Żużel. W poniedziałek podano godzinę meczu. We wtorek już ją zmieniono

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Rosochacki / Na zdjęciu: Tobiasz Musielak (po lewej) oraz Natalia Pietrucha (po prawej)
WP SportoweFakty / Tomasz Rosochacki / Na zdjęciu: Tobiasz Musielak (po lewej) oraz Natalia Pietrucha (po prawej)
zdjęcie autora artykułu

W ciągu niecałej doby zmieniono godzinę konfrontacji, w której Arged Malesa Ostrów podejmie Cellfast Wilki Krosno. Teraz już wiadomo, że nie będzie to 19:00, a trochę wcześniej.

We wtorek Speedway Ekstraliga poinformowała, że spotkanie pomiędzy Arged Malesą Ostrów a Cellfast Wilkami Krosno w ramach 13. kolejki Metalkas 2. Ekstraligi zostanie rozegrane w sobotę 27 lipca o godzinie 19:00, a transmisja telewizyjna odbędzie się w Canal+ Sport5.

Od razu jednakże przekazano, że w związku z kolizją antenową z 2. finałem Indywidualnych Mistrzostw Polski, we wtorek zostanie podana wiadomość nadawcy dotycząca korekty dokładnej daty potyczki.

Teraz już wiadomo, że faktycznie zostanie ona rozegrane tego dnia, ale jednak o godzinie 16:30. Co więcej, transmisja będzie dostępna wyłącznie w Canal+ Sport Online. Oczywiście relację tekstową "na żywo" przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: "To bardzo śmieszne jest". Cugowski o plotkach transferowych związanych z Motorem

Czytaj także: - Żużel. Dobra informacja dla Fogo Unii. Znana planowana data powrotu Ratajczaka - Żużel. Pawlicki nie mógł przyjechać do Zielonej Góry. Na przeszkodzie stanęły dwa pożary

Źródło artykułu: WP SportoweFakty