WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Listy startowe 1/4 IMP w Lublinie, Pile, Poznaniu i Opolu

27 maja na torach w Lublinie, Pile, Poznaniu i Opolu rozegrane zostaną ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Znane są już listy startowe tych zawodów. Półfinały odbędą się 15 lipca w Krośnie i Łodzi.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Zagwarantowany udział w półfinałach mają Tomasz Gollob, Rune Holta, Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej i Krzysztof Kasprzak.

Lublin:
1. Karol Baran (Lubelski Węgiel KMŻ)
2. Daniel Jeleniewski (Betard WTS Wrocław)
3. Mariusz Puszakowski (Lubelski Węgiel KMŻ)
4. Marcin Rempała (Tauron Azoty Tarnów)
5. Rafał Trojanowski (PSŻ Lechma Poznań)
6. Wiesław Jaguś (Unibax Toruń)
7. Roman Chromik (Speedway Wanda Kraków)
8. Mateusz Szczepaniak (PSŻ Lechma Poznań)
9. Paweł Staszek (KSM Krosno)
10. Paweł Miesiąc (SK Lokomotive Daugavpils)
11. Robert Kościecha (Polonia Bydgoszcz)
12. Maciej Kuciapa (Marma Hadykówka Rzeszów)
13. Borys Miturski (Włókniarz Częstochowa)
14. Krzysztof Jabłoński (Start Gniezno)
15. Krzysztof Słaboń (Włókniarz Częstochowa)
16. Michał Szczepaniak (Start Gniezno)
R1. Mateusz Kowalczyk (Orzeł Łódź)
R2. Grzegorz Stróżyk (Speedway Wanda Kraków)

Do półfinału do Łodzi awansuje 6 zawodników i 1 rezerwowy oraz zawodnicy bezpośrednio nominowani do półfinału: Jarosław Hampel, Rune Holta, Krzysztof Kasprzak.

Opole:
1. Adam Pawliczek (KŻ Kolejarz Opole)
2. Dawid Lampart (Marma Hadykówka Rzeszów)
3. Szymon Kiełbasa (Tauron Azoty Tarnów)
4. Adrian Szewczykowski (PSŻ Lechma Poznań)
5. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
6. Tomasz Jędrzejak (Tauron Azoty Tarnów)
7. Sebastian Ułamek (Tauron Azoty Tarnów)
8. Piotr Dym (Orzeł Łódź)
9. Ronnie Jamroży (RKM ROW Rybnik)
10. Kamil Fleger (RKM ROW Rybnik)
11. Mariusz Węgrzyk (RKM ROW Rybnik)
12. Piotr Świderski (Betard WTS Wrocław)
13. Maciej Janowski (Betard WTS Wrocław)
14. Rafał Fleger (RKM ROW Rybnik)
15. Jacek Rempała (Orzeł Łódź)
16. Tomasz Rempała (Lubelski Węgiel KMŻ)
R1. Michał Mitko (KŻ Kolejarz Opole)
R2. Patryk Pawlaszczyk (Speedway Wanda Kraków)
R3. Bartosz Szymura (Speedway Wanda Kraków)

Do półfinału do Łodzi awansuje 7 zawodników i 1 rezerwowy oraz zawodnicy bezpośrednio nominowani do półfinału: Jarosław Hampel, Rune Holta, Krzysztof Kasprzak.

Piła:
1. Andrzej Korolew (Speedway-Polonia Piła)
2. Grzegorz Walasek (Polonia Bydgoszcz)
3. Sławomir Drabik (Włókniarz Częstochowa)
4. Norbert Kościuch (PSŻ Lechma Poznań)
5. Tobiasz Musielak (RKS Kolejarz Rawicz)
6. Artur Mroczka (GTŻ Grudziądz)
7. Sławomir Musielak (Unia Leszno)
8. Tomasz Chrzanowski (GTŻ Grudziądz)
9. Sławomir Pyszny (RKM ROW Rybnik)
10. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra)
11. Krzysztof Buczkowski (GTŻ Grudziądz)
12. Rafał Dobrucki (Falubaz Zielona Góra)
13. Damian Sperz (Lotos Wybrzeże Gdańsk)
14. Krystian Klecha (ŻKS Ostrovia Ostrów)
15. Piotr Świst (Speedway-Polonia Piła)
16. Mariusz Staszewski (ŻKS Ostrovia Ostrów)
R1. Damian Celmer (PSŻ Lechma Poznań
R2. Adam Kajoch (ŻKS Ostrovia Ostrów)
R3. Grzegorz Knapp (KSM Krosno)

Do półfinału do Krosna awansuje 7 zawodników i 1 rezerwowy oraz zawodnicy nominowani bezpośrednio do półfinału: Tomasz Gollob, Janusz Kołodziej.

Poznań:
1. Robert Miśkowiak (PSŻ Lechma Poznań)
2. Kamil Cieślar (Włókniarz Częstochowa)
3. Tomasz Gapiński (Caelum Stal Gorzów)
4. Adam Skórnicki (PSŻ Lechma Poznań)
5. Rafał Okoniewski (Marma Hadykówka Rzeszów)
6. Adrian Gomólski (Start Gniezno)
7. Marcin Jędrzejewski (Orzeł Łódź)
8. Zbigniew Czerwiński (ŻKS Ostrovia Ostrów)
9. Damian Baliński (Unia Leszno)
10. Dawid Stachyra (Lotos Wybrzeże Gdańsk)
11. Paweł Hlib (Lotos Wybrzeże Gdańsk)
12. Stanisław Burza (Orzeł Łódź)
13. Grzegorz Zengota (Falubaz Zielona Góra)
14. Daniel Pytel (ŻKS Ostrovia Ostrów)
15. Adrian Miedziński (Unibax Toruń)
16. Roman Povazhny (SK Lokomotive Daugavpils)
R1. Piotr Rembas (Speedway Polonia Piła)
R2. Łukasz Jankowski (Orzeł Łódź)

Do półfinału do Krosna awansuje 7 zawodników i 1 rezerwowy oraz zawodnicy nominowani bezpośrednio do półfinału: Tomasz Gollob, Janusz Kołodziej.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (13):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • zielony192 0
    w poznaniu 27 maja o 17.30 pozdro
    Odpowiedz Zgłoś
  • P@blo 0
    ale w Pile będzie jazda... Walasek, Mroczka, Chrzanowski, Prosiakiewicz, Buczkowski, Dobrucki, Świst... chyba najmocniejszy ćwierćfinał.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Billy 0
    do Łukasz z Tarnowa :



    Do półfinału do Łodzi awansuje 7 zawodników i 1 rezerwowy oraz zawodnicy bezpośrednio nominowani do półfinału: Jarosław Hampel, Rune Holta, Krzysztof Kasprzak. proponuje uważniej czytac ... bo ja osobiscie nie widze kasprzaka w zadnym ćwierćfinale ;d
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (10)
Pokaż więcej komentarzy (13)
Pokaż więcej komentarzy (13)
Pokaż więcej komentarzy (13)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×