WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Gollob najlepszy w Gnieźnie (wyniki)

Tomasz Gollob zwyciężył w III Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego, który odbył się w Gnieźnie. W finale zawodnik Caelum Stali Gorzów pozostawił w pokonanym polu Rune Holtę, Nickiego Pedersena oraz Grega Hancocka.Gollob najlepszy był również w fazie zasadniczej turnieju.
Adrian Heluszka
Adrian Heluszka

Klasyfikacja:
1.Tomasz Gollob (Caelum Stal Gorzów) - 14+ 1 miejsce w finale (3,3,3,2,3)
2.Rune Holta (Włókniarz Częstochowa) – 10 + 2 miejsce w finale (3,3,1,1,2)
3.Nicki Pedersen (Caelum Stal Gorzów) - 11 + 3 miejsce w finale (1,3,2,2,3)
4.Greg Hancock (Falubaz Zielona Góra) - 13 + 4 miejsce w finale (3,2,2,3,3)
5. Andreas Jonsson (Polonia Bydgoszcz) - 9 (3,2,0,3,1)
6. Jason Crump (Betard WTS Wrocław) - 9 (2,3,1,1,2)
7. Krzysztof Jabłoński (Start Gniezno) - 8 (0,2,3,1,2)
8. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) - 8 (2,0,1,3,2)
9. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra) - 7 (1,0,3,2,1)
10. Rafał Dobrucki (Falubaz Zielona Góra) - 6 (2,2,0,1,1)
11. Adam Skórnicki (PSŻ Lechma Poznań) - 6 (1,1,2,2,0)
12. Denis Gizatullin (Polonia Bydgoszcz) - 5 (2,0,0,0,3)
13.Michał Szczepaniak (Start Gniezno) - 5 (0,1,3,0,1)
14. Adrian Gomólski (Start Gniezno) - 5 (0,1,1,3,u/w)
15. Tai Woffinden (Włókniarz Częstochowa) - 2 (0,0,2,0,0)
16. Jason Doyle (Start Gniezno) - 2 (1,1,0,u,-)
17. Marcin Wawrzyniak (Start Gniezno) - 0 (0)
R2. Wojciech Lisiecki (Start Gniezno) NS

Bieg po biegu:
1. Hancock, Gizatullin, Doyle, Woffinden
2. Holta, Crump, Pedersen, Gomólski
3. Gollob, Dobrucki, Skórnicki, Jabłoński
4. Jonsson, Miedziński, Protasiewicz, Szczepaniak
5. Pedersen, Hancock, Skórnicki, Protasiewicz
6. Crump, Dobrucki, Szczepaniak, Gizatullin
7. Holta, Jabłoński, Doyle, Miedziński
8. Gollob, Jonsson, Gomólski, Woffinden
9. Jabłoński, Hancock, Crump, Jonsson
10. Gollob, Pedersen, Miedziński, Gizatullin
11. Szczepaniak, Skórnicki, Gomólski, Doyle
12. Protasiewicz, Woffinden, Holta, Dobrucki
13. Hancock, Gollob, Holta, Szczepaniak
14. Gomólski, Protasiewicz, Jabłoński, Gizatullin
15. Jonsson, Pedersen, Dobrucki, Doyle (u4)
16. Miedziński, Skórnicki, Crump, Woffinden
17. Hancock, Miedziński, Dobrucki, Gomólski (u/w)
18. Gizatullin, Holta, Jonsson, Skórnicki
19. Gollob, Crump, Protasiewicz, Wawrzyniak (za Doyla)
20. Pedersen, Jabłoński, Szczepaniak, Woffinden

Finał (czterej najlepsi zawodnicy):
21.Gollob, Holta, Pedersen, Hancock

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf.własna

Komentarze (115):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • WisniaStart 0
    apel do wszystkich forumowiczów...najlepszym rozwiązaniem będzie nie wdawać się w żadną konwersację z tym śmiesznym kibicem stali bo to i tak do niczego nie prowadzi koleś jest chory i trzeba mu to wybaczyć...Kuciape bedzie mi tu do Golloba porównywał...hahahahahahaha buhahahahaha
    Odpowiedz Zgłoś
  • Marcin Falubaz 0
    Tomek jest dobrze. Jeszcze do tego szczypta pokory i troszeczkę skromności i będziesz IMŚ!!!!
    Odpowiedz Zgłoś
  • Adams BKS 0
    szacun i podziękowania dla organizatorów za ten turniej. świetna obsada, ludzi full i ten tor, na którym w kilku biegach było więcej walki i pięknych ataków aniżeli w 23 biegach niektórych GP. impreza super!!
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (112)
Pokaż więcej komentarzy (115)
Pokaż więcej komentarzy (115)
Pokaż więcej komentarzy (115)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×