKM. Nowe daty tych meczów na razie nie są znane.

ZOBACZ WIDEO: "Nie ma sensu". Szczere słowa Bartosza Zmarzlika o torach w Grand Prix

Czytaj także: > Chciał zatańczyć na weselu córki. Lekarze walczyli o cud, który się nie wydarzyłGdzie oglądać żużel w tv? Oto tygodniowy plan transmisji

Źródło artykułu: WP SportoweFakty