Żużel. Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów transmisja. Gdzie obejrzeć mecz?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Michał Krupa / Wilki Krosno
WP SportoweFakty / Michał Krupa / Wilki Krosno
zdjęcie autora artykułu

Pora na następne emocje związane z "czarnym sportem". Tym razem Cellfast Wilki Krosno podejmą zespół Arged Malesy Ostrów. Kiedy, gdzie i o której oglądać ten mecz?

W tym artykule dowiesz się o:

Pewnie wielu sympatyków speedwaya ostrzy sobie zęby na konfrontację Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów. W ciemno można zakładać, że emocji podczas tego starcia absolutnie nie zabraknie.

Do tej pory więcej punktów uzyskały Wilki. Po pięciu spotkaniach mają one cztery zwycięstwa i jeden remis, co daje w sumie osiem "oczek". Krośnianie są wiceliderem tabeli Metalkas 2. Ekstraligi.   Arged Malesa Ostrów w tym zestawieniu zajmuje czwartą lokatę. Ma cztery punkty, co jest efektem dwóch zwycięstw i dwóch porażek. Ostrowianie odjechali mecz mniej od Wilków.

Gdzie obejrzeć Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów?

Oczywiście dostępna będzie transmisja z pojedynku Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów. Warto jednak zauważyć, że ten mecz pokazywany będzie tylko przez internet. Tradycyjna transmisja nie została przewidziana.

Początek meczu Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów: 26 maja (niedziela), godz. 14:00. Transmisja TV: -. Stream online: CANAL+ online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: "Nie ma sensu". Szczere słowa Bartosza Zmarzlika o torach w Grand Prix

Czytaj także: > Chciał zatańczyć na weselu córki. Lekarze walczyli o cud, który się nie wydarzyłGdzie oglądać żużel w tv? Oto tygodniowy plan transmisji

Źródło artykułu: WP SportoweFakty