Żużel. Gdzie obejrzeć Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa Ostrów? Transmisja TV i stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Rosochacki
WP SportoweFakty / Tomasz Rosochacki
zdjęcie autora artykułu

Pora na kolejny rewanżowy pojedynek w ramach Metalkas 2. Ekstraligi. Gdzie oglądać mecz Energa Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa Ostrów? Czy będzie stream online?

Dziewiątą kolejkę Metalkas 2. Ekstraligi otworzy pojedynek Energa Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa Ostrów. W ciemno można zakładać, że emocji nie zabraknie.

Pierwsze starcie tych dwóch ekip w bieżącym sezonie wygrała Arged Malesa - było 57:32. Jak będzie tym razem? Na pewno gdańszczanie wzniosą się na wyżyny, by w końcu zapunktować i odbić się od dna tabeli.

Gdzie oglądać Wybrzeże - Arged Malesa?

Konfrontacja Wybrzeża Gdańsk z zespołem Arged Malesy Ostrów odbędzie się 23 czerwca. Początek rywalizacji o godz. 14:00.

Transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 5. Stream online w aplikacji Canal+ online, a relacja live na WP SportoweFakty.

Początek meczu Wybrzeże - Arged Malesa: 23 czerwca (niedziela), godz. 14:00. Transmisja TV: CANAL+ Sport 5. Stream online: CANAL+ online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Nie tylko Unia Leszno. Było więcej chętnych na Bena Cooka

Czytaj także: > Tobiasz Musielak przyznaje wprost. Tego żałuje po meczu z PoloniąNiesamowita metamorfoza zawodnika Stali. Smektała pogrążony w marazmie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty