WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Półfinał IMEJ w Herxheim: Wygrana Pulczyńskiego, awans Cyrana

Emil Pulczyński wygrał w niedzielę w niemieckim Herxheim trzeci i zarazem ostatni półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Awans do finału wywalczył także Łukasz Cyran. Sztuka ta nie udała się Marcelowi Szymko.
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Wyniki:
1. Emil Pulczyński (Polska) - 14 (3,3,3,3,2)
2. Dino Kovacic (Chorwacja) - 12+3 (3,2,2,2,3)
3. Siergiej Karaczincew (Rosja) - 12+w (3,3,1,2,3)
4. Łukasz Cyran (Polska) - 11 (1,3,3,3,1)
5. Witalij Bielousow (Rosja) - 9 (w,3,1,3,2)
6. Andriej Kobrin (Ukraina) - 8+3 (2,w,3,1,2)
--------------------------------------
7. Kai Huckenbeck (Niemcy) - 8+2 (2,2,0,3,1)
8. Marco Gaschka (Niemcy) - 8+1 (w,1,3,2,2)
9. Pavel Pucko (Czechy) - 8+u (2,1,2,d,3)
10. Marcel Helfer (Niemcy) - 7 (1,2,2,1,1)
11. Lukas Simon (Austria) - 6 (2,1,0,w,3)
12. Matic Ivacic (Słowenia) - 5 (3,0,1,0,1)
13. Marcel Szymko (Polska) - 4 (w,w,2,2,d)
14. Nejc Malesic (Słowenia) - 4 (w,2,1,1,0)
15. David Bellego (Francja) - 1 (1,0,0,0,w)
16. Attila Lorincz (Węgry) - 1 (0,1,-,w,w)
17. Michell Hofmann (Niemcy) - 0 (0,0)
18. Nils Hesse (Niemcy) - NS

Bieg po biegu:
1. Karaczincew, Pucko, Bellego, Lorincz
2. Kovacic, Kobrin, Cyran, Gaschka (u/w)
3. Ivacic, Simon, Helfer, Malesic (u/w)
4. Pulczyński, Huckenbeck, Bielousow (u/w), Szymko (u/w)
5. Karaczincew, Kovacic, Simon, Szymko (u/w)
6. Bielousow, Malesic, Gaschka, Bellego
7. Pulczyński, Helfer, Pucko, Kobrin (w/2x)
8. Cyran, Huckenbeck, Lorincz, Ivacic
9. Gaschka, Helfer, Karaczincew, Huckenbeck
10. Pulczyński, Kovacic, Ivacic, Bellego
11. Cyran, Pucko, Bielousow, Simon
12. Kobrin, Szymko, Malesic, Hofmann
13. Bielousow, Karaczincew, Kobrin, Ivacic
14. Cyran, Szymko, Helfer, Bellego
15. Huckenbeck, Kovacic, Malesic, Pucko (d/start)
16. Pulczyński, Gaschka, Lorincz (w), Simon (u/w)
17. Karaczincew, Pulczyński, Cyran, Malesic
18. Simon, Kobrin, Huckenbeck, Bellego (w/2x)
19. Pucko, Gaschka, Ivacic, Szymko (d/1)
20. Kovacic, Bielousow, Helfer, Hofmann, (Lorincz - w/2min)

Bieg dodatkowy o 6. miejsce:
21. Kobrin, Huckenbeck, Gaschka, Pucko (u)

Bieg dodatkowy o 2. miejsce:
22. Kovacic, Karaczincew (u/w)

Widzów: ok. 500.

W finale 24 lipca w Gorican pojadą:
Patryk Dudek (Polska)
Przemysław Pawlicki (Polska)
Kacper Gomólski (Polska)
Tobiasz Musielak (Polska)
Łukasz Cyran (Polska)
Emil Pulczyński (Polska)
Michael Jepsen Jensen (Dania)
Jonas B. Andersen (Dania)
Philip Tirsdal (Dania)
Siergiej Karaczincew (Rosja)
Witalij Bielousow (Rosja)
Jan Holub (Czechy)
Dennis Andersson (Szwecja)
Timo Lahti (Finlandia)
Dino Kovacic (Chorwacja)
Andriej Kobrin (Ukraina)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedway-forum.de

Komentarze (11):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • ... 0
    Brawo Emil oby tak w lidze.POZDRO Z TORUNIA
    Odpowiedz Zgłoś
  • do szyba 0
    Kiedy w lidze będą tacy rywale.
    Spokojnie, Emil rozwija się dobrze i będzie jeszcze z niego dobry ligowiec.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Mikki 0
    KOBRIN!!!Brawoooooooooooooooo!
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (8)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×